The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בCOLLAGE OF WINTERHOLD ומבקישם ממני לבצע ward spell, למישהו יש מושג מזה בדיוק?

המורה שמלמד אותך נתן לך את הקסם הנ"ל. עכשיו פשוט תבחר אותו מתפריט הקסמים ותפעיל אותו(תשאיר את העכבר לחוץ עד שהמורה יעיף עליך כדור אש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה מצטער קראו לזה בשם אחר, או שזה בגלל שקניתי את זה כבר קודם...

עוד שאלה:

מאחר ואני כנראה מתעקב מבחינת הכשפים(עד עכשיו נלחמתי עם חרב) אני לא מצליח את הדאנג'נים הבסיסים של הקוסמים(מתוך הקווסטים שנותנים לי לעשות בווינטרהולד), הקסמים שלי פשוט חלשים מידי(ואני גם מת מהר), איך אני משדרג קצת את הכישופים הבסיסים? (כרגע על novice אני חושב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה:

מאחר ואני כנראה מתעקב מבחינת הכשפים(עד עכשיו נלחמתי עם חרב) אני לא מצליח את הדאנג'נים הבסיסים של הקוסמים(מתוך הקווסטים שנותנים לי לעשות בווינטרהולד), הקסמים שלי פשוט חלשים מידי(ואני גם מת מהר), איך אני משדרג קצת את הכישופים הבסיסים? (כרגע על novice אני חושב).

בעיקרון אפשר לקנות קסמים ממוכרים(יש אחד עם מלא קסמים בDRAGONREACH.) לגבי שדרוג, כאשר אתה עולה רמה תשקיע PERK POINTS ב"ענפים" של הקסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה :)

אין בעיה עם זה שאני מתכוון להשתמש בהמשך בכל המבחר נכון? :P (כישופים, חרב אחת, שתי חרבות, קשת וכו')

אין בעיה.

לזה שמעלי - אפשר ללמוד קסמים בקולג' של הקוסמים.(שכחתי את שם העיר), בנוסף ניתן לקנות קסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה:

באמת? דווקא עם קסמים המשחק בינתיים ממש קל, גם במשימות של ווינטרהול. הכי אפקטיבי בינתיים זה להשתמש בקסם האש הבסיסי שאתה מתחיל איתו (נדמה לי שקוראים לו flame?) ולצייד את שתי הידיים שלך באותו קסם. בקרבות פשוט תלחץ על שני הכפתורים בעכבר ותשרוף את היריבים שלך בעזרת האש. כמובן שרצוי לא לעמוד במקום ולתת להם להתקיף אותך אלא לזוז כל הזמן תוך כדי שאתה שורף את היריבים.

חוץ מזה יש גם perks שעוזרים מאוד, אתה יכול למשל לשדרג את היכולת שלך להשתמש בשני קסמים בו זמנית (כלומר אותו קסם בשתי הידיים) וגם לשדרג את הנזק שאתה עושה עם אש או קרח או חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה בעץ קסמים תפחית את צריכת הMANA ב50%.

חוץ מDESTRUCTION כדאי להשקיע בRESTORATION(לפחות את הבסיס).

שילוב של קסם מזיק + HEAL עובד יפה בדרך כלל.

נגד יחידות חזקות במיוחד ובוסים אני שולח DOUBLE מהקסם המזיק ארוך טווח הכי חזק שיש לי (FIREBALL).

נגד קוסמים LIGHTNING SPELLS אולי עדיפים כשהקרב בינוני-ארוך בכלל שזה אוכל להם את הMANA.

כמובן שכל זה עובד יפה רק כשיש הרבה MANA.

אם אין לכם מספיק MANA כדי להסתמך על קסמים באופן מוחלט, תשתמשו בנשק ביד אחת ובקסם ביד השניה.

או שתשיגו מטה עם הקסם התקפה החביב עליכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה.

לזה שמעלי - אפשר ללמוד קסמים בקולג' של הקוסמים.(שכחתי את שם העיר), בנוסף ניתן לקנות קסמים.

לא חייבים להצטרף לשם כדי ללמוד את היכולות, יש עוד מאמנים ברחבי המשחק, רובם יצטרכו ממכם עזרה לפני שהם ילמדו אותכם. בכלל אם אתם הולכים על קטע של קסמים תנסו להגיע כמה שיותר מהר לקולג' (ותעשו לעצמכם טובה, אל תפזרו את היכולות שלכם יותר מדי - תתמקדו, אבל בלי להזניח דברים אחרים - אם אתם רוצים להמשיך לעלות דרגות במהירות)

לאנשים שמתים מהר, המשחק בנוי כדי שתמותו מהר אם אתם לא חזקים מספיק זה לא כמו אובליביון שיצורים עלו איתכם רמות, גם כאן זה קורה, כן, אבל מראש יש דברים שיותר חזקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך קיבינימט הגעת ל100? כמה אימונים לקחת?!

אני לא זוכר איפה נתקלתי אבל באחד המבוכים היותר מעיקים שעשיתי ראיתי כמה מחצבים, הכי פשוט זה לקנות. או למצוא את המכרה של זה, מניח שיש לפחות אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...