הדיון הראשי וריכוז מידע בנושא מעבדי FX (מעבדי Bulldozer) של AMD - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי וריכוז מידע בנושא מעבדי FX (מעבדי Bulldozer) של AMD

NI4NI

Recommended Posts

נראה לי לא הגיוני שעם 32nm המעבד הזה צורך כל כך הרבה חשמל כמו שכתבו בלינק שהצגת (4.8GHz = 585Watt) , ממש לא הגיוני , זה רק היום הראשון של המבחני ביצועים , אין להסיק מסקנות מהר מידי , לדעתי צריך לחכות כמה ימים ליותר ויותר מבחני ביצועים והשוואת ותוצאות בכדי שנוכל באמת לקבל את התמונה האמיתית לגבי המעבדים האלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 243
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כמובן שמתייחסים לצריכה כוללת של מערכת הבדיקה בביקורת הספציפית ההיא. וזה שמשהו מיוצר בתהליך מסויים לא אומר שהוא יצרוך פחות אלא אומר שהוא יצרוך פחות פר מילימטר רבוע, הם שמו במעבד הזה 8 ליבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור מעבד טוב למי שאין לו עוד כסף להוסיף כדי לקנות 2600K או 2500K

ולא יותר מזה וחבל מאוד שהמצב הוא הגום החברה בהחלט הוציאה מעבד והטכנולוגיה שלה זה משהו שלא רואים מהצד של אינטל אבל בסופו של דבר אינטל עדיין מוציא מהפשטות מוצר טוב יותר ומהיר יותר ציפיתי הפעם למשהו שונה מצד כנראה שטעיתי שוב פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור מעבד טוב למי שאין לו עוד כסף להוסיף כדי לקנות 2600K או 2500K

ולא יותר מזה וחבל מאוד שהמצב הוא הגום החברה בהחלט הוציאה מעבד והטכנולוגיה שלה זה משהו שלא רואים מהצד של אינטל אבל בסופו של דבר אינטל עדיין מוציא מהפשטות מוצר טוב יותר ומהיר יותר ציפיתי הפעם למשהו שונה מצד כנראה שטעיתי שוב פעם.

וזאת בדיוק סוג תגובה שממנה ביקשתי להימנע. למה?

1. לא תורמת כלום לנושא הדיון.

2. באה להאדיר ולפאר יצרן אחד.

3. אפילו לא מסבירה מדוע ולמה נקבע מה שנקבע בצורה כל כך נחרצת.

אז אני אבקש שוב. מי שאין לו מה לתרום לדיון באופן מנומק, מתבקש פשוט לא להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עברתי עדיין בעיון על מבחני הביצועים הראשונים שיצאו אז אני לא מתכוון להעיר פה על משהו ספציפי אבל כמה נקודות למחשבה:

1. מדובר על המעבדים הראשונים. תהליך הייצור עובר אופטימיזציה כל הזמן.

כן, אבל הבעיה היא שה SB "קורע" את ה FX. האם מיטוב קל ישנה את התמונה?

2. Intel ו- אינן חברות באותו סדר גודל. ל- אין את המשאבים שיש ל-Intel, אפילו תהליך הייצור שלה נעשה באמצעות צד-שלישי, כך שיש לשים דברים בהקשר המתאים. לא יכולה להתחרות ב-Intel מבחינת מחזורי פיתוח.... שנית, נוקטת במדיניות קצת שונה מ-. הדגש הוא לא על IPC אלא על עיבוד מקבילי. אלו שתי גישות שונות ואין כאן ממש נכון או לא נכון.

אם אתה צודק, הרי שבעצם מבחינת עולם העסקים זמנה של AMD תם. אם אין לה שום דרך להציע מוצר תחרותי כלשהו אין לה זכות קיום. הצרכן לא מתעניין בגודלה של החברה, אלא בשאלה "האם המוצר הזה שימושי, או שימושי לפחות ביחס למחירו?".

אין גישה נכונה? בטח שיש. :lol:

הגישה הנכונה היא הגישה שמביאה לצרכן הסביר והממוצע ביצועים מירביים, רוב הזמן, בעבור כמה שפחות $. לפי איך שזה נראה, AMD לא עושה את זה עם ה FX.

3. אני לא מבין מה בכלל ההשוואה הזאת למעבדי כל הזמן? אנחנו כמשתמשים צריכים לשאול האם חומרה X מספיקה עבורי והאם היא משתלמת יותר עבורי מחומרה Y....

