מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן. - עמוד 32 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן.

nineball

Recommended Posts

אבל לא מדובר פה על הצרכים של מיני- מיני קבע שהרכב לא מתאים לאחרים.

400 שקל? זה הכל?

ואני לא צריך לעשות נסיעת מבחן לרכב שאין לו תא מטען ושיסע 20 קמ"ש בעליות של חיפה. זה שמתאים לרווק שגר במרכז, וגם זה בערבון מוגבל.

זוג סטודנטים? זוג צעיר? על מה אתה מדבר, בעגלה של סופר יש יותר מקום מהאוטו הזה.

אני מסכים שבלי לעשות נסיעת מבחן על הרכב, כל קביעה בנושא היא חסרת משמעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסכים, אבל לא חסר אנשים שמבטלים את הרכבים האלה פשוט בגלל בורות ודעות קדומות. (ע"ע מיני)

http://cars.walla.co.il/?w=/4701/1780979

תראה את הסרטון. אחד המבקרים בכוונה מייצג את הדעה של מיני.

אגב, למה לא עשית משלוח? אנחנו תמיד עושים. אני לא זוכר את הפעם האחרונה שסחבנו הביתה שקיות מהסופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאנשים שחושבים שהרכב הזה טוב במיוחד אחרי שנהגו בו מעיד רק על דבר אחד, לא היה להם כנראה מקום לביצים..

כאילו אתם מראים של דודה או של סטודנטית שמחפשת משהו חמוד.. מצטער אני לא בנאדם של חמוד, אני רוצה גברי ורציני ולא של גייז (בלי לפגוע)

והאמת שאני גם לא מכיר חסכוני ברמה הזאת שמנסה להיות גברי ורציני.. אז מה שנותר זה או דוגמה איביזה 1.4 שנראת טוב או משפחתי סטנדרטי

אגב, למה לא עשית משלוח? אנחנו תמיד עושים. אני לא זוכר את הפעם האחרונה שסחבנו הביתה שקיות מהסופר.

למה לעשות משלוח? אנשים מחפשים לעשות כמה שפחות בחייהם ואז משלמים לח.כושר בשביל לא להשמין ולהיות מנוונים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, אבל לא חסר אנשים שמבטלים את הרכבים האלה פשוט בגלל בורות ודעות קדומות. (ע"ע מיני)

http://cars.walla.co.il/?w=/4701/1780979

תראה את הסרטון. אחד המבקרים בכוונה מייצג את הדעה של מיני.

ב-40,000 ש"ח, הייתי מוצא סיבה הגיונית לקנות כזה . לא ב 65,000 ש"ח.

כשבמחיר הזה אתה יכול לקנות משפחתית משומשת ואם אתה סטודנט, אתה ממילא תקנה ב 20-30K במקרה הטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכנות? הייתי מוסיף עוד 20,000 ולוקח סופר מיני מגניבה כמו גרנדה פונטו איבו או פיג'ו 206 פלוס. בתור סטודנט הייתי לוקח פונטו 2005-2006. אבל לא חסר אנשים שמעדיפים מכונית מיני מהניילונים עם אחריות על פני מכונית משומשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאנשים שחושבים שהרכב הזה טוב במיוחד אחרי שנהגו בו מעיד רק על דבר אחד, לא היה להם כנראה מקום לביצים..

כאילו אתם מראים של דודה או של סטודנטית שמחפשת משהו חמוד.. מצטער אני לא בנאדם של חמוד, אני רוצה גברי ורציני ולא של גייז (בלי לפגוע)

והאמת שאני גם לא מכיר חסכוני ברמה הזאת שמנסה להיות גברי ורציני.. אז מה שנותר זה או דוגמה איביזה 1.4 שנראת טוב או משפחתי סטנדרטי למה לעשות משלוח?

אם לא היה לי ילד קטן (+כסא בטיחות גדול) ועוד אחד בתוכנית, מכוניות כמו פיז'ו 107 או פיאט 500 היו אופציה לגיטימית לחלוטין.

משום מה הגבר הישראלי מחפש חיזוקים לגבריותו בעזרת מפלצות פלדה מגודלות, מזהמות ובזבזניות.

לגבר איטלקי לדוגמא אין שום בעיה לנהוג בפיאט 500 או לרכב על ווספה, אפילו אם הוא בעל ממון. עכשיו נראה אותך הולך לאיזה איטלקי עצבני ואומר לו שהפיאט 500 שלו היא אוטו של גייז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא היה לי ילד קטן (+כסא בטיחות גדול) ועוד אחד בתוכנית, מכוניות כמו פיז'ו 107 או פיאט 500 היו אופציה לגיטימית לחלוטין.

משום מה הגבר הישראלי מחפש חיזוקים לגבריותו בעזרת מפלצות פלדה מגודלות, מזהמות ובזבזניות.

לגבר איטלקי לדוגמא אין שום בעיה לנהוג בפיאט 500 או לרכב על ווספה, אפילו אם הוא בעל ממון. עכשיו נראה אותך הולך לאיזה איטלקי עצבני ואומר לו שהפיאט 500 שלו היא אוטו של גייז...

עזוב לגבר איטלקי, ה 500 והגרנדה פונטו (מ 2009 פונטו איבו) הן להיט היסטרי בכל אירופה.

חוץ מזה שה 500 זו קופסה קטנה שמלאה בכיף ;D אפילו לגרסת ה 1250 סמ"ק יש המון כוח, הרכב נוח מאוד, מרווח עד כמה שזה מפתיע, יושב על הכביש מצוין, זה שגם יפה וגם מספק חווית נהיגה טובה. אבל אי אפשר להשוות אותו ל 107, ההפרש במחיר ענק, ומדובר פה על מנועים חזקים יותר (למרות שגם הרכב כבד יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא יהרוג אותך כי הוא יודע שזה נכון ועשית לו קירנון.

אם באמת היית חושב שאין באוטו קטן פגם לגבריות ושגם האיטלקי חושב כך, לא היית מעלה אתה השאלה... :lol:

ככה זה ברכבים:

קטן עם הרבה כוח זה חייתי.

קטן עם מעט כוח זה נשי.

והכל יחסי בחיים (קנאת פין וכל זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנאת פין זו לא תופעה פסיכולוגית הנפוצה בכלל בקרב ילדות קטנות?

מה זה קשור לגבר שמפצה על זין קטן ברכב גדול?

אגב, כשאני בחרתי מהליסינג, הלכתי לפי הנזק החודשי ושווי המס ביחס לגודל ונוחות הרכב.

זה שהזין קטן כבר אף לא יתקן :'( :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...