עבור לתוכן
 • צור חשבון

Minex

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  24
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  5יום 15ש' 16דק' 15שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות Minex

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. היתה לי תיקיית תמונות באנדרואיד (redmi note 4) - לא בכרטיס זיכרון אלא בתוך המכשיר. במהלך העברת התיקייה למחשב, נקטע התהליך, כנראה מסיבה של דרייברי USB או חיבור רופף, גיליתי שרק עשירית מהקבצים עברו והשאר נעלמו, לא נמצאים לא במחשב ולא במכשיר. 1. מה המומחים מציעים? 2. האם אני יכול להשתמש בתוכנת שחזור קבצים ולשם כך אצטרך לעשות רוט?
 2. כן מכניס עד לקליק משני הצדדים. הלוח בן שנה +, נדמה לי. שוב, השאלה אם שווה לשלוח לאחריות / לתקן או שכבר להחליף לוח... 🤔
 3. ניקיתי עם אלכוהול את המגעים. הסלוט עדיין לא עובד. יש אפשרות לתקן או שמחליפים לוח?
 4. דגם הלוח הוא Gigabyte h61m 2spv אני אנסה לנקות שם בלחץ אוויר או במטלית עדינה.
 5. היה לי במחשב סטיק של 4GB, קניתי שני סטיקים חדשים של 8X8. בחיבור שניהם נשמע צפצוף מהיר בהדלקת המחשב. כיביתי. הוצאתי סטיק אחד, הצפצוף הפסיק והמחשב עלה תקין. עדיין יש צפצוף כשאני מחבר סטיק (ישן או חדש) לאותו סלוט ונדמה שהבעיה מהסלוט. מה האפשרויות שלי? הלוח מזמן לא באחריות. לשקול להחליף או שיש אפשרות לתקן סלוט?
 6. יש לי מיני לפטופ שיש בו רק ווייפיי ואני צריך אינטרנט מכל מקום. גלישה בסיסית, מסמכים בלבד. מה האופציות שלי? יש אפשרות להתבסס על חבילת הגלישה של הסלולרי?
 7. המאווררים של ה660ti הגיבור שלי, התפרקו והלכו לעולמם. מאחר והכרטיס בן 5 ועוד כוחו במותניו, המליצו לי לפרק את ההיטסינק, לשים משחה טרמית חדשה ולהצמיד לו 2 מאווררים של מעבד \ מארז. מה האופציות המומלצות ואיך אני מצמיד אותם לכרטיס?
 8. יש לי גלקסי 3 בן שנתיים-שלוש. נסכים שהסוללה בפרק הזמן הזה נחלשת, ואף פעם לא בניתי שיחזיק מעמד לאורך זמן עם בלותות, GPS וWIFI עובדים במקביל (שאני צריך לניווט), אך לאחרונה זה נהיה מוגזם. קניתי מאונט מגנטי עגול קטן לאופנוע, קיבלתי איתו שני לוחות מתכת ושמתי את שניהם, בין הטלפון לכיסוי הסיליקון. שמתי לב ש1. הטלפון מתרוקן במהירות מוגזמת (נסיעה של 15-20 דקות, הסוללה מגיעה מ40%-50% לריקון. 2. כשאני מחליק את הטלפון על התושבת למקם אותו, המסך משתנה לי לתפריט נעילה שחור של מוזיקה \מענה לשיחות שקשה לי לצאת ממנו. משהו מתפקשש במכשיר או שזה פיצ'ר?
 9. בסוף אלה (כנראה) הזכרונות. המחשב נלקח לטכנאי, שטען שאחד הזכרונות פגומים. הגעתי אליהם וראיתי שהמחשב רץ אצלם במעבדה רק עם סטיק אחד. הi7 עובד כמו בובה'לה. לקחתי את המחשב חזרה הביתה. בבית אחרי שחיברתי הכל, שוב קיבל את פניי מסך שחור עם מקף לבן מהבהב בפינה. כשראיתי שמערכת ההפעלה לא עולה - עשיתי ריסט. נכנסתי לביוס, רציתי להגדיר כונן boot, אך אחרי חצי דקה, הביוס קפא. שוב עשיתי ריסט ולאחר מכן הצפצופים חזרו, עם או בלי זכרון מחובר. שוב חזרה לטכנאי, שהסיר אף את הזכרון השני והרכיב אחד משלו. הפעם הבאתי את כל החומרה שלי לשם והמחשב עלה בלי בעיות. כאן מגיעה לסיומנו הסאגה. הזכרונות הסוררים נלקחו הצידה והונחו בקופסא אטומה, במגירת הפריטים שאין עוד צורך בהם ומסתמן שאכן אזכה ליהנות במעט החורף שנותר, בלשחק במחשב בסבבה שלי. או האמנם? טאם טאם טאאאאאאאם.
 10. אז היום עשיתי חצי יום כיף ונסעתי לירושלים לקנות פנטיום ב60 שקל. עכשיו התקנתי אותו והצפצופים נפסקו. עלה לוגו עם אופציות לביוס, לא התייחסתי, רציתי לראות קודם כל, שיש קצת חיים אחרי, אבל המערכת הפעלה לא עלתה (הכונן SSD). במקום מערכת הפעלה, קיבלתי מסך שחור עם מקף לבן מהבהב, בצד שמאל העליון של המסך, כשהשארתי עוד כמה דקות כבר התחילו כל מיני קשקושים לבנים בכל הדופן השמאלית של המסך וזה הפחיד אותי כי זה הזכיר לי את הגליצ'ים של הNES אז כיביתי. חשבתי שהבעיה נפתרה וכל מה שנשאר עכשיו זה לחבר ולהגדיר בביוס, אולי המחשב שלי ירוץ קצת על פנטיום ואחר כך אסתדר, אבל במקום זה - שוב אותם צפצופים, והנה אני שוב מחבר ומנתק לסירוגין כל דבר אפשרי והצפצופים מתעקשים להישאר. אנסה שוב מחר בבוקר, אולי אחרי דקה על הלוח הפנטיום התחמם, מסכן.
 11. מה אתם אומרים, מכובדיי, שווה נסיון?
 12. אני כבר מרכיב עגלת קניות באייבורי, זה שווה ערך ללהגיד למשפחה "לא נשארו לו הרבה כוחות, אם אתם רוצים להיפרד, עכשיו זה הזמן".
 13. בדיוק עשיתי את זה עכשיו: הזכרונות גם עליהם יש קילומטראז: קינגסטון kvr16n11\4, כל אחד של 4GB כמדומני. ניקיתי את הזכרונות עם אלכוהול 70% בדקתי את המחשב בלי הזכרונות, בדקתי עם הזכרונות, ניסיתי סטיק אחד על סלוט אחד, ניסיתי סטיק שני על סלוט אחר. עדיין אותם צפצופים ארורים...
 14. החלפתי ספק כי חשבתי שהוא הבעיה. הצפצופים נמשכים. החלפתי לוח כי חשבתי שהוא הבעיה. הצפצופים נמשכים. החלפתי עכשיו שוב לספק הקודם, שככל הנראה היה תקין והוחלף על לא עוול בכפו - הצפצופים נמשכים.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close