מסכים לחלוטין. נכון לכרגע, עושה רושם שהמעבדי ה FX מביאים פחות ערך לכסף. אם תמחורם ישתנה, ומעבדי הדגל של AMD יהיו חלופה למעבד ה i5 הזולים\ i3 (אזי המעבדים ש 90% מהאנשים קונים) - הרי שזה יהיה נכון. אבל כרגע, זה לא המצב.

לדעתי כל הטענות האלה על "אולי בעתיד זה ישתנה" לא קשורות. הדיון הוא הרי על המצב הנוכחי, עליו יש לנו נתונים ממשיים ועובדות. אם בעתיד המצב ישתנה, נגיד דברים שונים - בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזאת בדיוק סוג תגובה שממנה ביקשתי להימנע. למה?

1. לא תורמת כלום לנושא הדיון.

2. באה להאדיר ולפאר יצרן אחד.

3. אפילו לא מסבירה מדוע ולמה נקבע מה שנקבע בצורה כל כך נחרצת.

אז אני אבקש שוב. מי שאין לו מה לתרום לדיון באופן מנומק, מתבקש פשוט לא להגיב.

איך עלית אליי רק עכשיו אני באתי בשיא חוצפתי לפאר יצרן אחר ולא את

חחח

עכשיו באמת מה רציתם שאני אגיד באמת המעבדים של מבחינה טכנולוגית שונים לגמרי בכל ממעבדי אינטל

טכנולוגיה לפי דעתי הרבה יותר טובה אבל ראבק כבר 2.5 דורות הם עם טכנולוגיה טובה יותר (טוב חוץ מתהליף ייצור שהם תמיד מאחור) לא מצליחים להוציא מעבד שיהיה כבר יותר חז לפחות לשעה שעתיים יום ממעבד של אינטל.

AMD תמיד היו חלשים בכל מה שקשור לקידודים גם בתקופה של AMD64 מול פנטיום 4 וחבל שזה עדיין לא משתנה גם היום.

ול- dj-electric

לא כל צרכן שרוצה חושב לקנות או רוצה לקנות מעבד של אינטל או יקנה אותו רק בגלל שהוא כזה נהדר באוברקלוקינג ויביא לו תוצאות טובות יותר אחרי ההמהרה כי לא כל אחד מתעסק בזה. אז להגיד שאפשר לקנות FX6100 ולהמהיר אותו ולקבל ביצועים טובים יותר מממ אולי זה היה נשמע טוב עם לא היה מעבד כמו 2500 לא K או 2400 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yossi77, להסתמך על הטענה של כאיזה בסיס לפיתוח ציפיות ובעבותיהן להתאכזב זה נאיבי. כאילו שעל ההצהרות/הכרזות של Intel, ולצורך העניין של כל יצרן אחר, כן אפשר להסתמך כאיזה קנה מידה אמין. אני אפילו אגדיל ואומר שאם תפתח את הציפיות שלך על-פי הצהרות היצרן, ברוב המקרים תתאכזב, לפעמים אפילו מרות.

אני לא עברתי עדיין בעיון על מבחני הביצועים הראשונים שיצאו אז אני לא מתכוון להעיר פה על משהו ספציפי אבל כמה נקודות למחשבה:

1. מדובר על המעבדים הראשונים. תהליך הייצור עובר אופטימיזציה כל הזמן. ייתכן שהמצב במהדורות המעבדים הבאות יהיה קצת שונה. לא מדובר כמובן בשיפור של שמיים וארץ אבל אופטימיזציה מסוימת כן. אתם משווים כאן טכנולוגיה בשלה לטכנולוגיה שרק הושקה לפני יום, קצת פרופורציות, ועדיף להמתין למבחני ביצועים קצת יותר מאוחרים בעוד מספר שבועות כדי לקבל תמונה מאוזנת יותר.

2. Intel ו- אינן חברות באותו סדר גודל. ל- אין את המשאבים שיש ל-Intel, אפילו תהליך הייצור שלה נעשה באמצעות צד-שלישי, כך שיש לשים דברים בהקשר המתאים. לא יכולה להתחרות ב- מבחינת מחזורי פיתוח. בנוסף הניהול הקלוקל, שלא נאמר הכושל, של AMD בחצי העשור האחרון לא תרם גם הוא. אם היא אכן יצאה לדרך חדשה את הפירות של התהליך נראה רק בשנים הבאות (החל ממעבדי ה-Trinity והדורות העוקבים). לכן מי שמצפה ש-AMD תוציא כמעט בזמן אמת חומרה כתגובה לכל טיק וטק של יתאכזב בכל פעם. שנית, AMD נוקטת במדיניות קצת שונה מ-. הדגש הוא לא על IPC אלא על עיבוד מקבילי. אלו שתי גישות שונות ואין כאן ממש נכון או לא נכון.

