AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 57 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מאמין שהכרטיס יכול לשפר את היכולת להכין קפה\להעיר אותך בבוקר :)

וכן, , מסתבר שיש דבר כזה גם לכרטיסי מסך... בכל ביקורת שלי אני מציין יכולות

http://hwzone.co.il/hardware/reviews/graphics/xfx_hd7850be/11

בANNO נצפה פה שיפור של 44% למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל פוטנציאל האוברקלוק הזה נמצא רק בגרסא הזאת של XFX? בטח עם הכרטיס של זה לא יהיה ככה.. וגם הכותב רשם בעצמו שהאוברקלוק הזה לא בריא לכרטיס ושזה מסוכן לעשות את זה אז השאלה אם זה בכלל כדאי.

ובלי קשר, אם רוצים לעשות לכרטיס מסך, צריך ספק/מעבד/קירור... מתאימים? או שרק לספק יש חשיבות פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוברקלוק על מתח סטוק לא מזיק לכרטיס יותר מידי כל עוד נמצאים בטמ''פ סבירות.

בכל מקרה אם הכרטיס ימות לפני שהוא יהיה שווה פחות מ300 ש''ח זה לא יהיה בגלל סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואצלנו לא משתנה כלום

מפני שאצלנו בארץ עובדים על מלאים שנרכשו כבר.

לאחר מס' שבועות לכשהמלאים הישנים (שנכרכשו במחיר הישן) יסתיימו, המחיר ירד למחיר הנכון.

או כאשר אחת החנויות/יבואנים בארץ יורידו את המחיר, זה יגרור גם את המתחרים ביחד איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אי אפשר לשנות מתחים באף אחד מכרטיסי ה670/80 (מה שמסרס מאוד את יכולות הOC שלהם) חוץ מ הMSI LIGHTNING 680 שאמור לעשות זאת בגרסה הבאה של afterburner.

יש למישהו מושג אם מלבד הכרטיס הזה אמור להיות כרטיס שיוכל לאפשר זאת דרך תוכנה ולא דרך איזשהו מוד פיזי לכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי קריאת רוב הת'רד הזה, עדיין יש שאלה בסיסית שלא ראיתי שמתייחסים אליה:

הרי ההישג הגדול של nvidia פה זה שליבת שוק הביניים שלה חזקה כמו ליבת ה-high end של . אז למה הם לא השתמשו ביתרון הזה כדי לשבור את AMD?

אם הם היו מוציאים 680/670 מבוססי GK110 במחיר של 7970/7950 ו-660/660TI מבוססי GK104 במחיר של 78xx. אף אחד לא היה בכלל חושב לקנות שיש לו כרטיס של nvidia באותו מחיר שחזק בעשרות אחוזים. גם קיצוץ במחירים לא היה מציל את כי הם לא יכולים למכור במחירי הפסד.

במקום זה הם שמרו את ה-GK110 לדור הבא ואיפשרו ל- לתת איזשהו פייט עם תמחור אגרסיבי. :nixweiss:

אני אודה למי שיסביר לי מה פספסתי פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...