The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Elder Scrolls V- Skyrim - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 584
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קרה לי בתחילת המשחק, בערך, לקחתי איתי דרקון למחנה של ענקים, הם פירקו לו את הצורה, גנבתי את הנשמה וברחתי למערה הראשונה שמצאתי.... כיף :yelclap:

הם סתם חזקים, אין לי בעיה להרוג אותם או משהו (ממותות זה כבר יותר מסובך, אז טוב שהן לא סתם תוקפות) אבל זה מעיק ברמות וכמה נזק שהקקות האלו עושים זה לא הגיוני.

KingYes

תן את השם של המבוך אולי נצליח לעזור לך יותר טוב...

אגב, מצאתי נקודת תצפית מפגרת לגמרי, Clearspring Tarn, בדרף לRiften.

screenshot3qt.jpg

סימבההה!!

אם בא לכם לצלם תמונות דרך המשחק ולא דרך סטים - כנסו ל-My Documents\My Games\Skyrim תוסיפו את השורה הבאה תחת [display] גם ב-SkyrimPrefs.ini וגם .ini;

bAllowScreenshot=1

והופה הפרינטסקין הישן והטוב עובד, כמה טוב שהפקודות זהות למנוע הקודם, מה שאומר - מודים בראבק ושהקנסולות יאכלו גבינת ממותות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מסתבר שממש, אבל ממש לא שווה לגנוב שום דבר מעבר לזהב ואלי לדברים שויים הרבה הרבה כסף (או דברים שימושיים גכון מתכות לעיבוד וכו). אם הבנתי נכון יש רק מוכרת אחת שקונה דברים גנובים ויש לה רק 1000 מטבעות:

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Fence

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנחש שהוא השתמש בעזרים חיצוניים כדי:

א. להעלות לעצמו תכונות

או

ב. להשאר ער ב-4 הימים האחרונים ולשחק בלי להפסיק

ניחוש ממש לא נכון :\

ראיתי שלא משנה מה אני מכין זה מעלה לי אותו הדבר אז קניתי את כל הiron bar/ore וleather שיכולתי למצוא אצל סוחרים והכנתי המון iron dagger וleather bracers בדרך גם הכנתי לעצמי שיריון dwarven ונשק.

(אם יש לכם transmute אני ממליץ לכם להפוך את הiron ore לזהב ולהכין טבעת אם אתם רוצים קצת כסף)

בכל מקרה עשיתי את זה בעיקר כי לא היה לי מה לעשות עם כל הדברים מהדרקונים אז הכנתי מזה שיריון.

סתם שתדעו הdragon armor הרבה פחות טוב מהdeadric ואין נשקים.

בכל מקרה אין עזה לגבי הebony?

ובקשר לענקים אני לא יודע על מה אתם מדברים אני 25 ואני מתמחה ב2 הנדד והבי ארמור וגם שהייתי בdwarven armor יכולתי בכיף להרוג שניים ביחד ואפילו שלושה-ארבעה עם zerker rage.

ובקשר לפגישות עם דרקונים, יצא לי באחת הפעמים שעבדתי על הסמיטינג בעיר הראשונה שדרקון פתאום תקף את העיר ובהתחלה בכלל לא קלטתי מה קורה כי אני מתחת לגג והוא עמד על הגג עצמו והרג חצי עיר :\(כולל את הנפח שהייתי צריך בשביל לקנות ממנו)

גם קרה לי ששני דרקונים עפו מעליי ונלחמו ביניהם עד שאחד ניצח והתחיל לתקוף אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה דרגת קושי אתם משחקים?

שיחקתי עד רמה 13 בערך ברמת הקושי הרגילה והמשחק היה ממש קל (אני משתמש בעיקר בקסמים שכמו תמיד בסדרת elder scrolls הם מאוד חזקים). אח"כ העלתי את הקושי בדרגה אחת ועכשיו המשחק סוף סוף מאתגר, במיוחד קרבות הבוס שהפכו להיות קשים מאוד (כמו שצריך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבה שאולי יש AZURA STAR במשחק עלתה בראשי כמה פעמים.

במקרה דיברתי או קראתי משהו וקיבלתי QUEST להגיע לASUZA SHRINE, שם התחלתי QUEST להשיג את הSTAR.

השגתי את AZURA'S STAR ויש שתי אפשרויות לסיים את הQUEST.

SPOILER:

הראשונה: לתת לAZURA לטהר אותו ולקבל גירסה רגילה שלו.השניה: לתת לקוסם בWINTERHOLD INN ולקבל BLACK STAR :o .

מה עדיף לדעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מסתבר שממש, אבל ממש לא שווה לגנוב שום דבר מעבר לזהב ואלי לדברים שויים הרבה הרבה כסף (או דברים שימושיים גכון מתכות לעיבוד וכו). אם הבנתי נכון יש רק מוכרת אחת שקונה דברים גנובים ויש לה רק 1000 מטבעות:

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Fence

פשוט תצטרף לגילדת הגנבים מה הבעיה? אתה יכול למכור את הציוד שלך שם.

ל-Art,ברור שכוכב שחור ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש לי מחשב די צולע

9500 nivdia נראה לי gt

מעבד E6500

3 ג'יגה ראם

אז האם כדי לקנות את זה למחשב או

בגלל שהוא כל כך גרוע לקנות את ל ps3 huh.gif ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ?

??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ?

מה אתם אומרים ?

תקנה ל PS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...