חוק "ניתוק זיקה" - ריכוז מידע וחוויות משתמשים. - עמוד 13 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוק "ניתוק זיקה" - ריכוז מידע וחוויות משתמשים.

tmpusr

Recommended Posts

בפעם המאה: אתה צריך לקבל בדיוק מה שהיית מקבל אם היית קונה את המכשיר אצלם.

המכשיר עולה אצלם אומנם 138 שח לחודש, אבל הם מזכים ב 120 שח. (לא מזכים זיכוי מלא) אז אתה צריך לקבל את אותו זיכוי.

אם הם נותנים את הזיכוי הזה בתוכנית מסוימת של 250 שח למי שקנה את המכשיר אצלם, אז אתה צריך לקבל את אותה תוכנית באותו מחיר.

תבדוק מה אתה מקבל אתה קונה S 2 אצלם, (איזה תוכנית, כמה זיכוי על המכשיר) וזה בדיוק מה שאתה אמור לקבל.

נגיד שתקנה את המכשיר אצלם בעלות של 138 שח כפול 36. ואם אתה לוקח תוכנית X בעלות חודשית של 250 שח, אתה מקבל זיכוי כל חודש של 120 שח. יוצא שסה"כ תשלם 250+138-120 = 268 שח כל חודש.

ואם קנית את המכשיר עצמאית, אז אתה תשלם 250 שח עבור אותה תוכנית, ותקבל זיכוי של 120 שח. זאת אומרת שתשלם סה"כ 250-120=130 שח. (ללא תוספת של 138 שח, כי לא קנית את המכשיר אצלם)

לגבי אם הם מתנערים, מה שלפעמים הם עושים.. תזכיר את החוק. תבקש לדבר אם מנהל. תאיים שתפנה למשרד התקשורת. אם תתעקש, בסוף תקבל מה שהחוק נתן לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 218
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שני שאלות בקשר לחוק:

1)במידה ואני קונה את הSGS2 בחנות פרטית (כ3000 ש"ח) והולך לפלאפון,אקבל החזר של כ83 ש"ח או של 120 ש"ח?.

2)

זאת הבעייה:

אבא שלי משלם עכשיו כ290 ש"ח בחודש לצורכי עבודה,אני משלם קצת (30-40 בחודש+-).

אם אני קונה SGS2,אני אוכל לקבל את הזיכוי (83/120 ש"ח)?.

כמה זה יעלה בכולל? (כולל חבילת שיחות לאבא שלי,ביטוח+חבילת גלישה בשבילי).

אם זה עוזר/קשור איכשהו:המכשיר של אבא שלי כרגע הוא בן 3 שנים (התוכנית היא להחליף גם לו מכשיר למשהו ב1000-1500 ש"ח בלי חוק ניתוק הזיקה) וגם המכשיר שלי מתקרב לגיל הזה.

אם משהו יוכל לענות לי על זה,אני אודה לו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הטבעתי את הפלאפון האחרון שלי בים לפני כמה ימים אז הלכתי לברר בכמה חברות סלולר את העניין עם הניתוק זיקה.

אני כרגע לקוח באורנג', ולכן מאוד משתלם לי לעבור לפלאפון. (המעבר מקנה לי מינוס של 30 ש"ח בחשבון בכל חודש)

בפלאפון הוצעה לי התוכנית הבאה: 229 ש"ח לחודש 400 דקות +400 סמס ו-2 ג'יגה גלישה במהירות של 3.6 מגה.(לכל הסמארטפונים המתקמים, 4, גלאקסי)

כאשר אם אני מגיע עם 2 וחשבונית שהוא עולה לי 3050 ש"ח, מגיע לי על החשבונית הזו -120 ש"ח לחודש.

נוריד את ה-30 שח לחודש על כך שאני עובר מאורנג' לפלאפון

מכאן שיצא לי לשלם 79 ש"ח לחודש ל-36 חודשים. +3050 ש"ח על המכשיר במזומן.

מה אתם אומרים? הגיוני? משתלם? מישהו ניסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפלאפון הוצעה לי התוכנית הבאה: 229 ש"ח לחודש 400 דקות +400 סמס ו-2 ג'יגה גלישה במהירות של 3.6 מגה.(לכל הסמארטפונים המתקמים, 4, גלאקסי)

זבל של מסלול.

