דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה

i-kramba

Recommended Posts

ככה עובדים דברים?

קודם עושים דברים בניגוד לחוק ואז מנסים להכשיר את השרץ?

קודם מוציאים אישורים ואז מקימים ישוב...

אני מבין שבחייך אפילו לא ניסית לפתוח מסעדה (או כל עסק אחר) או אפילו לברר מה מצב האישורים החוקיים של פרויקטי בניה שונים חלקם אפילו גמורים.

זה לא טריק שהמציאו מעבר לקו הירוק, ככה דברים מתנהלים פה. אני דווקא כן מסכים איתך שזה לא אמור להיות ככה אבל אני לא מסכים עם השיטה של להחיל את זה בלעדית מעבר לקו הירוק, אם אתה כל כך מאמין בשלטון החוק שיתחילו מאזור תל אביב ברדיוס הולך וגדל (השטחים לא כל כך רחוקים, אם אתה חושב שזה כל כך פשוט לא ייקח הרבה זמן עד שתעצור את התופעה שם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה הוכחות הבאתי מערוץ 7? הערך הנ"ל (כמו ערכים רבים אחרים) נמצא במאבק בין גולשי שמאל לימין כך שלא הייתי מאמין יותר מדי לתוכן לשני הכיוונים. אם אתה מתעקש להתייחס אליו - הנה ציטוט מתוכו:

לדברי מזכירות היישוב, הורה שר הביטחון, בנימין בן אליעזר, להשלים את הליכי הזכויות בקרקע ולקדם את תוכנית בניין העיר שהכין משרד הבינוי והשיכון. הוא החליט להכליל את היישוב מגרון בתחום השיפוט של היישוב הסמוך כוכב יעקב. המנהל האזרחי אישר את כביש הגישה ליישוב מתחנת הדלק בצומת כוכב יעקב ('מעבר מכמש') וסייע בסלילתו. המימון להקמת התשתיות במגרון, בסכום למעלה מ-4 מיליון ש"ח, התקבל ממשרד הבינוי והשיכון. באמצעותו מומנה הכשרת הקרקע, חיבורי התשתיות, מים, חשמל וביוב, ופריצת הדרכים אל היישוב ובתוכו. משרד הבינוי והשיכון אף הכין תוכנית בניין עיר ל-500 בתים אשר תוכננו להיות יישוב הקבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערך הנ"ל (כמו ערכים רבים אחרים) נמצא במאבק בין גולשי שמאל לימין כך שלא הייתי מאמין יותר מדי לתוכן לשני הכיוונים.

את הציטוט הנ"ל הבאתי לשיטתך, אני אישית טוען שויקיפדיה הוא המקור האחרון שאפנה אליו בכל נושא שנוי במחלוקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרבה מהדברים הכתובים שם יש סימוכין, אם זה פסק הדין ואם זה ידיעות בעיתונות.

אתה מוזמן לסתור כל אחת מהטענות שם...

אבל בהחלט הכי קל להתעלם מהמציאות - חבורת פורעי חוק שמשתלטת באופן לא חוקי על אדמה פרטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרבה מהדברים הכתובים שם יש סימוכין, אם זה פסק הדין ואם זה ידיעות בעיתונות.

אתה מוזמן לסתור כל אחת מהטענות שם...

אבל בהחלט הכי קל להתעלם מהמציאות - חבורת פורעי חוק שמשתלטת באופן לא חוקי על אדמה פרטית

אתה מודע לכך שמלחמה משנה את חוקי הקניין נכון? אתה לא יכול שמשהו יהיה שלך אם השלטון באותו מקום לא מכיר בכך, כמובן שמי שמנצח במלחמות מחוקק חוקים ככל העולה על רוחו ככה שזה הגיוני וחוקי. אם זה לא היה נכון כנראה היו היום הרבה אינדיאנים עשירים מאוד ועוד הרבה מאוד בלגן בכל מקום שמישהו כבש ממישהו אחר פיסת אדמה כזו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עובדות לכל הרוחות? אתה מביא רבע ציטוט מויקיפדיה וטוען שאלו העובדות? אין לך שמץ של היכרות עם הנושא מעבר לזה. אני מכיר את הנושא עוד מזמן העליה שלהם לקרקע, אתה רוצה שאני אזרוק את כל מה שאני מכיר באופן אישי מהחלון כי "ככה כתוב בויקיפדיה"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להבהיר את הססמה "השתלטות על שטח פרטי".

שטח פרטי של מי?

ללא מעט "שטחים פרטיים" אין שום דרישת בעלות.

"שלום עכשיו" מחרטטים "שטח פרטי", בית משפט קורץ להם, ואין שום ערבי שאומר "זה שלי".

לדעתי גם אם יבוא אחד כזה, הוא יכול ללכת קיבינמט, אבל העובדה היא שאין דורש לשטחים שהוגדרו "שטח פרטי".

עושים חיפושים בכל מיני חורים כדי למצוא איזה חתייר זקן שיגיד "זה שלי".

חוץ מרדיפת יהודים אין פה שום סיבה אחרת.

עובדה שהשמאל מגנה גם בניה בירושלים.

אם ירושלים "התנחלות", אז זאת לא ארץ היהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה עובדות לכל הרוחות? אתה מביא רבע ציטוט מויקיפדיה וטוען שאלו העובדות? אין לך שמץ של היכרות עם הנושא מעבר לזה. אני מכיר את הנושא עוד מזמן העליה שלהם לקרקע, אתה רוצה שאני אזרוק את כל מה שאני מכיר באופן אישי מהחלון כי "ככה כתוב בויקיפדיה"?

הספקתי לקרוא על הנושא אתמול

בערב אני אתייחס ספציפית לעובדות ותגיד לי מה לטענתך לא נכון.

רק שאלה קטנה, אתה מסכים שהם התיישבו ללא כל אישור בשטח כלשהו והתחילו לבנות עליו מבנים?

ורק לאחר מכן התחילו לקבל אישורים

חיבור לחשמל ושאר תשתיות?

שהאישור המקורי היה לפאקינג אנטנה סלולרית?

העובדה שהיה להם גיבוי בשלב כלשהו מהממשלה, לא נותן להם שום הכשר

רק אומר שהשרים הרלוונטיים נכנעים ללובי ולפעמים מכופפים את החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עלו עם אישור אחד בלבד בכתב והשאר בע"פ (שאכן ניתנו בסופו של דבר). בשום שלב לא נשמעה טענה מהמדינה שניסו להכשיר את המצב הקיים בדיעבד עד ששלום עכשיו הגישו את העתירה והמדינה התקפלה והפקירה את התושבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...