דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה

i-kramba

Recommended Posts

יש גם טענה שתקציב הביטחון הוא זה שבגללו הכל יקר במדינה.

אבל תקציב הביטחון הוא רק 12% בערך מתקציב המדינה.

הקלף הביטחוני הוא אשליה.

גם הטענות נגד החרדים שלא עובדים הם עיוות של המציאות.

אין מספיק עבודות לכל החרדים אם הם יום אחד בהיר יבחרו לעבוד.

גם ככה יש המון אנשים שיושבים על הספסל ולא מוצאים עבודה.

התקציבים לחרדים מונעים את הכפלת/שילוש מספר המובטלים.

אין מקום לעוד 400 אלף מבקשי עבודה במדינה.

ומה עם חובות המיליארדים של הטייקונים שנעלמים במשרד האוצר ?

שעה 1:26.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש גם טענה שתקציב הביטחון הוא זה שבגללו הכל יקר במדינה.

אבל תקציב הביטחון הוא רק 12% בערך מתקציב המדינה.

הקלף הביטחוני הוא אשליה.

גם הטענות נגד החרדים שלא עובדים הם עיוות של המציאות.

אין מספיק עבודות לכל החרדים אם הם יום אחד בהיר יבחרו לעבוד.

גם ככה יש המון אנשים שיושבים על הספסל ולא מוצאים עבודה.

התקציבים לחרדים מונעים את הכפלת/שילוש מספר המובטלים.

אין מקום לעוד 400 אלף מבקשי עבודה במדינה.

ומה עם חובות המיליארדים של הטייקונים שנעלמים במשרד האוצר ?

שעה 1:26.

:lol:

אני בטוח שיש 400,000 חילונים שישמחו לקבל קצבות ולפנות משרות לטובת החרדים... עזוב 400 אלף, קח רק 200!

חרדי שמקבל קצבה הוא מובטל, לא משנה איך הממשלה המחורבנת שלנו קוראת לזה. אחוז האבטלה במשק הוא מלאכותי כמו הרבה דברים אחרים ובפועל גבוה בהרבה, ברגע שתחתוך את זרם הקיצבות לחרדים השוק יוצף במבקשי עבודה וראה זה פלא - שום אסון לא קרה. גם לפני כמה שנים כשאחוז האבטלה היה כפול המדינה שרדה ובשביל להוריד מאיתנו את הנטל הזה ולהפוך את הכלכלה הישראלית לבריאה יותר המשק הישראלי ישרוד שנתיים-שלוש קצת קשות.

אתה יודע מה, אני מוכן להיות לארג' ולהמשיך לשלם קצבה(/דמי אבטלה) לכל חרדי שמחפש עבודה ולא מוצא ללא הגבלת זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היצע העבודה לא יגדל כשהחרדים יחליטו שהם רוצים לעבוד.

מה שיגדל זה כמות המובטלים.

כמות האנשים שאין להם מקצוע וצריכים הכשרה מקצועים (על חשבון המדינה כמובן).

והתרומות שהחרדים מקבלים מחו"ל שעוזרות להם להסתדר (בקושי) עם תיקצוב מינימלי מהמדינה, יפסיקו להגיע.

המצב כרגע עם החרדים הוא לא תקין במבט על איך דברים אמורים להיות.

אבל הפיכתם למבקשי עבודה מובטלים לא תשנה את זה, ולא תחסוך למדינה כלום.

אם זה לא מייצר, ולא חוסך, אז למה זה טוב ?

כשיהיה ביקוש לעובדים, והמשכורות יעלו.

באופן טבעי יותר ויותר חרדים יצאו לעבוד.

הבעיה היא לא שהם לא עובדים.

הבעיה היא שאין מספיק עבודות במדינה.

לך תראה מה המצב בהמון חברות שנותנות שירות.

אנשים מתחלפים שם בטיל, מקבלים משכורות נמוכות ותנאים חרא, וגם מלינים להם שכר ועושים להם קונצים בשיטת מצליח.

למה ? כי לא חסר להם מחליפים על הספסל.

אותו סיפור כמעט בכל תחום.

ההיצע של העובדים גדול מהביקוש בקנה מידה ארצי.

בחווה הזאת יש המון אנשים מיותרים.

אתה יודע מה ? אני בעד שהחרדים לא יקבלו קיצבאות.

שיסבלו ויכעסו.

ושיצטרפו למאבק בממשלה והכלכלה המושחתת.

ושתהיה אנרכיה במדינה.

אולי אז דברים יתחילו לזוז בכיוון הנכון.

אבל שלא תחשבו לרגע שהחרדים או המתנחלים או הביטחון הם הגורם לבעיות הכלכליות.

