The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אפשר לענות על כמה שאלות לכל אלו שיש את המשחק כבר ;

1. איך ה 3RD Person ? (שיטה לגיטימית לשחק או לא?)

2. איך הממשק ? אנסו אותו לטובת הקונסולות לגמרי ? או שאפשר להסתדר ? / יש hotbar ? (בקשה תגידו כן להוטבר)

3. בכמה באגים כבר נתקלתם ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כל הזמן מדברים על שיפורים לעומת אובליביון

אבל נקודת ההשוואה צריכה להיות FO3

FO3 היה משחק יותר מתקדם טכנולוגית מאובליביון

לי עדיין אין את סקיירים אז אני לא יכול להביע דעה אישית

אבל נראה לי שאם הגראפיקה דומה לFO3 אז אין פה שיפור כל כך גדול (אפילו שלעומת אובליביון יש שיפור גדול) בהתחשב בעובדה שFO3 יצא לפני כמה שנים טובות (2008 אם אני לא טועה, אין לי כח לחפש בגוגל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחרי הביקורות של האנשים והתמונות,שהיה נראה כאילו יש סוג של אכזבה,אני חייב להודות שהמשפט כותרת בביקורת של IGN מסכם את הכל,"תגידו שלום לחיים שלכם",חח זה קצת הסחפות כן אבל מדובר במשחק אדיר ומדהים!,שיחקתי כמה שעות ובאמת אפשר לשחק בו לנצח בלי לשים לב,אווירה מטורפת,זה כמו אובליביון סה"כ אני זוכר שגם עליו שרפתי שעות,אין כאן חידוש יותר מדיי,קצת אפקטים לגראפיקה שנשארה לדעתי כמעט זהה לחלוטין,לטוב ולרע, וסיפור עם מפה חדשה,עוד כמה שינויים קלים בתפריטים,ויש פה אשכרה חיים חדשים שאפשר להכנס אליהם. :jump:

מה שכן מורגש שזה קצת פורט וזה מעצבן לפעמים,בתפריטים בעיקר,אבל שמתרגלים אז הכל ממששש זורם ויש כאן פוטנציאל למשחק הזה לגרום לאנשים באמת לשכוח מהחיים האמיתיים שלהם,אני מקווה שאמצא את הזמן להשקיע עליו ולהנות ממנו כי באמת שזה אחד המשחקים הטובים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שיש ווליום חלש במשחק:

כנס ל"התקני השמעה" (לחיצה ימנית בעכבר על האייקון של הווליום ליד השעון של חלונות)

תבחר את התקן השמע שלך , לחיצה ימנית עליו ולהיכנס למאפיינים.

ללכת לטאב "שיפורים" ולסמן את "loudness ל אקולייזר", ללחוץ החל ואשר.

בתוכניות אחרות שפועולות בסדר זה לפעמים ישמע חזק מידי, אז לזכור לשנות שגומרים לשחק בסקיירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר לענות על כמה שאלות לכל אלו שיש את המשחק כבר ;

1. איך ה 3RD Person ? (שיטה לגיטימית לשחק או לא?)

2. איך הממשק ? אנסו אותו לטובת הקונסולות לגמרי ? או שאפשר להסתדר ? / יש hotbar ? (בקשה תגידו כן להוטבר)

3. בכמה באגים כבר נתקלתם ?

תודה רבה.

1. לגיטימי לגמרי, רוב הזמן אני מסתובב בגוף שלישי אבל בקרבות אני אוהב להעביר לגוף ראשון (לא כזה סיפור, עושים את זה בלחיצת כפתור אחת). בכל מקרה השליטה בגוף שלישי הרבה יותר מוצלחת מהמשחקים הקודמים וקל יותר לכוון התקפות ממרחק או להתקיף עם נשקים, אבל אין מה לעשות, גוף ראשון תמיד יהיה קצת יותר נוח במצבים מסוימים.

2. לדעתי הממשק יותר מוצלח מאובליביון. עדיין מדובר בשיטוט בתפריטים אבל אין מה לעשות, כשמדובר במשחק תפקידים עם מגוון עצום של סקילים, נשקים, שריונות, קסמים, חפצים קסומים וכו' הממשק תמיד יהיה קצת מסובך, אבל בגדול הם עשו עבודה טובה.