תדרוש לקבל את החבילה שיש לכולם. 209 ש"ח עבור 1200 דקות + 1200 סמס. תוספת של חבילת גלישה 2 ג'יגה זה בערך עוד 20 ש"ח, ושמעתי על אנשים שהתעקשו וגם קיבלו את זה כחלק מה-209 ש"ח.

כך שבאותו סכום (229 ש"ח) אתה צריך לקבל אותו דבר אבל 1200 (או 1300 באורנג') במקום 400. פי-3. וכן, כמובן שזה כולל גם בהחזר מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מילפורד, ניתן עדיין להשיג את החבילה הנ"ל אצל המפעילות ?

שני שאלות בקשר לחוק:

1)במידה ואני קונה את הSGS2 בחנות פרטית (כ3000 ש"ח) והולך לפלאפון,אקבל החזר של כ83 ש"ח או של 120 ש"ח?.

שוב, לא משנה בכמה קנית את המכשיר. משנה איזו חבילה אתה לוקח, וכמה זיכוי מקבל מי שרכש את המכשיר אצלם עם אותה חבילה.

אם לקחת תוכנית שלקוח שקנה מכשיר אצלם מקבל עליה זיכוי של 120 שח, אז גם אתה תקבל זיכוי של 120 שח.

לא על כל תוכנית מקבלים זיכוי, או שמקבלים רק זיכוי חלקי קטן.

לדוגמא. אם תיקח תוכנית שעולה 40 שח בחודש, לא תקבל שום זיכוי.

אם תיקח תוכנית של 300 שח, תקבל זיכוי של 120 שח.

אולי הם מציעים זיכוי של 120 שח, גם אם תיקח תוכנית של 200 שח. לא יודע. לא מכיר את כל התוכניות.

הנקודה שלי, שזה לא משנה. אתה צריך לקבל את אותם תנאים שיכול לקבל מי שקונה את אותו המכשיר אצלם. כולל מחיר התוכנית, וכולל את מחיר הזיכוי על המכשיר.

אם עדיין לא ברור, אני לא יודע מה כן יהיה ברור. מעבר לזה, לפרטים נקודתיים אני לא יכנס. כל אחד צריך לעשות את החשבונות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מילפורד, ניתן עדיין להשיג את החבילה הנ"ל אצל המפעילות ?

מה זאת אומרת? זאת מעולם לא היתה חבילה רישמית בפרסומים שלהם, אבל כל החברות הציעו אותה. ופלאפון ב-1200, ואורנג' ב-1300. כל מה שאתה צריך לעשות זה להגיד שיש לך חברים עם החבילה הזאת, והציעו לך בחברה X את אותה הצעה, ולכן אתה רוצה לעזוב. אתה אפילו לא תצטרך לבקש, הם כבר יציעו לך אותה לבד...

אתה חושב שכל 3 החברות חזרו בהן מההצעה הזאת? אני בספק.. אם 2 חזרו, השלישית תשמח לקבל אותך בתור לקוח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להבין משהו עקרוני, והחיפוש לא עוזר...

אם אני קונה מכשיר מחוץ לחברה, והוא משווק, ניתוק זיקה עבורי יכול להביא רק תנאי ההחזר שמצויינים לצד המכשיר ?

או שאני יכול לבחור ללכת עם המדרגות של הלא משווקים בכל מקרה ?

(ההחזר אמנם גבוה יותר, אבל גם הדרישה בחשבון החודשי)

מישהו יודע ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לנצל את החוק שאומר שצריך לקבל החזר כפי שנותנים למי שקנה מכשיר דרך הרשת, למרות שבפועל המכשיר עלה לי פחות.

אפילו לא בשביל עצמי כי הטלפון הוא על חשבון העבודה.

קיבלתי תשובה הזויה:

נציגה:אתה מקבל זיכוי של 89 ש"ח בשימוש של 99 ש"ח

אני:אבל על S 2 אתם נותנים זיכוי של 120 ש"ח

נציגה:כן, אבל המכשיר לא במלאי כרגע אז אנחנו לא מוכרים אותו, לכן אתה מקבל לפי המדרגות של מכשירים שלא נמכרים ברשת

:facepalm:

ניסיתי להתווכח קצת עד שהתייאשתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקוח של 0 ש"ח בחודש, החברה משלמת.

בכל מקרה, אותי זה די משעשע, חודש הבא כשהוא יהיה במלאי הזיכוי ישתנה?

ולמה הפרסום באתר האינטרנט שלהם לא משתנה ועדיין מציג את הזיכוי הנ"ל למכשיר הנ"ל?

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...