The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אני התקנתי, בינתיים לא גיליתי בעיות עם הפאץ' ואין התנגשויות עם מודים.

נתקעתי ב giants grove...

ברגע שאני מנסה לצאת מהאיזור הזה המשחק קורס.

זה נחשב דנג׳ן אז אני לא יכול לעשות fast travel משם...

מוזר שנתקעת באזור מסוים, על זה עוד לא שמעתי.

אז כמובן מלבד האופציה של שמירה מוקדמת, אם יש לך מודים תנסה לנטרל.

מה שכן- אם עוד לא התקנת את המוד של ה4GB תנסה אותו. הוא תיקן לי בעיות של קריסה עם הפאץ' הקודם ובכלל בפידבק שלו נראה שהוא עוזר עם הרבה מקרים של קריסה לdesktop.

אם כל זה לא עוזר, תניח למשחק, צא לפאב הקרוב ותשתה קצת רום...

skyrum.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לטעון שמירות קודמות,באופן מוזר זה קורס בטעינה...

את המוד של ה 4 גיגה כבר שמתי...

--

שמירת autosave מחוץ למערה קורסת כשאני מנסה לטעון אותה.

הquick save וה auto save כשאני כבר בתוך ה giant's grove שניהם עובדים, אבל שניהם מובילים לקריסה כשאני מנסה לצאת.

שמירה אחרונה שעובדת יש לי 10 שעות אחורה - נורא לחזור לשמירה הזאת...

אולי אפשר לעשות טלפורט למקום אחר ומשם בתקווה שאני אוכל לצאת?

---

טוב אז המשחק קורס רק כשאני יוצא לעולם הפתוח (מה שנקרא skyrim), אני יכול להשתגר לתוך מבנים/דנג׳נים אחרים בלי בעיה... ברגע שאני משתגר לעיר פתוחה או שטח פתוח אחר, המשחק קורס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שאתם מריצים את המשחק עם הקובץ של ה4GB ועל פי ההנחיות של יוצר התוכנה.

לא מספיק להתקין עם SKYRIMNEXUS MANAGER.

קל לטעות ולחשוב שזה מותקן ופועל כמו כל כל/רוב שאר המודים.

כשאין למשחק מעל2GB זמין וטוענים כמה מודים שתופסים כמה מאות מגה, כמעט בטוח שהמשחק יקרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילן, כמו שart tatum אמר- תוודא שאתה מפעיל את המוד של ה4gb דרך הlauncher שמגיע איתו.

אחרת, התקנה שלו אמנם מעבירה את הקבצים אבל הפעלה עם הexe המקורי של המשחק לא תפעיל אותו.

מה לגבי מודים? לא אמרת אם אתה משתמש במשהו נוסף.

תנסה לנטרל את כולם ואפילו תעשה verify לקבצים של המשחק דרך הסטים.

דבר נוסף, כשהמשחק קרס לי בעבר, הרבה המלצות אמרו להוריד את ההגדרות לmedium או low.

נשמע מצחיק אבל זה באמת תיקן את הfast travel. אם זה יצליח לך- תעשה אחרי זה tweaking ותעלה לאט לאט חלק מההגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאני מפעיל את המוד דרך הlauncher שלו...

לצורך הבדיקה ניסיתי גם דרך ה exe המקורי של המשחק, בשניהם התוצאה זהה...

אני אנסה התקנה מחדש... אולי זה יעזור

דבר נוסף, כשהמשחק קרס לי בעבר, הרבה המלצות אמרו להוריד את ההגדרות לmedium או low.

נשמע מצחיק אבל זה באמת תיקן את הfast travel. אם זה יצליח לך- תעשה אחרי זה tweaking ותעלה לאט לאט חלק מההגדרות.

אני גם ככה מריץ אותו על יותר נמוך מה low שאפשר לבחור במשחק (עם המון טוויקים ב INI :/)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי מגוון של מודים שמשנים טקסטורות ו"התקנתי" (העתקתי את הקבצים לסיפריות הנכונות) אותם. מאז המשחק קורס המון וישנם המון טקסטורות חסרות. אני רוצה לחזור למצב הקודם בלי לבצע התקנה מחודשת של המשחק אבל אני לא וכר איזה קבצים המודים התקינו. יש איזשהי דרך לדעת בלי לעבור אחד אחד ולהשוות? יש סיפרייה מסויימת שרק אליה מועתקים הקבצים? למיטב זיכרוני כל המודים של הטקסטורות מועתקים לסיפריית DATA, האם זה בטוח למחוק פשוט את כל סיפריות המשנה באותה הסיפרייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...