הם הוסיפו הפעם תפריט מהיר של מועדפים שלתוכו אתה יכול להכניס כל , קסם או חפץ קסום שאתה רוצה, והתפריט נגיש בלחיצת כפתור אחת. יש גם אפשרות לעשות hoteys ל 8 חפצים כמו באובליביון.

3. שיחקתי בערך 5 שעות ולא נתקלתי בשום באג במשחק (קצת הפחידו אותי בחלק מהביקורות). הבאג המוזר היחיד נגע דווקא לממשק. המקשים של מעבר לגוף שלישי (F) ושליפת ® משמשים גם בתפריטים לבחירת מועדפים. אבל בתחילת המשחק שיניתי אותם לכפתורים של העכבר מפני שהם יותר נגישים ואז לא יכולתי לבחור מועדפים בתפריט (לא בעזרת F ו R ולא בעזרת הכפתורים של העכבר). רק כשהחזרתי את הכפתורים לברירת המחדל שלהם הייתי יכול לבחור מועדפים. זה באג מאוד מוזר אבל הם בטח יתקנו אותו והוא לא ממש מפריע לשחק אם לא משנים את המקשים האלה לכפתורים של העכבר.

קרה גם פעם אחת שבדיאלוג עם דמות המצלמה זזה ממש נמוך עד שלא ראו את מי שדיבר אבל אפשר היה להחזיר אותה בעזרת העכבר.

חוץ מזה לא נתקלתי בשום באג, בטח לא במשהו רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אחרי הביקורות של האנשים והתמונות,שהיה נראה כאילו יש סוג של אכזבה,אני חייב להודות שהמשפט כותרת בביקורת של IGN מסכם את הכל,"תגידו שלום לחיים שלכם",חח זה קצת הסחפות כן אבל מדובר במשחק אדיר ומדהים!,שיחקתי כמה שעות ובאמת אפשר לשחק בו לנצח בלי לשים לב,אווירה מטורפת,זה כמו אובליביון סה"כ אני זוכר שגם עליו שרפתי שעות,אין כאן חידוש יותר מדיי,קצת אפקטים לגראפיקה שנשארה לדעתי כמעט זהה לחלוטין,לטוב ולרע, וסיפור עם מפה חדשה,עוד כמה שינויים קלים בתפריטים,ויש פה אשכרה חיים חדשים שאפשר להכנס אליהם. :jump:

מה שכן מורגש שזה קצת פורט וזה מעצבן לפעמים,בתפריטים בעיקר,אבל שמתרגלים אז הכל ממששש זורם ויש כאן פוטנציאל למשחק הזה לגרום לאנשים באמת לשכוח מהחיים האמיתיים שלהם,אני מקווה שאמצא את הזמן להשקיע עליו ולהנות ממנו כי באמת שזה אחד המשחקים הטובים!

אתה רציני? על איזה הגדרות אתה משחק? אני משחק על high ואין בכלל מה להשוות בין הגרפיקה של סקיירים לאובליביון (ושיחקתי שוב באובליביון לפני שבוע ככה שזה זוכר טוב מאוד איך הוא נראה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

היה משהו כזה גם בfallout 3 שהיית מעמיס דברים לארגז ויוצא איתו החוצה וזה לא היה נחשב גניבה.

אני משחק כdark elf, החלטתי ללכת חזק על קסמים במשחק הזה, הם פשוט נראים נפלא.

מאז שעליתי לדרגה 2 לא החזקתי חרב ביד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לגיטימי לגמרי, רוב הזמן אני מסתובב בגוף שלישי אבל בקרבות אני אוהב להעביר לגוף ראשון (לא כזה סיפור, עושים את זה בלחיצת כפתור אחת). בכל מקרה השליטה בגוף שלישי הרבה יותר מוצלחת מהמשחקים הקודמים וקל יותר לכוון התקפות ממרחק או להתקיף עם נשקים, אבל אין מה לעשות, גוף ראשון תמיד יהיה קצת יותר נוח במצבים מסוימים.

2. לדעתי הממשק יותר מוצלח מאובליביון. עדיין מדובר בשיטוט בתפריטים אבל אין מה לעשות, כשמדובר במשחק תפקידים עם מגוון עצום של סקילים, נשקים, שריונות, קסמים, חפצים קסומים וכו' הממשק תמיד יהיה קצת מסובך, אבל בגדול הם עשו עבודה טובה.

