Rage - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rage - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאחר קריאת כל התגובות כאן ומספר תגובות בפורום של המשחק הצלחתי לשחק במשחק באמצעות המדריך ש- Seraphim נתן.

מלבד תקיעות קטנות כל כמה דקות המשחק עובד אצלי בצורה סבירה אך עדין מחכה לפאץ או דרייבר רשמי שיחסוך משחקים מיותרים בהגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן

צריך עזרה במשחק עצמו:אני ב dead city streets,הרגתי גם את הבוס עם הכדורי אש וגם את זה שמושך אותך בחבל,המשכתי למטה הלאה הרגתי את כולם,נכנסתי בשער וירדתי במדרגות,הרגתי את הייצור ונכנסתי פנימה,למקום כזה שיש בו כמו קיוסק כזה ומלא מדרגות חסומות ומקומות חסומים

יש רק דלת אחת שצריך בשבילה פורץ מנעולים...

איך עוברים את הקטע הזה?

בבקשה עזרה

תודה

אתה צריך לירות בבלון חמצן שנמצא בחדר (מול הקופות).

אחר כך אתה פשוט נכנס דרך הדלת הבוערת למחסן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שסיימתי את DEUS EX, הייתי חייב להגיד שRAGE היה פשוט אכזבה.

וזה לא שהמשחק לא מושקע, פשוט.. הוא מתיימר להיות משהו גדול יותר.

ID השקיעו ברמות שקשה לתאר בדמויות, בסביבות ובאווירה. אבל המשחק מרגיש מאוד בתוכן. הוא מאוד קצר, וזה מאוד מאוד מאכזב בהתייחס לעובדה שהמשחק מתיימר להיות FPS עם אלמנטים קלים של RPG וחופש תנועה גדול.

חופש התנועה לא קיים, המפות לא גדולות ובסופו של דבר כל החוויה מתנקזת למשהו מאוד לינארי, שזה ההיפך ממה שהמשחק מיתג את עצמו.

הוא מרגיש כמו גרסא מאוד משופרת, אך מאוד מסורסת של BORDERLANDS וחבל. היה פוטנציאל עצום...

וכן, אני מסכים עם BDB, המשחק מרגיש מאוד ג'נרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום מקום לא אמרו שהמשחק יהיה חופש תנועה. כל מי שלא נהנה מהמשחק הזה פשוט חשב שהוא הולך להיות משחק אחר :nixweiss:

זה לא FALLOUT, זה לא DEUS EX וזה לא BORDERLANDS. זה גם לא מה ש ID ניסו לעשות. בהשוואה למשחקים קודמים של ID מדובר בכמה צעדים קדימה, כמשחק FPS זה בפשרות אחד המשחקים היותר טובים שיצאו בשנים האחרונות והוא משחק מאוד מהנה.

מסכים שאין בו הרבה דברים חדשים אבל הביצוע ברמה הרבה יותר גבוה ממה שרואים ברוב משחקי ה FPS היום, העיצוב שלבים מצויין, ה עושה הבדל ענק, הנשקים מרגישים טוב ועם הרבה KICK, הרבה מאוד סוגים של אויבים (מה שלא רואים הרבה בשנים האחרונות) וגם האויבים שונים בהתנהגות שלהם ולא רק בעיצוב.

יש במשחק הזה הרבה דברים קטנים שלא ראינו במשחקים אחרים שעושים הבדל גדול, הבולט ביותר הוא ה . הדמויות בתנהגות בצורה שונה כל פעם, האויבים השונים באמת שונים אחד מהשני, אפילו האנימציה של ההריגות שונה כל פעם כי גם היא קשורה ל . האנימציה של הדמויות הרבה יותר חלקה מבמשחקים אחרים, התנועה שלהם בשטח, השינוי כיוון שלהם בהתאם לדמות שלך, השימוש שהם עושים בסביבה שלהם והתיאום המושלם בין הפגיעה שלך בהם לצורה שהגוף שלהם זז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שסיימתי את DEUS EX, הייתי חייב להגיד שRAGE היה פשוט אכזבה.

וזה לא שהמשחק לא מושקע, פשוט.. הוא מתיימר להיות משהו גדול יותר.

ID השקיעו ברמות שקשה לתאר בדמויות, בסביבות ובאווירה. אבל המשחק מרגיש מאוד בתוכן. הוא מאוד קצר, וזה מאוד מאוד מאכזב בהתייחס לעובדה שהמשחק מתיימר להיות FPS עם אלמנטים קלים של RPG וחופש תנועה גדול.

חופש התנועה לא קיים, המפות לא גדולות ובסופו של דבר כל החוויה מתנקזת למשהו מאוד לינארי, שזה ההיפך ממה שהמשחק מיתג את עצמו.

הוא מרגיש כמו גרסא מאוד משופרת, אך מאוד מסורסת של BORDERLANDS וחבל. היה פוטנציאל עצום...

וכן, אני מסכים עם BDB, המשחק מרגיש מאוד ג'נרי...

כמה שעות לקח לך לסיים אותו ?

