Rage - הדיון הראשי - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rage - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

לא זוכר, עבר הרבה זמן מאז ששיחקתי. מקרוב לא צריך ADS, פשוט תשתמש בנשק בלי ללחוץ על עכבר ימני :P בכללי לא השתמשתי הרבה ב ADS, סוף סוף משחק שאפשר לשחק בו בלי החרא הזה.

יש מצב שאתה בודק לי לרגע? אם צריך תמונת מסך אני יצלם..

אגב, לבינתיים המשחק זורם.. מה שכן, היה לי קריסה אחת.. נראה מה הסרט..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כי זה FPS קלאסי ולא איזה tactical shooter. האוייב מת כשגרמת לו מספיק נזק, לא בגלל שפגעת באיבר חיוני. אחרת, אם היו פוגעים לך בראש גם היית מת, שום nanotrites לא היו מצילים אותך מזה.

חוץ מזה, שכן יש הבדל. האוייבים בברור מתים בפחות יריות כשאתה יורה להם בראש מאשר ברגל. גם צריך לקחת בחשבון באיזה צירוף נשק+תחמושת אתה משתמש ומול איזה יריב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי 3 קבצי קונפיג, אחד מהם לקחתי קובץ קונפיג אחר ושיניתי לו את השם ואת התוכן, השני הוא כמו הראשון אבל שהוספתי לו.cfg (שניהם מזוהים כ CFG ע"י הווינדוס), והשלישי זה קובץ טקסט שהוספתי לו .cfg, כולם נמצאים בתיקייה BASE, ואף אחד מהם לא עובד !

אני עם העדכון הראשון.

למישהו יש מושג מה הבעיה?

אם אני מוסיף שורות קוד בקיצור דרך הן כן מזוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הקופרינו אבל משום מה שאני נוהג בה מחות לערים היא יורה כדורים במקום טיילם. איך מחליפים בין השניים? ניסיתי בגראז' רבל שם אין אופציה לבחור נשקץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הקופרינו אבל משום מה שאני נוהג בה מחות לערים היא יורה כדורים במקום טיילם. איך מחליפים בין השניים? ניסיתי בגראז' רבל שם אין אופציה לבחור נשקץ

יש שדרוגים ליד המרוצים

תנצח מרוצים לצבור מספיק נקודות ותוכל לקנות שדרוגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...