MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official BF:BC2 Server

SimonSays

Recommended Posts

Kill Cam דיי הורסת את המשחק, כי אם הרגת אחד אז המיקום שלך נחשף מיד. אולי שווה לבטל אותו?

לא לבטל

אם אני רוצה להצטרף למישהוא בסקאווד שלי ? איך אני אמור לדעת מה המצב שלו ואם כדי ? אני נכנס ונותנים לי כדור בין העניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1. אפשר להשתמש בכול הנשקים!

2. אסור להתקמפר או לשבת במקום אחד יותר מזמן מסויים, כל שחקן אשר יעבור על החוקים, יוזהר ובהמשך יטופל!

3. ניתן לשחק רק ארבעה שחקני Recon\סנייפרים בכל קבוצה, בכל חריגה הסרבר יהרוג את החייל ללא פגיעה ב-K\D Ratio .

4. חובה להצטרף ל-Squad ולשחק כקבוצה, חייל שלא ישחק בקבוצה יוזהר!

5. חייל אשר משחק בקיט תומך (Engineer, Medic ,Assault) ולא משתמש ב-Gadget שלו, יוזהר ואף יקבל קיק מהשרת במקום (לדוגמה, התעלמות מבקשת תחמושת תקבל אזהרה במקום!)

6. אין לעשות n00b Reviving - מעשה כזה יגרור אזהרה!

n00b Reviving - להחיות כמה פעמים ברציפות מישהו שנהרג מאש אויב כאשר האויב עדין יורה או עומד באותו המקום.

7.אין לגנוב לשחקן שיצא לתקן את רכבו.

8 כול שחקן שיקלל או יעליב, יקבל באן במקום ל12\24 שעות, בהתאם

:hi:

ברכות אחלה סרסר

לטעמי 4-5-6 לא ממש אקטואליים הקטע של הMEDIC אם מישו רוצה לעשות אותו זה גם ככה נשמע מטופש אבל למה צריך חוק נגד זה?

מה שכן חשוב זה:

* לא ל BASERAPE פשוט אמור לו - פעמיים במשחק = KICK, מעל למספר פעמים בשבוע = BAN.

מפות: ATACAMA ATACAMA ATACMA NELSON BAY OASIS והלגונות גם נחמדים WHITE PASS ן HEAVY METAL נחמד אבל לא צריך לחפור.

[br]פורסם בתאריך: 26.02.2011 בשעה 16:31:53

BAN לשבוע הכוונה לא לתמיד
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת הבייסרייפ לא עבדה כי המחשב שלי נפל בהפסקת חשמל ולא הייתי סופ"ש בבית.

כמו שאתם רואים יש רק אדמין אחד בשרת, שזה אני ואני מנסה כמה שיותר להיות זמין, עוד פעם, מי שרוצה לנסות להתקבל כאדמין יותר ממוזמן לייצור איתי קשר בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקלאן-Random קיבל באן קבוע על כול חבריו, היום בערב במפה Atacama Desert ראיתי את ההתנהגות הבזויה של הקלאן הזה (יש לציין שזוהי לא הפעם הראשונה) כאשר חברי הקלאן הורידו מסוקים שכבר באוויר של חברי הקבוצה ויותר מכך, הורידו מסוקים שהיו על האדמה כאשר ראו שלא הספיקו להגיע עליו ראשונים.

מיותר לציין שראיתי שהם עושים בייסרייפ וקאמפינג מספר לא מבוטל של פעמים.

נכון לעכשיו הבאן הוא קבוע לקלאן, הבאן ירד ברגע שנראה שהקלאן עצמו לא נותן יד לשחקנים כאלה בכך שהחברים שהיו ב-Atacama Desert והורידו מסוקים יעופו מהקלאן לאלתר![br]פורסם בתאריך: 28.02.2011 בשעה 22:03:01

אדמין חדש בסרבר, mishax1 [גם בפורום וגם במשחק], בהצלחה! :yelclap:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...