הם הוסיפו הפעם תפריט מהיר של מועדפים שלתוכו אתה יכול להכניס כל , קסם או חפץ קסום שאתה רוצה, והתפריט נגיש בלחיצת כפתור אחת. יש גם אפשרות לעשות hoteys ל 8 חפצים כמו באובליביון.

3. שיחקתי בערך 5 שעות ולא נתקלתי בשום באג במשחק (קצת הפחידו אותי בחלק מהביקורות). הבאג המוזר היחיד נגע דווקא לממשק. המקשים של מעבר לגוף שלישי (F) ושליפת ® משמשים גם בתפריטים לבחירת מועדפים. אבל בתחילת המשחק שיניתי אותם לכפתורים של העכבר מפני שהם יותר נגישים ואז לא יכולתי לבחור מועדפים בתפריט (לא בעזרת F ו R ולא בעזרת הכפתורים של העכבר). רק כשהחזרתי את הכפתורים לברירת המחדל שלהם הייתי יכול לבחור מועדפים. זה באג מאוד מוזר אבל הם בטח יתקנו אותו והוא לא ממש מפריע לשחק אם לא משנים את המקשים האלה לכפתורים של העכבר.

קרה גם פעם אחת שבדיאלוג עם דמות המצלמה זזה ממש נמוך עד שלא ראו את מי שדיבר אבל אפשר היה להחזיר אותה בעזרת העכבר.

חוץ מזה לא נתקלתי בשום באג, בטח לא במשהו רציני.

תודה על התשובות, אני בדילמות כבדות לגבי המשחק הזה .. אני זוכר שהתאכזבתי רצח בהתחלה מאובליביון, רק אחרי כמה פאצ'ים הסתדר לי המשחק נורמלי, למרות שגם אז היה לי מחשב מאוד חלש יחסית לתקופה .. אחרי שהוא רץ בצורה סבילה זה היה המשחק הכי מספק של התקופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אובליביון הוונילה(מהמפעל) לא היה משהו בהתחלה.לא הגרפיקה ולא הדמויות.עד שבאו המודים.מישהו כאן יכול לשחק באובליביון נקי?אני לא.בלי המודים אבליביון משעמם מבחינתי.

אז יבאו מודים לשיפור הגרפיקה של הדמויות,ןיבאו מודים לשיפור הסוסים וכל אספקט אחר של המשחק.זה רק ההתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים שלי לא ראיתי פורט יותר מחורבן.

בהתחלה הייתי צריך לשחק עם ההגדרות של הכרטיס קול.

אחרי זה העכבר והמקלדת הפוכים.

ואין HOTKEYS נורמליים.

זו בדיחה?

והגרפיקה משהו פשוט מציק בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה הייתי צריך לשחק עם ההגדרות של הכרטיס קול.

אחרי זה העכבר והמקלדת הפוכים.

ואין HOTKEYS נורמליים.

זו בדיחה?

והגרפיקה משהו פשוט מציק בה.

Gta IV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? על איזה הגדרות אתה משחק? אני משחק על high ואין בכלל מה להשוות בין הגרפיקה של סקיירים לאובליביון (ושיחקתי שוב באובליביון לפני שבוע ככה שזה זוכר טוב מאוד איך הוא נראה).

ראיתי את המשחק גם על ultra,וכן זה גראפיקת אובליביון עם תוספת של בשמש ועוד קצת דברים ממש יפים בתאורה,אובליביון עם מודים לא נופל מהמשחק הזה,שוב רק עניין האפקטים שמסביב כמו פיצוצים אש דברים כאלה יש הבדל באמת לטובה ממש,הנוף והמבנים אבל טקסטורות זהות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לך לשחק בהרבה פורטים אם זה מה שאתה אומר.

אני מאוד מרוצה מהמשחק. עם גיימפאד הוא עובד מעולה. מהגרפיקה לא ציפיתי שתהיה קרייסיס 2 אבל היא בהחלט נעימה לעיניים. הסאונד מעולה כמצופה. הדיאלוגים, הספרים ואפילו סתם שיחות בין NPCs בעיר מעניינים.

הלכתי על dual wield עם heavy armor, מרגיש קצת כמו ברברי בדיאבלו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...