רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני - עמוד 27 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רצח ראדה, הרשעת זדורוב - מבט שני

qwerty1987
 Share

Recommended Posts

נופר בן דוד.

היא לא סתם "בת של שוטר", היא "בת של שוטר" (בכיר) שאמרה דברים מאוד מטרידים ומאוד מפלילים. ש"משום מה" בכלל לא נבדקו. מעניין למה.

מציע לכם לקרוא את התגובות בפוסט הזה:

http://www.facebook.com/omriamos/posts/10151100630876881

יש שם תגובות של מעורבים מאוד קרובים לרוצחים, ככל הנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כן אבל עדין קשה לי להאמין למקריות הזאת, אני יכול רק להניח שנופר הייתה המוח במקרה הזה וה"דקסטרית" הייתה המבצעת.

צריך באמת לאבד את השפיות כדי לבצע מעשה כזה, שתי מטורללות באותו בית ספר זה לא סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סחטיין עמרי, לא חשבתי שיש אנשים שעדייין מאמינים שהוא רצח וראיתי אצלך בפייס כמה כאלה :)

בכל מקרה אחלה עתירה, המאה העמודים האלה עברו מהר (תוהה אם זה הרגע לסיים לקרוא את פסק הדין המקורי)

בנוגע לרצח עצמו, אני לא חושב ששלושת הילדים במונית קשורים וגם לא הבת של השוטר (למרות שהבת של השוטר ידעה את הרוצח וסביר להניח הייתה במקום הרצח בשעת הרצח). בספר קראתי על איזה ילד שהיה בבית ספר למרות שזה לא הבית ספר שלו ונראה מחזיק מקל עם סכין משוננת קשורה אליו, הכיוון הזה מעולם לא נחקר. גם הילד שאמר שידע מי הרוצח מעולם לא תוחקר, אומנפ פרט ידוע אבל בספר מספרים את כל הסיפור מסביב וזה נראה כאילו המשטרה התאמצה בכח שלא לגלות את הרצוחים האמיתיים.

בעוד שיש כבוד למח"ש, לא פעם הם פועלים בעצמם בדרכים מחשידות, אני לא אתפלא אם מחש לא ימצאו אף ליקויים אצל השוטרים החוקרים. אגב בנוגע לשוטרים שחקרו את זדורוב, אחד מהשוטרים שחקר את זדורוב, הושעה לאחר מכן מהמשטרה כי הוא היה אחד מהשוטרים (ולמעשה אחד המרכזיים) ששמו את לבנת החבלה מתחת למכונית של הפושע ההוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יפה שיש אנשים שנלחמים למען האמת ולמען האיש ומרגישים ברע עם המצב הקיים

בארצות הברית לדוגמא זה לא היה קורה

כנקודה קטנה אני יגיד שאני רואה שהסניגוריה הציבורית מגינה עליו וגם עברית הוא לא ממש יודע

לא פלא שנפלו עליו ככה הוא בעקרון חסר אונים אני מתפלא שהמשטרה לא מצאה מישהו בעל פיגור שכלי קל בתור בונוס

מי יתן ויעשה פה צדק ולא רק משפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן אם אתם בחקירת משטרה, כן אשמים לא אשמים, אל תגידו אפילו מילה אחת בלי שעורך דין שלכם יהיה נוכח.

ראית יותר מדי אמריקאיים. בארץ אין שום מניעה לחקור חשוד ללא נוכחות עו"ד...

בלי קשר, צריך להכחיש את ביצוע העבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית יותר מדי אמריקאיים. בארץ אין שום מניעה לחקור חשוד ללא נוכחות עו"ד...

בלי קשר, צריך להכחיש את ביצוע העבירה.

לא נכון. צריך לשתוק. פשוט לא להוציא מילה עד שאתה פוגש עו"ד.

הסיבה היא שכל דבר שתגיד ינוצל נגדך, גם אם אתה חף מפשע לחלוטין. מספיק שאתה טועה בפרט כלשהו שאתה מוסר (לא משקר, פשוט טועה, כי אתה לא זוכר או זוכר במעורפל) - עדות שקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...