3. אני לא מבין מה בכלל ההשוואה הזאת למעבדי כל הזמן? אנחנו כמשתמשים צריכים לשאול האם חומרה X מספיקה עבורי והאם היא משתלמת יותר עבורי מחומרה Y. מי שרוצה להרגיש שהוא בחזית הטכנולוגיה או לראות בכל מיני מבחני ביצועים, רובם סינתטיים, שהחומרה שלו עדיפה על אחרת, אז שיקנה אותה. זה לגיטימי לחלוטין, אבל מי שבוחן את החומרה באופן קפדני יותר מתוך כוונה לבחור את המשתלמת ביותר לצרכים שלו מסתכל גם על נתונים נוספים.

לא מבין למה כל פעם הויכוח הוא ממש כאילו שברגע שיצאה חומרה חדשה אז עכשיו מצופה מכולם לעבור דווקא אליה, ועכשיו! שכל אחד יקנה את מה שהוא חושב שהכי נכון עבורו בהתאם להשקפת עולמו, שימושיו, שיקוליו ותקציבו. הכי חשוב זה שיש תחרות בשוק.

4. לגבי צריכת האנרגיה. שוב, תנו לתהליך הייצור להבשיל. אולי זה ישתנה ואולי לא, אם לשפוט על-פי ניסיון עבר עם המעבדים של שתי היצרניות, תהיה אופטימיזציה ויהיה שיפור.

5. אתם קצת שוכחים שמבחני הביצועים הם בסך הכל תוכנה וממהרים להסיק מסקנות חד-משמעיות וגורפות כאשר הפלטפורמה רק הושקה. מספיקה אופטימיזציה כזאת או אחרת והתוצאות עשויות להראות שונות.

נאיבי? חברה בסדר גודל של AMD, ובמיוחד במצב הפיננסי שלה, לא צריכה לשחק עם הצרכנים שלה בצורה כזו. הבעיה ש-AMD דאגה להוריד כל הדלפה אחרת מעבר "להדלפות" הרשמיות של AMD (מצגות, youtube וכו').

למה לדאוג שלוחות AM3+ יצאו הרבה לפני המעבדים? ובאותו הזמן להוציא מצגות שמראות את בולדוזר באור כל כך טוב? כדי לוודא שהצרכנים יקנו לוחות AM3+? בסופו של דבר כל הצרכנים שקנו AM3+, קנו אותו כי AMD הבטיחה מוצר עם ביצועים מסויימים, ורצו לשדרג אליו בסופו של דבר.

וסליחה, למה שלא תפתח ציפיות?

1. אלו לא המעבדים הראשונים. מדובר כבר ב-B3 stepping אאל"ט.

2. AMD מחזיקה ב-49% מ-Global foundries. היא שולטת בדיוק במתי, איך ובאיזה עדיפות GF מייצרים שבבים. לא בדיוק צד-שלישי. אנחנו לא מדברים על אפל שמוסרת לסמסונג תוכנית לייצור המעבדים שלה, זה אחרת לגמריי.

Trinity כבר הוזנח והוחלף ה-Vishera.

אתה לא יכול לקבל עיבוד מקבילי טוב מבלי לדאוג לעלייה ב-IPC בייחס לדורות הקודמים. אתה צודק, אין פה נכון או לא נכון, יש פה קצת מכל העולמות. westmere עושה את זה כמו שצריך, 2500K מעולה בעיבוד מקבילי, עם פחות ליבות תודות ל-IPC חזק יותר.

3. אני חושב שכולנו רוצים לשדרג למשהו חדש, נחשק ונוצץ יותר.. בכל אופן, לא בדיוק הבנתי אותך. איך בדיוק תבחן חומרה חדשה בצורה קפדנית? אם לא תשווה מעבד X למעבד Y, איך תדע מה טוב? איך תדע מה טוב לך?

AMD לא בריאה זה לא טוב לשוק. לאינטל כרגע אין שום סיבה להוציא את , או אפילו את SB-E. תחרות - אין פה בדיוק.

