The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

SR-Stone_Wall_Page_Header.jpg

aerialattack_1280x800.jpg

אתר הבית של המשחק: www.elderscrolls.com

מפיצה: Softworks

מפתחת: Game Studios

ז'אנר: משחק תפקידים בעולם פתוח (מבט מגוף ראשון או שלישי)

תאריך שחרור: 11/11/11

מידע נרחב על המשחק ומדריך לקווסטים: www.uesp.net

דרישות מערכת:

Minimum Specs

Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 Bit)

Processor: Dual 2.0GHz or equivalent processor

2GB System RAM

6GB free HDD Space

Direct X 9 compliant Video Card with 512 MB of RAM

compatible sound card

access for activation

Recommended Specs

Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 Bit)

Processor: Quad-core Intel or AMD CPU

4GB System RAM

6GB free HDD space

DirectX 9 compatible NVIDIA or AMD ATI Video Card with 1GB of RAM (NVIDIA GTX 260 or higher; ATI 4890 or higher).

compatible sound card

access for activation

800px-SR-TrollFireSword_wLegal.jpg

עלילה (ללא ספוילרים):

Skyrim איננו המשך עלילתי ישיר לOblivion, אלא פרק חדש בסדרת הElder Scrolls.

מאורעות המשחק מתרחשות 200 שנה אחרי פתיחת השערים לאובליביון.

בטריילר ההקדמה למשחק, למדנו שהאימפריה של סקיירים במצב קשה, לאחר שלא נצא יורש לכתר- שטחי הממלכה אבדו והחלו להישלט ע"י אומות הElves.

לשומרי הממלכה הBlades לא היה על מי להגן ואלו בהדרגה נעלמו מהשטח כאשר חלקם נרצחו והאשר החליטו לנדוד ולהתבודד.

לאחר ההתנקשות במלך של סקיירים, פרצה לה מלחמת אזרחים בין הילידים של גזע הNord שרצונם היה לנתק את סקיירים מהממלכה, לבין השאר שהתנגדו למהלך.

הדמות אותה נשחק הינה ה-Dovahkiin, צייד הדרקונים, האחרון, אשר מונה על ידי האלים במטרה להגן על הממלכה.

בהמשך נגלה את שפת הדרקונים אשר תאפשר לנו להשתמש ביכולות מיוחדות.

Skyrim_dragon_language.jpg

בדומה למשחקים הקודמים, גם כאן הגיבור מתחיל בצד הלא נכון של החוק, כאשר עם ההתקדמות בעלילה,

נגלה עד כמה משמעותי החלק שלנו בהצלת הממלכה מפני אבדון. מלחמת האזרחים הינה רק עוד אבן אחת בדרך למפלה,

כאשר איום גדול מגיע מצדו של Alduin עליו למדנו עוד במשחק הקודם, שמטרתו היא להחריב את הממלכה ולהפיץ בה

את משרתיו, בינהם גזע הדרקונים השחורים.

800px-SR-DragonApproach_wLegal.jpg

פיתוח המשחק:

ההפקה של החלה מיד עם שחרור של Oblivion, בשנת 2006.

אמנם הפיתוח עצמו החל בצורה מלאה ב2008 לאחר שחרורו של Fallout שמהווה אבן דרך חשובה בהתקדמות המנוע ועולם המשחק אותו נחווה.

הלקחים משני המשחקים הנ"ל, הפיצ'רים החדשים, ההתקדמות הגרפית בנוסף לשיפורים גדולים נוספים כפי שBethesda מבטיחים,

כולם יושמו במנוע החדש המשמש את סקיירים ושמו Creation Engine.

גם הפעם יש דגש לגרום לAI של דמויות המחשב להיות ריאליסטי יותר, כאשר המפתחים מספרים שהטמיעו בעולם לוח זמנים עבור כל דמות לכל רגע נתון של המשחק.

כאשר זה ישתנה בהתאם למאורעות שיקרו עם או בלי התערבות של השחקן.

800px-SR-WomanVillage_Prerelease.jpg

הדיבוב במשחק נעשה ע"י כמות מרשימה של מעל 70 אנשים. זאת לעומת כמות הקולות הבודדים אותם שמענו באובליביון בכל פינה.

