Rage - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rage - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקיצור בושה וחובבנות לשחרר משחק שלא מתפקד (אפילו גרסת ביטא אמורה לתפקד בכמה רמות מעל ) אצל 90% מהמחשבים לפחות...

כניראה זה המחיר כשילדים מנהלים את העולם.... :kopfpatsch:

ילדים? O_o

חצי מהעובדים שם הם בני 45 פלוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי עדכון של הדרייבר לגירסה האחרונה שעושה בעיות והרבה משחקים עם ההגדרות של המשחק הצלחתי להגיע למצב שהוא עובד עם CATALYST (על LOW) ועם עוד שינויים ו FPS שטוב בהרבה ממה שהיה לי קודם (עכשיו הוא 35-60). כמובן שהורדתי חלק מההגדרות ושיפרתי חלק, אני עכשיו יכול להתחיל להעלות בשביל להגיע לתוצאות טובות יותר על חשבון פריימים. התרגלתי לשחק עם 20FPS :lol:

זה ממש קשה שאין שמירות במהלך השלבים, עכשיו אני צריך להתחיל משימה מחדש כי אין שמירה באמצע :P הגעתי לאלה שיש להם מכוניות על שלט, יש שם איזה אחד מפחיד כזה עם מלא מגנים שהרג אותי אחרי שניה שבקשי הצלחתי לפגוע בו, כניראה שאפשר רק עם מכונית, ננסה שוב מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמירות אפשר לעשות בכל מקום עם F5 (חוץ ממירוצים, Mutant Bash TV וכמה משימות ב-Job Board).

את האוייבים המשוריינים במשימה עם המכוניות RC ניתן להרוג בבערך 10-15 פגיעות ממוקדות של Combat Shotgun או ריסוס ממושך עם Assault Rifle. אתה תראה שהשריון שלהם ייחדר בסופו של דבר.

הם ממש חזקים וסיכוי גדול שיהרגו אותך תוך כדי פעם או פעמיים (תשתמש ב-Bandages).

אגב, במשימה הזאת אני ממליץ בחום להשתמש ב-Sniper לטווח רחוק ו-Combat Shotgun לטווח קרוב, הם הופכים את הכל להרבה יותר פשוט :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חבר'ה, אני צריך קצת עזרה, התקנתי את המשחק לפני יומיים, בהתחלה הכל עבד חלק וללא בעיות אבל אתמול כשהפעלתי את המשחק פתאום התחלתי לראות את הבעיה הטקסטורות, נפילת FPS, קריעות מסך וארטיפקטים בכל מקום. מכיוון שהדיון פה די ארוך ואני בעבודה אין לי זמן לעבור על כולו אז אני רוצה לבקש מכם קצת עצות לגבי מה לעשות.

אני משתמש ב-HD6950 ויש לי את הדרייבר 11.9 מותקן.

אשמח לקבל מדריך קצר שמסביר איך לפתוח את הקונסולה, לסדר FOV והגדרות שונות כדי לעשות אופטימיזציה למשחק, כי כרגע אי אפשר לשחק בו, תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את הדרייבר בטא האחרון של גירסא 285.38 כי הבנתי שהוא משפר ביצועים בבטא של באטלפילד 3. עכשיו ראיתי שהוא גם משפר ביצועים גם בRAGE. האם אני צריך להתקין את הדרייבר מחדש כדי לקבל שיפור ביצועים בRAGE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אם זה אותו דרייבר אז לא צריך להתקין שוב.

STEAM יצאו ממש זונות עם המשחק הזה, אפשר לקנות את המשחק ב 28-30 פאונד, בסביבות ה 40 שקל פחות. גם DIGITAL COPY במחירים האלה במקומות אחרים...או ש ZENIMAX פשוט העלו את המחיר בארה"ב ל 60$ ובשאר העולם השאירו את המחיר הישן (50$ כמו שצריך להיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן חבר'ה, אני צריך קצת עזרה, התקנתי את המשחק לפני יומיים, בהתחלה הכל עבד חלק וללא בעיות אבל אתמול כשהפעלתי את המשחק פתאום התחלתי לראות את הבעיה הטקסטורות, נפילת FPS, קריעות מסך וארטיפקטים בכל מקום. מכיוון שהדיון פה די ארוך ואני בעבודה אין לי זמן לעבור על כולו אז אני רוצה לבקש מכם קצת עצות לגבי מה לעשות.

אני משתמש ב-HD6950 ויש לי את הדרייבר 11.9 מותקן.

אשמח לקבל מדריך קצר שמסביר איך לפתוח את הקונסולה, לסדר FOV והגדרות שונות כדי לעשות אופטימיזציה למשחק, כי כרגע אי אפשר לשחק בו, תודה!

עזרה מישהו? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזור לעמודים אחורה יש הסבר על הכל.

אתה צריך למחוק את הדרייבר ולנקות את מה שהוא משאיר אחרי זה (יש הודעה של SIMONSIX עם הסבר מלא) ואז להתקין את הדרייבר האחרון של ATI, זה 11.10 PREVIEW V2 או משהו כזה.

כל ההגדרות והדברים האלה יש הסברים באנגלית, נתנו קישורים לעמודים המאימים באתר של המפתחת ובפורום של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...