מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן. - עמוד 34 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן.

nineball

Recommended Posts

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מר ירח אפל, האמת, בעירם כמו אשקלונה איפה שאין הרבה ירידות ועליות, ידני זה עוד איכשהו נסבל.

בערים אחרות שיצא לי לנהוג בהם על פיג'ו 106 ידנית 1.0L... ובכן, זה סיוט.

אין כאן שאלה של תקציב.

נ.ב - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4034893,00.html

מחיר הדלק ממחר: 7.30

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, זה גם נכון בנוגע לעליות ירידות וכדומה...

אבל בכללי זה עדיף ידני, רק חבל שההנחה על כזה הוא לרוב לא גדול....זה מצחיק אגב, שמשלמים על אוטומט יותר למרות שהוא יותר זללן = בזבוז גדול יותר

וידני שהוא זול יותר מבחינת הכל תחזוקה ושימוש בדלק- עולה זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר ירח , האמת, בעירם כמו אשקלונה איפה שאין הרבה ירידות ועליות, ידני זה עוד איכשהו נסבל.

נהגתי על מכונית ידנית בירושלים. עכשיו יש לי מכונית אוטומטית (לא מבחירה שלי) והאמת שאני מאוד מתגעגע לדוושת המצמד ולבחישה במוט ההילוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהגתי על מכונית ידנית בירושלים. עכשיו יש לי מכונית אוטומטית (לא מבחירה שלי) והאמת שאני מאוד מתגעגע לדוושת המצמד ולבחישה במוט ההילוכים.

אכן, כשמתרגלים, זה דיי מהנה, וקשה להפרד מזה.

אין על גיר ידני ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר ירח , האמת, בעירם כמו אשקלונה איפה שאין הרבה ירידות ועליות, ידני זה עוד איכשהו נסבל.

לא נהגתי בפיג'ו 106 אף פעם, אזלא יודע איך היא סוחבת.

היום אני נוהג על שני רכבים.

דייהטסו 91, עושה ממוצע של ליטר כל 15 קילומטר. לא סוחבת בעליות (ובאופן כללי לא סוחבת... זיקנה)

וסקודה פאביה 2007, סולר, עושה ממוצע של ליטר כל 21 קילומטר. סוחבת מעולה בעליות ירידות וים המלח.

היום ברכבי אוטומט לא מתקרבים ליחסי הצריכה האלה.

ותאמין לי שאין כמו גיר ידני.

אההה ובאשקלון, יש לי רק את העליה של מנחם בגין-שדרות ירושלים.

בשביל העליה הזאת לא צריך , אשר ברגל:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שכבר לא כל כך משתלם כי העלו את המיסוי גפ"מ. הרכב הכי משתלם זה דיזל. עכשיו רק צריך למצוא דיזל שלא היה מונית או של מורה לנהיגה. פעם ראיתי מודעה של גולף TDI ממורה לנהיגה במחיר טוב וקילומטרז נמוך. (בסביבות ה-140K) אולי משתלם לקנות ולעשות יישור קו מקיף. צריך לחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראלי שקשה לכם להבין..

לא הבאתי את ההשוואה למרצדס BMW והאמר.. אמרתי שיש רכבים אחרים שהם יותר גבריים

ברור שרוב הרכבים הם פרווה, אבל אם תראו אישה למשל נוהגת בגיפ גרנד צ'רוקי מוגבה ומשופר זה יראה לכם מוזר קצת..

ובאותה השוואה לגיפ משופר מהצד השני אני רואה את סיריון למשל כרכב שהוא יותר נשי..

אם עכשיו לא הבאנתם אני אצייר לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראלי שקשה לכם להבין..

לא הבאתי את ההשוואה למרצדס BMW והאמר.. אמרתי שיש רכבים אחרים שהם יותר גבריים

ברור שרוב הרכבים הם פרווה, אבל אם תראו אישה למשל נוהגת בגיפ גרנד צ'רוקי מוגבה ומשופר זה יראה לכם מוזר קצת..

ובאותה השוואה לגיפ משופר מהצד השני אני רואה את סיריון למשל כרכב שהוא יותר נשי..

אם עכשיו לא הבאנתם אני אצייר לכם

מה עם סיריון משופר? נניח סיריון עם טורבו (יש דבר כזה ד"א) ומגן חזירים גברי מקדימה?

זה גברי או נשי? או שזה בעצם הדנה-אינטרנשיונל של עולם הרכב?

ואיפה בדיוק לפי הגדרת הגבריות נמצאת המכונית הזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אתם לא רציניים, כל אפשר להפוך לרכב שיהיה יותר גברי או נשי, גם האמר אפשר לצבוע בורוד ואישית אני אתבייש לנסוע בו (אני שונא ורוד)

וזה גם עונה לשאלתך בקשר לצירוף התמונה .. מחינתי כל שהוא ורוד הוא נשי, גם הונדות של ערסים..עם זאת שאני לא חושב שכחול הוא של בנים זה לא

שאני מקובע יותר מידי בראש.

שוב הכל עיניין של פרופורציות ורכבים שדיברנו שמגיעים כסטרנדרט נראים עדינים מידי לטעמי..וכן חשוב לי איך האוטו שלי הראה כמו שחשוב לי איך אני מתלבש ונראה ואישית אני לא אלבש בגדים בצבעים זוהרים וקלילים בתירוץ שהם נוחים.. קרוקס כדוגמה.

ובכלל אני רואה לאן התרד הזה התדרדר, במקום להלחם על עליית הדלק והמחירים, התגובות פה מיואשות שמחפשות אלטרנטיבה באיך לחסוך ואיזה חסכוני ומכוער לקנות.. הורידו לשבוע את הדלק ב20 אג' ומחר הוא עולה ב30 אג'.. ממש בדיחה עלובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...