הקאסט המרשים של המדובבים כולל שחקני בינהם: כריסטופר פלאמר, ג'ואן אלן ומקס וון סידואו:

http://www.imdb.com/title/tt1814884

news_the_sound_of_skyrim-12158.jpg

אינדיקציה נוספת לגדילה המאסיבית בצוות הפיתוח, היא הדוגמא של מפתח בודד שעיצב את כל המבוכים והתעלות במשחק הקודם,

לעומת צוות של 8 אנשים שונים, כשכל אחד הביא את היצירתיות שלו לידי ביטוי בסקיירים.

בנוסף לכל, ג'רמי סול שעבד על המוזיקה בMorrowind וOblivion חוזר לעבוד על פסקול מרשים נוסף שילווה את המסע.

עובדות מעניינות:

* הקווסטים במשחק שיוצעו לך יהיו דינאמיים ויושפעו מאופן בניית הדמות שלך.

* חלק מהקווסטים הצדדיים יהיו רנדומליים לחלוטין.

* נוכל למצוא עבודות במשחק כדי להרוויח כסף: כורת עצים, טבח, חוואי, נפח, כורה ועוד.

* הדמות תוכל להתחתן במשחק (גם לבן / בת זוג מאותו מין).

* במשחק יהיו 5 ערים גדולות, שזה פחות כמותית מאובליביון, אבל כל עיר תהיה גדולה ומורכבת יותר.

* מפת העולם גדולה מעט מזו של אובליביון.

* כל עולם המשחק עוצב בידי המפתחים, לעומת חלקים שנבנו רנדומלית במנוע של אובליביון.

* מערכת כלכלית שונה תניע כל עיר, כך שכל אחת מהן למשל תתמחה במשאבים אחרים.

* זהו המשחק הראשון שמכיל דרקונים לא מתוסרטים, כלומר כאויבים שתוכלו לפגוש בשיטוט.

* בסקיירים 18 סקילים ראשיים (לעומת 21 באובליביון ו-27 במורווינד).

* כ-220 perkים שונים לבחירת השחקן, כל אחד יוסיף יכולת שונה.

* גשם ושלג יירדו בצורה דינאמית שתושפע בתנאי המשחק (לעומת טקסטורה סטאטית קבועה בקודמים).

* צוות הפיתוח גדל מ60 ל100 מפתחים. ליהוק המדבבים גדל גם הוא מ12 ל70.

800px-SR-Doomstones_wLegal.jpg

הטריילר הרשמי למשחק:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הכבוד על ההשקעה :yelclap:

אפשר גם להוסיף בחידושים של סקיירים שזה המשחק הראשון בסדרה שבו אפשר להשתמש בשתי הידיים בנפרד בכל מיני צירופים, כמו ביד אחת וקסם ביד השניה, או קסם שונה בכל יד וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצתי רצתי ארקדיה, שילמתי במיטב כספי על המשחק (תודה לGMAN על ארגון הקניה)

שבתי הביתה (לירושלים, שזה לא מעט) הכנסתי את הדיסק, ואיזה יופי, המשחק לא שוחרר. אני מקווה שצריך לחכות רק עוד חצי שעה כדי שיהיה רשמתי 11/11.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין על ההשקעה. מקווה שהמשחק לא יאכזב

אצתי רצתי ארקדיה, שילמתי במיטב כספי על המשחק (תודה לGMAN על ארגון הקניה)

שבתי הביתה (לירושלים, שזה לא מעט) הכנסתי את הדיסק, ואיזה יופי, המשחק לא שוחרר. אני מקווה שצריך לחכות רק עוד חצי שעה כדי שיהיה רשמתי 11/11.

http://skyrim2011.info/

אם זה היה לפי שעון לוקאלי היית יכול לשנות את השעה במחשב שלך ואז לשחק

דרך אגב האתר הזה מקבל יותר מ100 כניסות בדקה. חזק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניחשתי שזה לא לפי השעון של המחשב שלי, לפחות זה לפי שעון מקומי, ולא לפי מדינה אחרת, והיה צריך לחכות עוד 5 שעות עד שאפשר להתקין.

איפה הימים שבהם היה אפשר להכניס דיסק ולהתקין, בלי סטים ובלי שטויות =[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אספר כמה למה ואיך אני לא התאפקתי להשקה הרישמית , ואני כבר משחק כמה שעות , חברה זה המשחק הכי טוב שיצא לי לשחק בחיי , פשוט תענוג רציף , ואגב מומלץ לקנות את הסוס עוד מהתחלה , אני לא רוצה לתת ספויילר אז אל תשאלו אותי למה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...