הכל זיבולי שכל כדי שלא תבינו שעושקים אתכם ומנצלים אתכם כמו חיות בחווה של בעלי ההון ושותפיהם לקומבינה בממשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שגם ככה אין עבודות זה אולי נכון אבל זאת לא סיבה כדי משגזר אחד שלם לא ינסה למצוא ואתם.

שלא לדבר על העובדה שאולי ברגע שהם ילכו לעבוד יווצרו עבודות חדשות כי אם יהיה לך חרדים שמצבם הכלכלי הוא לא חרא הם יוכלו לקנות מותרות ומותרות של חרדים הם לאו דווקא המותרות של החילונים (כל מיני קמעות וכישופים או משהו) דבר שיכניס עוד ענף כלכלי.

שלא לדבר על זה שממה שאני מכיר לחרדים יש בעיה עם עבוד המכיוון שהם זקוקים להפסקת תפילות ושטויות כאלו. אם מישהו יפתח מפעל שמכבד את התנאים הללו הוא יכול להשיג הרבה כח עבודה ובזול ולכן להרוויח כסף- כלומר יש גם הזדמנויות כלכליות.

אלו סתם שני דברים שחשבתי עליהם תוך כדי שכתבתי חרדים צריכים לקבל את אותו היחס כמו כל אזרח אחר ועליהם לצאת ולעבוד בין אם זה יצור ביקוש רב יותר ממה שקיים ובין אם לא הרי גם ככה מצבם הוא טיפה טוב יותר משל מובטל ככה שהכי גרוע המצב ישתפר רק בקצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך זה שאני לא מסכים עם ראיית העולם שלך הופך אותי לאנטישמי \ נאצי וכיוב'

אם אתה מתעלם מעובדות ומדבר בסיסמאות דמגוגיות חלולות...

נתוני שלום עכשיו. אותם אי אפשר להאשים בימניות, נכון ? הנה נתונים:

סה"כ תקציב ההתישבות ביו"ש לשנת 2011 לדברי שלום עכשיו - 2,006,454,000 מתוכם:

1. תאום הפעולות בשטחים - 238,435,000

תקציב זה מיועד לסיוע לערביי יו"ש ולתאום מול הרשות הפלסטינית. מתוך אתר תיאום הפעולות בשטחים:

תיאום הפעולות בשטחים פועל בנושאים האזרחיים וההומניטאריים הנוגעים לאוכלוסיה הפלסטינית,

תוך הפרדה בין מחוללי הטרור לבין כלל האוכלוסייה. בנוסף מוביל מתאם הפעולות בשטחים את

התיאום מול הארגונים הבין-לאומיים הפועלים בזירה.

התפקידים המרכזיים של תיאום הפעולות בשטחים הם: לפעול כגוף המתאם מול הרשות הפלסטינית

בתחומים האזרחים, להפעיל את סמכויות משרדי הממשלה ביהודה ושומרון בתחומים שלא הועברו

לרשות הפלסטינית, לקחת חלק בפעילות הביטחונית ולהוות גורם מתאם לארגונים הבין-לאומיים

(ארב"ל) הפועלים במתן סיוע הומניטארי ובמימון פרויקטים באזור יהודה ושומרון.

זאת אומרת, שתקציב זה מיועד ברובו לפלסטינאים.. יופי שאפשר להדביק את זה להתנחלויות. הלאה..

2. מרחב התפר - המשך בניית גדר ההפרדה ואחזקתה - 790,000,000

אוקיי גדר ההפרדה. בואו נחשוב. המתנחלים נמצאים ממזרח לגדר ההפרדה. הגדר לא עוזרת בהגנה עליהם. על מי כן היא שומרת? על אלו שבתוך הקו הירוק. אלו שבת"א ובערים אחרות. זאת אומרת, שאם כבר, התקציב צריך להיחשב בתקציב ת"א.

3. המועצה להשכלה גבוהה ביו"ש - 454,000

טוב מתנחלים הם לא בני אדם. לא מגיע להם חינוך, מהכסף המסריח של המיסים שהם משלמים. אם המתנחלים היו עוזבים את יו"ש... אז ההוצאה הזו לא היתה קיימת ?

4.מימון תכנית ההינתקות - 240,900,000

שיא החוצפה. על זה נאמר הרצחת וגם ירשת... גירשת אנשים מביתם, המינימום שעליך לעשות זה לדאוג להם למגורים ולהתאוששות. אבל למה לעשות זאת כשאפשר להיות דמגוג עם נטיות נאציות. (ובמקרה זה ההגדרה נכונה בדיוק)

5. תוספת לפיתוח אגן העיר העתיקה בירושלים - 25,000,000

ברור. העיר העתיקה היא לא של מדינת ישראל, אלא של המתנחלים. חבל שלא מכניסים להם גם עלויות של תיאטרון, כשהם, המתנחלים החצופים מגיעים לתיאטרון בת"א.