אני מאמין שאת השיפור נראה רק בדור הבא. פנום מול פנום 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאין תחרות ממש גדולה לאינטל אין לחברה סיבה להוציא SBE וכמובן אין לה סיבה להוריד מחירים או לחשוב על דור חדש לגמרי שיהיה משופר ב-20-50 אחוז כי פשוט אין תחרות וזה לא טוב לנו לצרכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@The Avatar

1. לא. מיטוב כזה או אחר לא צפוי לשנות את התמונה מהקצה אל הקצה, אפילו כתבתי את זה. לעומת זאת מיטוב של מבחן ביצועים כזה או אחר עשוי בהחלט לעשות משהו דומה. שנית, אתה אומר "קורעים", אני אומר שלא.

2. אין גישה נכונה כי לא אתה, לא אני ולא אף אחד אחר יכול לקבוע האם התמקדות ב-IPC או מתן דגש רב יותר על עיבוד מקבילי היא הגישה הנכונה. עושה רושם שאתה מתייחס לעולם המשחקים כאיזה מדד מייצג לעוצמת העיבוד הנדרשת וכאיכות לקביעה האם מעבד כזה או אחר הוא "טוב" או לא. בפועל, מחוץ לעולם החומרה והתוכנה המאוד מצומצם שמעניין את רוב המשתמשים בפורום הזה, יש יישומי HPC שונים ומגוונים.

קודם כל ביחס לגודל החברות ולמשאבים, כתבת ברצינות "אם אתה צודק"? כאילו שיש בכלל ספק?

שנית, מי קבע ש- לא מציעה מוצר תחרותי ושהמוצרים שלה לא שמישים?

3. אתה עוד לא יודע כמה הם יעלו וכבר אתה קובע שהערך שלהם ביחס למחיר נמוך מזה של מעבדי Intel. שנית אתה מתעלם מהעובדה שמחיר הפלטפורמה מגולם בשילוב מעבד + לוח-אם. צריך להשוות מחיר של פלטפורמה ולא רק של המעבד (כלומר לוחות-אם עם היצע תכונות דומה מאוד עד זהה בשתי הפלטפורמות).

אתה לא צריך לשכנע אותי למה לדעתך מעבדי Intel עדיפים. מרגע שקיבלת את ההחלטה גם כך הרי אני לא אצליח "לשכנע" אותך אחרת, אפילו אם ארצה. זה היופי שבתחרות. כל אחד יכול לקנות את החומרה המשתלמת ביותר לצרכים שלו למיטב הבנתו על-פי מכלול הציפיות, השיקולים והמשאבים שלו. גם פה אין נכון או לא נכון, העיקר שיש לך מבחר ולמרבה השמחה אתה לא באמת מוגבל ל-2 מוצרים שרק מביניהם אתה צריך לבחור ואין כל חלופה אחרת. מה שכן, יש לאנשים נטיה להחיל את הדעות שלהם על הכלל ולקבוע דברים באופן נחרץ רק כי הם חושבים ככה. אז עבורך מעבדי FX הם אכזבה ומעבדי Intel עדיפים. לגיטימי לחלוטין רק אל תציג את זה כעובדה חד-משמעית ונכונה, כי לא כולם בהכרח חושבים כמוך.

עריכה: הגבתם בזמן שכתבתי את ההודעה הזאת.

אני לא מבין למה אתה קובעים שאין תחרות. בהחלט יש תחרות, אולי לא לטעמכם, אבל תחרות יש.

yossi77, סלח לי, אבל עכשיו אתה מיתמם במודע. כן, לפתח ציפיות על-פי הכרזה של יצרן המוצר זה להיות נאיבי. אני לא באמת חושב שאני צריך לכתוב את המשפט הבא כי אני בטוח שאתה מודע לדברים בדיוק כמוני (אפילו כתבת אותם), אבל אכתוב בכל זאת למען הסדר הטוב. למה לא לפתח ציפיות בגלל הכרזה של יצרן כזה או אחר? מהסיבה הפשוטה שיש לו אינטרסים והוא אינו גורם אובייקטיבי. זה הכל. ואם תחפש את הדיון פה בנושא הזה לאחר שיצאו ההדלפות הראשונות של , תראה שכתבתי שם אותו דבר. לא לסמוך על שום דבר עד לרגע ההשקה.

מה איכפת לי איך מוצר X מתפקד בהשוואה למוצר Y כל עוד מוצר X מספק את הצרכים שלי? אז כן, מבחני ביצועים הם כלי מסוים להשוואה (אך הרבה פחות אמין ממה שהוא מתיימר להיות וממה שאנשים מציגים אותו) ונכון שכדי לעשות סקר שוק גם כדאי לבדוק מה מציעות החלופות, אבל אתה מציג את זה כאילו שאם מוצר Y עדיף במבחן ביצועים מסוים או אפילו בחתך רוחב על מוצר X, אז הרי שלמוצר X אין זכות קיום בכלל. ועם זה אני לא מסכים.

