דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דפני ליף השקרנית נתפסה בקלקלתה . השקרנית טוענת שפונתה

i-kramba

Recommended Posts

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו באמת. למה אתה מתייחס רק לזה? מה עם המס על הדלק? אתה יכול לראות פה שהסיבה למחיר הדלק הגבוה הוא לא מחיר החבית, הוא שהעלו את המס. אתה מוזמן לבדוק גם, מחיר החבית ירד ל80 דולר והתייצב יחסית, פעם הוא עלה 120 דולר. איך שהוא, למרות שהוא עולה 80 דולר רק, המחיר של הדלק בארץ רק עלה. לא קשה לנחש למה, נכון?

כמו כן, שים לב למסמס הישיר והמס העקיף. מזה הביזיון הזה? העיקר, תתיחס לתפל. יש פה בעיה במדינה, והיא הולכת ומחמירה והגיע הזמן לטפל בה. אתה מנותק מהעם וממה שקורה, יוקר המחייה הישראל לעומת ההכנסה הוא ביזיון, וזה בלי קשר לזה שהעשירים פה חוגגים על כולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף לשלם עוד שקל על ליטר בנזין מאשר לחיות במדינה שחברה במועדון "המדינות הקורסות".

נשבר שיא במסירת מכוניות חדשות, נשבר שיא ביוצאים לחו"ל, בתי מלון מלאים, קניונים ומרכזי קניות מפוצצים כאילו מחלקים מוצרים בחינם, מסעדות ובתי קפה מלאים, אנשים עומדים בתור בחברה סלולרית כדי לחתום על חוזה דרקוני בשביל איזה שעוד שנה לא יהיה שווה כלום ואתה מבלבל לי במוח על יוקר מחייה. אנשים שקורסים כלכלית לא עושים שופינג כאילו אין מחר. אנשים בלי כסף לא מתעקשים לחיות בתל אביב ולבכות כמה יקר שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף לשלם עוד שקל על ליטר בנזין מאשר לחיות במדינה שחברה במועדון "המדינות הקורסות".

נשבר שיא במסירת מכוניות חדשות, נשבר שיא ביוצאים לחו"ל, בתי מלון מלאים, קניונים ומרכזי קניות מפוצצים כאילו מחלקים מוצרים בחינם, מסעדות ובתי קפה מלאים, אנשים עומדים בתור בחברה סלולרית כדי לחתום על חוזה דרקוני בשביל איזה שעוד שנה לא יהיה שווה כלום ואתה מבלבל לי במוח על יוקר מחייה. אנשים שקורסים כלכלית לא עושים שופינג כאילו אין מחר. אנשים בלי כסף לא מתעקשים לחיות בתל אביב ולבכות כמה יקר שם.

אתה אטום לחלוטין, אה?

לא שמת לב מה קרה לארה"ב עם המדינויות הקפיטליסטית שלה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר שאנשים לא צורכים מעבר ליכולת שלהם - ומה הפלא? כאשר המדינה, השלטון, "המבוגר האחראי" מוציא הרבה יותר כסף ממה שהוא מכניס ונמצא "במינוס" - אז מה יעשו אזרחיה?

אתה אטום לחלוטין, אה?

לא שמת לב מה קרה לארה"ב עם המדינויות הקפיטליסטית שלה?!

הרחיבה את תקציב המדינה באופן אסטרונומי והגיעה לפסע ממצב של חדלות פרעון עקב התחייבויות אקטואריות ותקציביות של "זכויות יסוד"? אוי הקפיטליזם הנורא :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר שאנשים לא צורכים מעבר ליכולת שלהם - ומה הפלא? כאשר המדינה, השלטון, "המבוגר האחראי" מוציא הרבה יותר כסף ממה שהוא מכניס ונמצא "במינוס" - אז מה יעשו אזרחיה?

זו הטענה הכי מגוכחת ששמעתי לאחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכול להיות שאנשי השלטון מאשימים את הטייקונים ב"חזירות" ואת מעמד הביניים ב"פינוק" ובכך שהוא צורך מעבר ליכולת שלו - בעוד שהם("המדינה") צורכים הרבה מעבר להכנסה שלהם.

זה נקרא צביעות.

The Pot is calling the kettle black.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה משווה מדינה לאזרח? חוץ מזה המדינה נמצאת בעודף תקציבי.

אם מדינה חורגת מהתקציב היא יכולה לאזן את זה ע"י קיצוץ בתקציבים הבאים, העלאת מיסים ועוד. אזרח חייב להיות שקול ולקחת מינימום

סיכונים. הוא יכול לאבד את ההכנסה שלו ולהימצות בבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מדינה יכולה פתאום לגלות שאף אחד לא מוכן לממן יותר את החוב שלה. זה מה שקרה ביוון וזה מה שהיה קרוב מאוד לקרות בארה"ב.

איך אתה משווה מדינה לאזרח? חוץ מזה המדינה נמצאת בעודף תקציבי.

אם מדינה חורגת מהתקציב היא יכולה לאזן את זה ע"י קיצוץ בתקציבים הבאים, העלאת מיסים ועוד. אזרח חייב להיות שקול ולקחת מינימום

סיכונים. הוא יכול לאבד את ההכנסה שלו ולהימצות בבעיה.

המדינה לא נמצאת בעודף תקציבי, היא מקסימום נמצאת בעודף הכנסות לעומת הציפיות. רוצה לומר: המדינה ציפתה להכניס 80 מיליארד ש"ח ממיסים, והכניסה 90 מיליארד.

לגבי החוב הציבורי: קשה למצוא נתונים מעודכנים (אם מישהו מוצא אני אשמח), אני מכיר את המספר 600-700 מיליארד ש"ח, לפי חישוב קטן שלי המתבסס על:

http://www.finance.gov.il/research/

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%9C%D7%9B%D7%9C%D7%AA_%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C#cite_note-.D7.90.D7.97.D7.AA-8

החוב הלאומי(נכון ל-2008, נדמה לי שהוא עלה מאז) עומד על 455 מיליארד ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מדינה יכולה פתאום לגלות שאף אחד לא מוכן לממן יותר את החוב שלה. זה מה שקרה ביוון וזה מה שהיה קרוב מאוד לקרות בארה"ב.

ישראל רחוקה מאוד מהמקום הזה

למעשה, לישראל יש חוב חיצוני שלילי

במרץ הוא עמד על 58 מיליארד דולר

אפשר למצוא את כל הנתונים של החוב הלאומי באתר של בנק ישראל(באופן מפתיע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...