Rage - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rage - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

היום התחלתי לשחק. שיניתי את ההגדרות ואיפשרתי כל מה שצריך כולל VSYNC וGEFORCE TRANCECODE משהו כזה וAA ובמהלך המשחק כל פעם יש לי כזה פס על המסך שמציק בעין ומפריע קצת לשחק. זה פס מרצד כזה שלפעמים למטה ולפעמים עולה למעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

א. הקובץ תקין, וברירת המחדל של התוכנית שפותחת אותו היא NOTEPAD או WORDPAD

ולכן יש לו צלמית של קובץ טקסט

או

ב. כנראה שהסיומת של הקובץ שלך מוסתרת.

ויש לך קובץ בשם Filename.cfg.txt

תסיר את הסתרת סיומת קובץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכנתי את העידכון-כל ההגדרות על הכי גבוה,הפעלתי וי סינק במשחק ובדרייבר. וזה נותן 60 פראפס קבוע לא זז אפילו לשנייה מ 60.אני עם הדרייבר הראשוני שATI הוציאו לתיקון של המשחק.עכשיו אפשר להתחיל לשחק:) (אחריי שסיימתי את DRIVER SAN FRANSISCO) המעולה!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמגיעים ל DEAD CITY לא אמור להיות RPG או משהו בסגנון :P אני זוכר שראיתי טריילר והיה בשלב הזה נשקים כבדים יותר...אני נלחם במפלצות הגדולות עם הרובים המחורבנים ורימונים :s07:

המשחק הזה לא כל כך קשה אבל DEAD CITY שומר אותך בלחץ תמידי, אני שומר כל שניה :errrr: גם בזבזתי 150$ על גרר כי לא היה לי כוח ליסוע לעיר לקנות בדיוק לפני השלב הזה וזה היה רעיון מאוד מאוד לא טוב :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העידכון ביחד עם הדריבר 11.10preview2 סידר לי (כמעט) הכל גם. נשאר רק את הבעיה של טקסטורות שנטענות באיכות גבוהה רק כשמסתכלים עליהן, ואיבוד vsync ב-Alt+tab.

ברצינות? זו בעיה אמיתית בשבילך?

מה אתה משחק בעבודה או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט כל פעם שיש קטע שלא יורים בו תתחילו לרוץ קדימה עד שתגיעו לקטע שכן יורים בו :nixweiss: ברגע שיורים בכל מקרה לא רואים את הטקסטורות, כל מה שעובר בראש זה לא למות :cool2:

נ.ב.

על איזה רמה אתם משחקים? אני משחק על HARD וזה הרבה יותר קל מה- NORMAL של HARD RESET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם על HARD, תכלס זה לא כזה קשה.

ברצינות? זו בעיה אמיתית בשבילך?

מה אתה משחק בעבודה או משהו?

לא אמרתי שזאת בעיה בשבילי, אלא שהיא קיימת. חוץ מזה אתה אף פעם לא בודק התקדמות של הורדה, אימייל או הודעה פרטית שקיבלת, באמצע משחק? זה סתם מציק ללכת לשנות את זה כל פעם מחדש.

מה שממש מציק זה כשרוצים לצאת זה יוצא למסך פתיחה ואז צריך להיכנס לתפריט הראשי ולצאת שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמאוד מציק זה המסך פתיחה, למה אי אפשר ללחוץ על רווח או על העכבר :P למה יש מסך כזה בכלל...

אתה יכול להעיף אותו. מה שיותר דפוק במחשב זה כתור הCAPSLOCK שמעביר בין הציוד שתקוע באפים, ומשום מה אפשר להגדיר אותו רק דרך הקבצי קונפיג. די עצבן אותי עד שמצאתי אותו בטעות.

בכל מקרה משהו מבדר -

http://youtu.be/dWvDAcaYeHg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המערכת שלי (E8400 + Radeon 5870) הצלחתי לפתור את רוב הבעיות (הרוב תודות להפניות מהת'רד הזה) באופן הבא:

1. התקנת דריבר 1.10 preview2 של AMD והתקנת העדכון למשחק.

2. שימוש בקובץ cfg עבור Medium Spec מהלינק הזה http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?p=25524360 זאת פרט לכך שששניתי את seta jobs_numThreads לאפס במקום אחד (עם 1 ומעלה המשחק פשוט מקרטע לגמרי).

3. שימוש בהגדרות לדריבר של שמופיעות בלינק לעיל, בעיקר לבטל את Triple Buffering עשה הבדל, שיניתי גם את ההגדרות של ה- Tessellation אבל אין לי מושג אם זה באמת עשה משהו.

4. יצירת תיקיית Cache בפרופיל משתמש.

לפני הוספת קובץ conf המשחק בכלל לא זז אצלי, עם השינויים האלה אין כבר תופעה של Screen Tearing והמשחק רץ בצורה סבירה (אולם לא חלקה לגמרי) אך עדיין יש את הבעיה של טעינת טקסטורות באיכות גבוהה שעולות בעיכוב קל אך מציק ביותר, האם יש פתרון גם לבעיה הזאת?

בתצורה הנוכחית אפשר לשחק את המשחק אבל זה לא אידיאלי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרירות וקיימות בכל מערכת מחשב אפשרית,אני עם 9600GT וכל טוויק אפשרי ולא יכול להנות מהשיט הזה כמו שצריך,

פאקינג עדכון של ג'יגה עכשיו שיצא התקנתי אותו,עדיין סדום ועמורה, כאילו 980 מגה של כלום ושום דבר....

המשחק חייב לרנדד את עצמו תוך כדי הגיימפלי לא משנה מה זה מחרפןןןן.

לא יודע מי הנוכל ששחרר ככה את גרסת המחשב הזאת :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...