ועד כמה שאני יודע Trinity ו-Vishera הם שני קווי מוצרים מעט שונים שונים, ולמיטב ידיעתי מעבדי Trinity (דור ה- הבא) לא ננטשו.

ושוב ואולי בפעם האלף, התאכזבתם מ-FX? לגיטימי וזכותכם המלאה. אתם מעדיפים את מה ששיש למעבדים של להציע? שוב לגיטימי, קנו אותם ותהנו. אבל תפסיקו עם שטיפת המוח הזאת כאילו הוצג פה איזה מוצר נחות שאינו שמיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשביל שתהיה מרוצה, אני אנסח את הטענה שלי מחדש:

לאחר שקראתי 3 ביקורות רציניות על מעבדי ה FX-8150, אני מבין, על סתם התרשימים וניתוח התרשימים ע"י הכתבים, שמעבדי ה FX נחותים (לצערי) ממעבדי ה SB המקבילים, נכון להיום, במחיר.

דעתי מחוזקת על ידי הדעה הדומה של הכתבים באתרים מובילים כגון Xbit labs, Toms Hardware ו - Tweak Town.

כשאמרתי "קורעים" ביססתי את זה על נתונים כגון:

• יתרון של 25% של ה i5 2500 על ה FX במבחן SYSMARK 2012, אשר משקלל עשרות ישומים שנמצאים בשימוש קבוע אצל רוב האנשים, כולל אצלי. עבור אנשים שכלל אינם משתמשים בתוכנות שנמצאות במבחן הזה, כמובן שזה לא רלוונטי. :nixweiss:
  • יתרון של 0% - 50% בביצועי ה i5 2500 על ה FX במשחקים שונים.
    ה FX לא הראה ביצועים טובים יותר אפילו במשחק אחד. יתכן שאם נבחן כל משחק שקיים בשוק זה יקרה. זה לא משנה - לדעתי.
  • ל FX יתרון משמעותי על ה i5 2500 בישומים שמותאמים באופן מוחלט לריבוי נימים, לדוגמה 7zip. נכון - וזה מרשים.
    בישומים נפוצים אחרים, כגון photoshop, ההפרש מצטמצם משמעותית, ואף ל 2500 היתרון.

מכך אני מבין שבשימוש יומיומי, עבור אדם שמשתמש בטווח רחב של יישומים, כנראה שרוב הזמן מעבד ה FX יתן ביצועים פחותים ממעבד ה i5 2500. מעבד שאף אמור להיות זול ממנו. זו ההגדרה שלי ל"קורע". זכותי להגיד את זה. באופן טבעי, כשאני אומר את זה, זה משקף את דעתי. אין לי שום רצון לנסח ולטעון מה דעתם של אחרים. :nixweiss:

למה אני לא יכול לקבוע? אני יכול.

אני, שוב, מדבר על שימוש של משתמש ביתי "ממוצע". יתכנו פרופילי שימוש אחרים (נניח, גרפיקאי מקצוען שמשתמש בסט תוכנות מסויים) - ויתכן ששם המצב אחר (לא משנה לאיזה כיוון).

אני משתמש בנתוני המחיר שהופצו באתרים החומרה השונים. אם הנתון שאני מתבסס עליו הוא לא נכון, מן הסתם המסקנה לא נכונה.

אני לא מנסה למשכנע אותך וזה לא מעניין אותי לשכנע אותי. אני מביע את דעתי בפורום, בדיון. אתה משום מה פוסל כל אפשרות לדיון, בטענה שבעצם אין שום טעם ואין שום צורך לבסס דעה כלשהי, בהתאם לנתונים כלשהם שהופצו. זה מגוחך.

אדגיש שוב - מה שציינתי פה זה הדעה שלי. הדעה הזו מתבססת על נתונים ועל מה שאני תופס כ"עובדות". הדעה שלי עצמה איננה עובדה, אך היא כן מתבססת על "עובדות": מבחני ביצועים שהתפרסמו באתרים גדולים.

נ"ב:

לא ברור לי מי טען פה שה FX הנוכחי "לא שמיש". אני בהחלט אמרתי שעם תמחור נכון, הוא יכול להיות קניה מצויינת.