6. תוספת לקרן למורשת הכותל - 7,500,000

ראה 5.

7. אבטחת מתנחלים בשכונות הפלסטיניות במזרח ירושלים - 76,000,000

ממתי יהודי לא יכול לגור במקום שמוגדר ישראלי. מדוע הם לא מכניסים עלויות של מגורי ערבים בת"א... אהה ערבים בת"א לא צריכים .

8. פיתוח במעלה אדומים - ב-2011 צפויות לשיווק 200 יח"ד - 58,000,000

פיתוח בהר חומה - ב-2011 מתוכננות לשיווק 500 יח"ד - 114,000,000

מדובר בעלויות פיתוח לפני מכירם לקבלנים. זאת אומרת, נטו לפני רווח גדול. מדובר בהכנסה ולא הוצאה.

9. מיגון אוטובוסים - 10,000,000

חוצפה שכזו. עליהם למות.

10. כביש מס' 20 - בין פסגת זאב לכביש 45 - 180,000,000

זהו כביש שמחבר את השכונות הצפוניות של ירושלים (פסגת זאב, בית חנינה, שועפת ועוד) לכביש 45 – כביש גישה מתוכנן לירושלים. לשימוש תושבי ירושלים והשכונות הצפוניות , גם הערביות. לא קשור להתנחלויות.

11. שדרוג כביש 1 בין מישור אדומים לשומרוני הטוב ובין פסגת זאב למחלף הזיתים - 255,000,000

הכביש שיורד אל ים המלח... נכון, מתנחלים.

יופי, אז לאחר כל הדמגוגיה מה יש לנו. במקרה ה"רע" בין 300 ל 500 מליון שח בשנה שהולכים לכיוון ההתנחלויות.

הריי הם לא אזרחים, לא משלמים מיסים, ולא מגיע להם כלום. נכון ?

לשם השוואה תקציב התרבות במדינת 612 מליון ש"ח. מתוך זה, 40% הולך לת"א. (בזמן שת"א היא 6% מאוכלוסית ישראל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגביי החרדים..

בשנת 2011 תקציב החרדים עמד על 1.1 מיליארד שח. זה כולל את הישיבות, את ה 475 ועד 875 שח שמקבל כל תלמיד, ואת 1200 שח שמקבלים בתור הבטחת הכנסה 11 אלף משפחות חרדיות מהמדינה. אגב, פי 3 מהסכום הזה שהמדינה נותנת, הם מקבלים מתרומות מעשירים חרדים בחו"ל ובארץ.

אם מישהו בישראל חושב שהמצב הכלכלי בציבור החילוני קשה, אין לא מושג מה זה קושי. למרות הסוד שבדבר, (גם בציבור החילוני לא נחשפים מספרי התאבדויות, והרבה פחות בציבור החרדי) אבל דרך מכר חרדי בבני ברק, ידוע לי שישנם הרבה התאבדויות שם בשנים האחרונות. וזאת עקב המצב הכלכלי, הקושי הבלתי אפשרי במגורים, והקושי בלהביא אוכל הביתה.

זה שזה לא תקין, אני הראשון להסכים.

אבל תמים או שטוף-מוח מי שחושב שמשהו ישתנה כאן אם מחר החרדים ירצו לפתע לעבוד, ויותרו על הכספים מהמדינה. לחרדי סיכוי קלוש מאוד למצוא עבודה כלשהי בישראל של היום.

ואולי כן משהו ישתנה... כי לפתע יהיה בישראל 30% אחוזי אבטלה.. כל מדינה שהגיעה ל 30% אבטלה, עלתה בלהבות במהומות אין סוף.

סתם לשם השוואה: תקציב החינוך והשכלה גבוהה בכללותו לשנת 2011: 42 מיליארד שח.

הקצבת המדינה אל ביטוח לאומי בשנת 2011: 30 מיליארד שח. (חוץ מהגביה מהאזרחים)

זאת אומרת, שהחרדים מקבלים 1.52% מסך תקציב החינוך וביטוח לאומי. לא סכום קטן, אבל עדיין קטן מחלקם באוכלוסיה.

מגוחך איך שהציבור העני ביותר במידנת , מושמץ קבוע בחליבת כל כספי המדינה.. אם הם חולבים את המדינה, אז מודע הם עניים כל כך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשל מכאן: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000555397

דרך אגב, 3300 עובדי חברת החשמל מתוך 12,600, תוגמלו כמצטיינים בשנת 2008. העלות השכר הכוללת 4 מיליארד שח. פי 4 מכל עלות החרדים. מדובר בשכר ממוצע של 317,000 שח לשנה לעובד. פי 3.12 מהשכר הממוצע במשק (כיום), ופי 4.5 יותר מהשכר החציוני כיום. (השכר ש 50% מהעובדים מרויחים פחות ממנו)

עובדי הנמלים: 1,271 עובדי נמל אשדוד משתכרים בממוצע (נתוני 2008) 22.5 אלף שקל בחודש. 1,049 עובדי נמל חיפה משתכרים בממוצע 24 אלף שקל בחודש. עלות כוללת של 645 מליון שח בשנת 2008 ל 2320 עובדים.

