** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה - עמוד 15 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק בינלאומי סיימה את פריסת כבל התקשורת האופטי מישראל לאירופה

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 635
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואני רוצה לשאול פה אנשים שיש להם 10-12 בבזק בתור תשתי מה המחיר שגובים? לאחר ששמעתי על הקו החדש פה אז תקשרתי לתשתי של לעלות מ2.5 ל10 או 12 אלה המחירים שנמסרו לי 240 שקלים בכללי ל12 או במסגרת איזה 112 שקל חגבי 10 ממגה זה היה תוספת של 197 שקל ל50 הקיימים. כמעט קיבלתי שוק!

לעומת זאת בכל הקשור לספקים אני משלם 30 בחודש לסמייל 2.5, או 40 ל10-12 בבזק.

לגבי כל שאלות האי פי שצצות פה אולי תערכו את עיקר הכתובות וההסברים להודעה הראשית? מנהלים? פותח הדיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שעם ה-IP החדש, ג'ימייל החליט שאני לא צריך לחצן כתיבה מימין לשמאל?

מעניין, גם אני שמתי לב לזה אבל לא קישרתי.

רוצה לראות משהו יותר מעניין? תנסה להוריד את Earth - חושבים שאתה באיזור רצועת עזה, וההתקנה מתבצעת באופן אוטומטי בערבית. צריך לבחור את הגרסה המלאה (חפש ב- Advanced) כדי שהגרסה תותקן באנגלית.

אם תשים לב, גם לפי Speedtest.net אתה נמצא ברצועת עזה.

משעשע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני רוצה לשאול פה אנשים שיש להם 10-12 בבזק בתור תשתי מה המחיר שגובים? לאחר ששמעתי על הקו החדש פה אז תקשרתי לתשתי של הוט לעלות מ2.5 ל10 או 12 אלה המחירים שנמסרו לי 240 שקלים בכללי ל12 או במסגרת איזה מבצע 112 שקל חגבי 10 ממגה זה היה תוספת של 197 שקל ל50 הקיימים. כמעט קיבלתי שוק!

לעומת זאת בכל הקשור לספקים אני משלם 30 בחודש לסמייל 2.5, או 40 ל10-12 בבזק.

לגבי כל שאלות האי פי שצצות פה אולי תערכו את עיקר הכתובות וההסברים להודעה הראשית? מנהלים? פותח הדיון?

http://www.kamaze.co.il/Site/Internet/Default.aspx?FID=i

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה ההתלהבות מהתשתית של בינ"ל.

1. הם הולכים לתת לכל חב' האינטרנט לחכור מהכבל שלהם, כך שבעניין של הגישה לחו"ל כל החב' יהיו זהות.

2. זאת חב' הבת של ולכן היא דאגה שהם יפרסו את הכבל כי אחרת עם התשתית של כבלי הנחושת המיושנים שלה לא תביא אותם למהירות המקסימלית שהם מסוגלים לתת מול חב' החשמל שכרגע פורסת תשתית כבל אופטי והוט עם הקואקס, ותישאר מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הם הולכים לתת לכל חב' האינטרנט לחכור מהכבל שלהם, כך שבעניין של הגישה לחו"ל כל החב' יהיו זהות.

2. זאת חב' הבת של ולכן היא דאגה שהם יפרסו את הכבל כי אחרת עם התשתית של כבלי הנחושת המיושנים שלה לא תביא אותם למהירות המקסימלית שהם מסוגלים לתת מול חב' החשמל שכרגע פורסת תשתית כבל אופטי והוט עם הקואקס, ותישאר מאחור.

איפה חברת החשמל פורסת תשתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. קוראים לזה תחרות וחשוב שזה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה חברת החשמל פורסת תשתית?

יש לחב' חשמל רובוט שנע יחסית מהר, והוא רץ על עמודי החשמל בכל המדינה ומריץ עליהם כבל חדש לגמרי מסוג אופטי = כבל אופטי.

ברגע שהעבודה שלו תסתיים, המהירויות פה יזנקו פלאים, ובזק תצטרך לחשוב על מודל עיסקי חדש, כמו שחשבה על bphone בגלל ה-unlimited landlines של סקייפ. רק שעכשיו הם יצטרכו לחשוב מהר יותר ומקיף יותר !

לדעתי בבעיה קשה אם לא תחליף תשתית בשנים הקרובות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברת חשמל תהיה אגב כנראה גם תשתית וגם ספק, HOT כרגע עובדת על אישור כזה, וברגע שינתן, גם חב' חשמל תקבל.

דבר שני, אם נפגעת, היא תגרור פגיעה בבזק בינ"ל ולכן למרות שהן לא מודות בזה הן כרוכות אחת לשניה בחבל הטבור.

זה נכון שבזק בינ"ל מרוויחה טוב על החכרת הכבל לשאר הספקים, אבל היא גם מחזירה הלוואות עליו עוד, כך שלמעשה אין שום יתרון לא במהירות ולא באיכות של בינ"ל על האחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...