כרגע (שוב ושוב ושוב), התמחור שלו לא מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשביל שתהיה מרוצה

הייתי יכול להשיב לך באותה מטבע צינית, אך זה לא לכבודנו, הלא כן?

אתה לא צריך לרצות אותי, אבל כשאתה טוען טענות אז לפחות תנמק אותן, כפי שעשית עכשיו, לטובת הקהילה. זה הכל.

אתה משום מה פוסל כל אפשרות לדיון, בטענה שבעצם אין שום טעם ואין שום צורך לבסס דעה כלשהי, בהתאם לנתונים כלשהם שהופצו. זה מגוחך.

אני פוסל כל אפשרות לדיון? נו באמת. הדבר היחידי שאני מנסה לעשות זה לשמור על הדיון הזה ענייני בכך שאני מבקש מאנשים לנמק את דעותיהם או לכל הפחות להימנע מהצהרות מנופחות והכללות ללא הסבר.

שנית, אל תכניס לי בבקשה מילים לפה. לא כתבתי בשום מקום שאין שום צורך לבסס דעה, כתבתי שהדעות הנחרצות שחלק מהאנשים בחרו לבטא פה משקפות רק את נקודת מבטם, אך הם בחרו להציג אותן כאיזו אמת מידה מוחלטת עבור כולם וזה פשוט לא נכון. אני לא מנסה למנוע מאף אחד להביע את דעתו, אך אני כן מנסה למנוע תגובות לא ענייניות ותגובות שבהן "האכזבה" (אם כך נכנה את זה) גורמת להצגת הדברים באופן שהוא קצת מעוות או מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: הגבתם בזמן שכתבתי את ההודעה הזאת.

אני לא מבין למה אתה קובעים שאין תחרות. בהחלט יש תחרות, אולי לא לטעמכם, אבל תחרות יש.

yossi77, סלח לי, אבל עכשיו אתה מיתמם במודע. כן, לפתח ציפיות על-פי הכרזה של יצרן המוצר זה להיות נאיבי. אני לא באמת חושב שאני צריך לכתוב את המשפט הבא כי אני בטוח שאתה מודע לדברים בדיוק כמוני (אפילו כתבת אותם), אבל אכתוב בכל זאת למען הסדר הטוב. למה לא לפתח ציפיות בגלל הכרזה של יצרן כזה או אחר? מהסיבה הפשוטה שיש לו אינטרסים והוא אינו גורם אובייקטיבי. זה הכל. ואם תחפש את הדיון פה בנושא הזה לאחר שיצאו ההדלפות הראשונות של , תראה שכתבתי שם אותו דבר. לא לסמוך על שום דבר עד לרגע ההשקה.

מה איכפת לי איך מוצר X מתפקד בהשוואה למוצר Y כל עוד מוצר X מספק את הצרכים שלי? אז כן, מבחני ביצועים הם כלי מסוים להשוואה (אך הרבה פחות אמין ממה שהוא מתיימר להיות וממה שאנשים מציגים אותו) ונכון שכדי לעשות סקר שוק גם כדאי לבדוק מה מציעות החלופות, אבל אתה מציג את זה כאילו שאם מוצר Y עדיף במבחן ביצועים מסוים או אפילו בחתך רוחב על מוצר X, אז הרי שלמוצר X אין זכות קיום בכלל. ועם זה אני לא מסכים.

ועד כמה שאני יודע Trinity ו-Vishera הם שני קווי מוצרים מעט שונים שונים, ולמיטב ידיעתי מעבדי Trinity (דור ה-APU הבא) לא ננטשו.

ושוב ואולי בפעם האלף, התאכזבתם מ-FX? לגיטימי וזכותכם המלאה. אתם מעדיפים את מה ששיש למעבדים של Intel להציע? שוב לגיטימי, קנו אותם ותהנו. אבל תפסיקו עם שטיפת המוח הזאת כאילו הוצג פה איזה מוצר נחות שאינו שמיש.

Trinity כבר לא נמצא במפת הדרך של .

אף אחד לא מציג את כאילו אין להם זכות קיום בכלל. מה שאני כן אומר, הוא שכל עוד התג מחיר שלהם הוא כזה, המעבדים האלו לא רלוונטים.

אני לא מבין למה אתה קורא לדיון הזה שטיפת מוח. בסה"כ דיון מתורבת, ואף אחד פה לא מציג שום מידע שקרי.

זה נכון שאני מאוכזב מבולדוזר, אבל זה ממש לא גורם לי להציג את הדברים באופן מוגזם או מעוות. זו המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...