איטיות מטורפות בפיירפוקס - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות מטורפות בפיירפוקס

shimi 1

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני משתמש בדפדפן פיירפוקס 7.0 וכבר יותר מ-4 חודשים יש כמה אתרים שפשוט כמעט ומסרבים לעלות!

ניקח לדוגמא את mako.co.il ,לוקח לו המון זמן לטעון אותו.. אני מחכה דקה,רואה שזה לא עוזר אז לוחץ אנטר על השורת כתובת כדי שזה ינסה לטעון שוב.. מה גם שכתבות במאקו הוא לא פותח בכלל

כל האתרים עולים כמו צב איתו וכל זה נראה לי בגלל השדרוגים המעצבנים האלה כל חודש.. נראה לי אני אחזור לגרסא 3.6 וזהו,

אגב יש לי 5mbps מהירות כשהספק הוא בינלאומי..

עוד מישהו חווה בעיות כאלו עם פיירפוקס? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לבדוק אם מותקן אצלך על הדפדפן שרת מתווך (פרוקסי) כלשהו. במקרים רבים אנשים מגדירים שרתים מתווכים על הדפדפן במטרה להגביר את פרטיותם או כדי להציג כתובת IP אמריקאית בפני אתרים שמחייבים זאת, אבל מתעלמים מהעבודה ששימוש בשרתים אלו מאריך את המסלול שצריך לעבור כדי להגיע לאתר, ולעיתים קרובות השרת המתווך נמצא בידיים ולכן איטי משמעותית מגישה ישירה לאתר.

אפשרויות ← מתקדם ← ← קישוריות ← הגדרות ← ללא שרת מתווך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לבדוק אם מותקן אצלך על הדפדפן שרת מתווך (פרוקסי) כלשהו. במקרים רבים אנשים מגדירים שרתים מתווכים על הדפדפן במטרה להגביר את פרטיותם או כדי להציג כתובת IP אמריקאית בפני אתרים שמחייבים זאת, אבל מתעלמים מהעבודה ששימוש בשרתים אלו מאריך את המסלול שצריך לעבור כדי להגיע לאתר, ולעיתים קרובות השרת המתווך נמצא בידיים ולכן איטי משמעותית מגישה ישירה לאתר.

אפשרויות ← מתקדם ← ← קישוריות ← הגדרות ← ללא שרת מתווך.

אצלי זה היה מסומן "השתמש בהגדרות השרת המתווך של המערכת"

מה זה אומר?

איזה שרת מתווך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני כבר מיואש..

כל הדברים שהצעתם לי ביצעתי אותם ושום דבר לא עוזר..

כנראה זה משהו במחשב שלי, יש למישהו רעיונות מה יכול במחשב לגרום לאיטיות בפיירפוקס?

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- נסה להריץ ניקוי עם התוכנה הזו:

http://www.piriform.com/CCLEANER

- נסה להשתמש בגירסא Portable של הדפדפן:

http://portableapps.com/apps/internet/firefox_portable

- בטל תוכנות מיותרות שעולות עם המחשב ב- Msconfig.

- נסה להשתמש בהרחבה Adblock

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...