אוקי, אז כנראה הם מאוד יעילים ועובדים הרבה שעות.... אז בנמל פורט סעיד שבמצרים פורקים 30-35 מכולות בשעה. בנמל אשדוד פורקים כ-22 מכולות בשעה. יתרה מכך, אוניות רבות נמנעות מלפקוד את נמלי ישראל: הן מעדיפות לפרוק בפורט סעיד, ומשם לשלוח אוניות קטנות יותר לישראל - בשל האי-ודאות במשך זמן הפריקה בנמלי .

אני יכול לתת עוד אלף דוגמאות לאבסורדים הענקיים במדינת , שעולים לנו עשרות מיליארדים. אבל הנקודה שלי, שיש כל כך הרבה מה לתקן כאן. כשהמתנחלים, החרדים והערבים לוקחים קמצוץ מהכסף, ובתמורה לזה, משמשים כבר 50 שנה כשעיר לעזאזל בזריעת חול בעיננו, כדי שלא נראה את בעיות הענק האמיתיות.

זה בדיוק כמו במשטרים הערבים שהיו סביבנו. שבמשך 60 שנה האשימו בהכל את , וזאת על מנת שהאזרחים שלהם לא יעלו עליהם ויתלו אותם. כמו שכעת עומדים לעשות למובארק, ובתקווה גם לאסד. - ההבדל הוא רק ברמת התיחכום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור קפיטליסט אני הראשון שחושב שצריך לפרק את מוצצי הדם המקצועיים באמת - רשות השידור, הנמלים ועוד חברים שלהם.

אבל הנתון שהבאת עדיין לא באמת מראה על העלות של החרדים - חרדים רבים מקבלים קצבאות אבטלה(חלק מתקציב משרד הרווחה) או קצבאות כאלה ואחרות(כמו קצבאות ילדים, שנכנסות כחלק מ"תשלומי העברה" אם אני זוכר נכון). העלות שמצוטטת בכתבה היא של מוסדות החינוך החרדיים בלבד. לפחות ככה אני מבין את הנתונים, אתה מוזמן לתקן אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הכל נכון (ואין לי סיבה לפקפק) זה רק מראה שהמצב לא יפתר לגמרי אם יקחו את תקציבי החרדים אלא רק ישתפר בקצת.

ואפשר תמיד להעלות את הטיעון המשעמם על קצב הריבוי של החרדים ועל זה שהמספרים שאתה מדבר עליהם גדלים משנה לשנה בקצב מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיסכון מתחיל מאגורה.

ייתכן מאוד(וכך גם אני חושב) שלפני שמטפלים בקצבאות "החרדים", צריך לקצץ בדברים אחרים שמבזבזים יותר כסף ואפילו אי אפשר להשתמש בטיעונים סוציאליסטים של "הגנה על החלש" בשבילם(נמלים, רשות השידור, גיל פרישה 45 לאנשי קבע ועוד ועוד).

אך עדיין - זה לא פוטר את הקצבאות האלה בכך שהן "קטנות". הן מעודדות אי-השתתפות במשק, הן מעודדות עוני ומעודדות תלות. כבר היום כל קריאה להפסיק אותן נתקלת בתגובה של "עכשיו ילדים ירעבו ללחם!". זו מסחטת כספים שאינה נגמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור קפיטליסט אני הראשון שחושב שצריך לפרק את מוצצי הדם המקצועיים באמת - רשות השידור, הנמלים ועוד חברים שלהם.

בשביל לעשות את זה צריך שהציבור יסכים לסבול שביתה ארוכה מאוד. בנוסף קמפיין נגד הסתדרות לא מסתדר עם "צדק חברתי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנשי רשות השידור ישבתו, מעט מאוד אנשים יסבלו.

הבעיה היא שלוועדים שלהם יש כח בלתי פורפרציונאלי בהסתדרות, וכל פעם שמנסים להתייעל שם ההסתדרות מאיימת בהשבתות כאלה ואחרות של המשק.

ההסתדרות היא אחד הגורמים המרכזיים לאי-הצדק החברתי. זה ארגון שבמשך שנים הלבין את כספי חבריו כאחרון הפושעים וארגון שמשבית או מאיים בשביתה חדשות לבקרים כאשר חס וחלילה רוצים להוריד את השכר והתנאים המוגזמים של אנשי שלומו. אכפת לו יותר מוועד עובדי חברת החשמל והנמלים מאשר כל עובד אחר. מה קרה, לא שמעו על קצת צדק חברתי חלוקתי? :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...