אני לא יושב אליו בינתיים כי יש לי משחקים אחרים לסיים אבל רוצה לדעת עם הוא קצר או ארוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום מקום לא אמרו שהמשחק יהיה חופש תנועה. כל מי שלא נהנה מהמשחק הזה פשוט חשב שהוא הולך להיות משחק אחר :nixweiss:

זה לא FALLOUT, זה לא DEUS EX וזה לא BORDERLANDS. זה גם לא מה ש ID ניסו לעשות. בהשוואה למשחקים קודמים של ID מדובר בכמה צעדים קדימה, כמשחק FPS זה בפשרות אחד המשחקים היותר טובים שיצאו בשנים האחרונות והוא משחק מאוד מהנה.

מסכים שאין בו הרבה דברים חדשים אבל הביצוע ברמה הרבה יותר גבוה ממה שרואים ברוב משחקי ה FPS היום, העיצוב שלבים מצויין, ה עושה הבדל ענק, הנשקים מרגישים טוב ועם הרבה KICK, הרבה מאוד סוגים של אויבים (מה שלא רואים הרבה בשנים האחרונות) וגם האויבים שונים בהתנהגות שלהם ולא רק בעיצוב.

יש במשחק הזה הרבה דברים קטנים שלא ראינו במשחקים אחרים שעושים הבדל גדול, הבולט ביותר הוא ה . הדמויות בתנהגות בצורה שונה כל פעם, האויבים השונים באמת שונים אחד מהשני, אפילו האנימציה של ההריגות שונה כל פעם כי גם היא קשורה ל . האנימציה של הדמויות הרבה יותר חלקה מבמשחקים אחרים, התנועה שלהם בשטח, השינוי כיוון שלהם בהתאם לדמות שלך, השימוש שהם עושים בסביבה שלהם והתיאום המושלם בין הפגיעה שלך בהם לצורה שהגוף שלהם זז.

ב-Deus Ex שיחקת?

תנסה אותו, קבל קצת פרספקטיבה על מה זה משחק טוב, ואז תחזור להגיד לי ש-Rage משחק טוב.

אין כמעט שום דבר ב-Rage שלא מרגיש כמו afterthought בין אם זה מערכת ה-crafting, הרכבים שמשמשים רק בשביל להגיע לאיזור של משימה, המירוצים שנמצאים רק בשביל להצדיק את הרכבים והשיפורי המיותרים. על המולטיפלייר אין בכלל מה לדבר. ועל זה הם לוקחים 60$?!

אין דבר אחר ש-Rage עושה יותר טוב מ-DE, DE הוא משחק עדיף בכל פרמטר אפשרי וכם זול יותר בנוסף להכל. אם אתם מחפשים FPS לשחק בו ויש לך רק 60$, אז תחסכו 10$ ותלכו על DE, אם יש לך 110$, אז... תחסכו 60$ ותלכו רק על DE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אין מקום להשוואה בין משחקים כמו Deus Ex ו Borderlands לבין Rage.

Rage משחק טוב מאוד למה שהוא, אני מסכים שהוא לא שווה 60$ ואת האמת, הוא איכזב אותי קצת (כנראה שהציפיות היו פשוט גבוהות מדי).

בכל אופן, הוא משחק טוב, ממש לא קצר - הוא עובר את ה 10 שעות אלא אם כן משחקים רק כדי לסיים (טמטום..) ובשביל FPS זה יותר מסביר.

הבאסה כמובן שהמולטיפלייר די גרוע, לא חיבבתי אותו בכלל פרט למשימות ה CO-OP שהם נחמדות .. ובגלל זה אני גם לא חושב שהוא שווה את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר משתנה מאיזור לאיזור, אפשר לקנות מאירופה במחירים שנעים בין 150 ל 180 שקל. לא יודע מה עבר להם בראש כשהם עשו הבדלים כל כך גדולים מהיום שהמשחק יצא.

שיחקתי ב DEUS EX, משחק מאוד טוב אבל הוא לא FPS אז אין מה להשוות. כולם משווים את RAGE למשהו שהוא לא ופה מתחילה הבעיה. ברגע שהמשווים אותו למשחקי FPS אחרים רואים שמדובר במשחק דיי טוב. יש הרבה מאוד דברים ש RAGE עושה יותר טוב מ DEUS EX, אין לי כוח לציין את כולם.

להגיד שהוא לא מחדש שום דבר זה שקר, אין עוד משחק אחד שקרוב לרמה של ה ולאנימציות שרואים במשחק הזה ואת רוב הבעיות שיש איתו אפשר לסדר דיי בקלות (כמו הטקסטורות), במיוחד במחשב.

בעזרת השם ברגע שיוציאו את ה SDK מודרים יסדרו את ה MP, אפשר לעשות עם המשחק הזה הרבה דברים מעניינים ב MP וחבל ש ID לא נצלו את זה.

לא אומר שהמשחק הזה מושלם, אומר שהרבה נותנים לו ביקורות לא הוגנות בכלל כי הם חשבו שהם הולכים לשחק משחק RPG וגילו שמדובר ב FPS עם כמה תוספות חמודות (כמו Singularity של RAVEN שלדעתי היה פספוס נוראי והיה יכול להיות משחק הרבה יותר טוב ממה שהוא יצא בסופו של דבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...