Rage - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rage - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש 2GB ראם ומעבד 3600X2,

בהחלט מערכת ישנה, אבל מעלה את רוב המשחקים של היום בכבוד ובצורה מצויינת,

המצב הנתון הוא שRAGE לPC זה פשוט כישלון מוחלט,ואין אף בן אדם אחד בעולם נראה לי שפשוט התקין לעצמו רק את המשחק וישר שיחק כמו שצריך,

המינימום זה לקנפג את הCFG הזה בשביל קצת לקבל חווית משחק נורמאלית...

וגם כשהכנסתי CFG עם הגדרות MIN,תמיד נשאר הרינדוד תוך כדי משחק,אני כבר אוותר כנראה על המשחק הזה, או עד שיהיה מחשב חדש חחח.... :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא מזה המחשב שלך ענטיקה כבר. אחרי הפאץ הסתדרו לי כמעט כל הבעיות ולא הייתי צריך לגעת ב-CFG. הבעיה שלא נעלמה זה הטעינת טקסטורות אבל המצב השתפר בהמון, ברמה שלא שמים לב לזה אלא אם מחפשים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ענתיקה אני יודעעעע,אבל ציפיתי מהמשחק לקצת התחשבותתת אחרי כל הקינפוגים וההשקעות,

כל שאר המשחקים רצים אחלה :hi:

נחכה שהוא יתקלקל מתישהו,ככה סתם לקנות חדש כואב בכיס עכשיו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש 2GB ראם ומעבד 3600X2,

.

.

.וגם כשהכנסתי CFG עם הגדרות MIN,תמיד נשאר הרינדוד תוך כדי משחק,אני כבר אוותר כנראה על המשחק הזה, או עד שיהיה מחשב חדש חחח....

שמע, אתה בקושי עומד בדרישות מינימום.

אם CFG במינימום ורזולוציה נמוכה לא עוזרים קח את זה כסימן שהגיע הזמן לשדרג :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לפרוטוקול, אני משחק ב-downscale מרז' 3200x1800 עם AAx2 (כולל הטוויק לשיפור חדות טקסטורה) - לא נופל מ-60fps וה-GPU בניצול 50% פחות או יותר.

אציין שבמקרה הזה אני מכבה GPU Transcoding אחרת יש נפילות רגעיות בסיבובים חדים כשנטענות הרבה טקסטורות (רק ברז' כזאת). אגב מבחינת ניצול GPU ו-VRAM נראה שיש מקום גם להרביץ ב-AA אבל משום מה שאני מרים מעל AAx2 ברז' זאת המשחק נופל ל-10fps ואין רינדור (רואים רק את התפריטים). לדעתי באג כי רק 1GB VRAM בניצול (ויש לי 1.3 סך הכל) אבל אולי אני טועה ובאמת חסר לו . בכלל בכל מני רזולוציות שאני מעלה הגדרות AA זה פתאום קורה ולפעמים נשאר גם שאני מוריד AA בחזרה. החלפת רזולוציה משחררת אותו.

אבל זה לא משנה, 3200x1800 AAx2 מספיק בהחלט לבינתיים :P אם לא היתה הגבלה ל-60fps, לפי ניצול GPU אולי אפילו הייתי מכפיל ל-120.

מנוע די יעיל סך הכל, רק חסרים כמה ליטושים ותיקונים שכנראה יגיעו בפאץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבאג שהיה לי בשינוי AA מהתפריט מסתדר תמיד באתחול של המשחק.. אז עכשיו אני משחק על 3200x1800 AAx4 ב-60fps קבוע.

(עם AAx8 לפעמים נופל טיפונת מתחת אבל גם 1-3 פריימים מספיקים בשביל להפריע לזרימה, גם ניצול הזכרון נושק למקסימום)

רצית תמונה LazyBoy, סבלתי על זה המון - גם fraps וגם ab גורמות למשחק לקרוס כשאני לוקח SS ברזולוציה הזאת.

העיקר הצלחתי עם Bandicam. ל-2 תמונות עשיתי downscale ב-resize דיפולטיבי של אל הרז' הטבעית, ככה אני בערך רואה את המשחק.

אם בכל זאת תרצה ברזולוציה מלאה (9MB לתמונה PNG) תגיד לאן אני יעלה...

3200x1800 4xAA @ 1920x1080

rage_2011_10_12_06_03_41_000.jpg

1920x1080 4xAA

rage_2011_10_12_06_04_26_114.jpg

3200x1800 4xAA @ 1920x1080

rage_2011_10_12_06_11_07_053.jpg

1920x1080 4xAA

rage_2011_10_12_06_11_38_690.jpg

תשווה ביניהם בגודל מלא, ב-fullhd רואים יותר jaggies וגם ארטיפקטים בולטים יותר על משטחים רחוקים בזוויות חדות. במיוחד כשבתנועה.

ד"א אצלי 8 משנה את ה-gamma בין התמונות. ב-IE זה נראה בסדר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי שראיתי את התמונות ואת הדיון החלטתי שאני חייב לנסות

המשחק עובד ממש טוב על ההתחלה - שיחקתי רק משהו כמו שעתיים אבל הוא מדהים

מזכיר לי את fallout וממש מהנה.

יש לי 8800 GT ו I7 עם 8 גיגה ראם.

מותקן גם הפאצ האחרון + מעודכנים של כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לפרוטוקול, אני משחק ב-downscale מרז' 3200x1800 עם AAx2 (כולל הטוויק לשיפור חדות טקסטורה) - לא נופל מ-60fps וה-GPU בניצול 50% פחות או יותר.

לא ממש הבנתי מה קורה פה

אתה גורם למשחק לעבוד ברזולוציה גבוהה יותר?

מה זה ואיך זה? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כי לא הכל מופיע כמו שצריך, ההרים ניראים חרא, תעשה עליהם זום בשביל שהם יהיו ב CACHE :P

אל תגזימו עם הביקורת השלילית על המנוע הזה, אתם יורדים עליו יותר מידי בגלל ההשקה הלא חלקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...