מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן. - עמוד 35 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחירי הדלק שוב עולים, והפעם בהרבה. נמשיך לשתוק ולחטוף? כנראה שכן.

nineball

Recommended Posts

הבדיחה היא שלך.

עוד מעט תגיד שהמצמשלה אחראית לעליית מחיר הנפט בעולם?

וכן, לעבור לרכב חסכוני בדלק צריכה להיות המטרה גם שלך.

אבל אם יש לך כסף לבזבז , אז אתה יכול להישאר ברכב אוטומט "גברי" בזבזני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 561
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אותי משעשע שהוא קורא לרכבים החסכוניים "מכוערים". הרוב המוחלט של אותם רכבים אלו האירופאיות הקטנות/בינוניות, שכמעט ללא יוצא מהכלל מתהדרות בעיצוב על רמה.

בקיצור, עוד אחד שמתרגש מכמה כוחות סוס עודפים ו/או מאסיביות מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקלתי את ה i10 (אחרי מתיחת פנים, זאת שנמכרת במחיר שמתחרה ב 107 ושאר הבראנג'ה), אך המנוע שלה יותר מדי נבלתי, 1.1 ליטרים, את ה 100 קמ"ש אראה תוך קרוב ל 17(!) שניות מעמידה מוחלטת, לא רוצה לחשוב איך היא בהאצות ביניים. בטח צריך לחשוב 90 פעם לפני ביצוע עקיפה עם נתונים כאלה, על אחת כמה וכמה בעליה... :-\

היבואן מנסה כעת להיפטר מהסטוקים הישנים של ה 1.25 ליטרים, שמספקת ביצועים סבירים (גם מבחינת צריכת דלק) ורמת אבזור גבוהה יותר, אך התמחור יושב על מעל ל 70k. מעיק.

אני מעדיף לחכות לפיקנטו, וגם אז, תלוי מאוד בתמחור שתקבל. מקווה שהיא תתסיס את התחרות בשוק ה"מיני" שנראה שהולך וצובר תאוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי משעשע שהוא קורא לרכבים החסכוניים "מכוערים". הרוב המוחלט של אותם רכבים אלו האירופאיות הקטנות/בינוניות, שכמעט ללא יוצא מהכלל מתהדרות בעיצוב על רמה.

בקיצור, עוד אחד שמתרגש מכמה כוחות סוס עודפים ו/או מאסיביות מיותרת.

1.6 ידני זה מספיק חסכוני לדעתי אלה אם רוב נסיעות שלך בתוך העיר ובפקקים שאז נדרש אוטומט,

אישית למזלי אני לא נוסע הרבה בפקקים ככה שאני לא חושב לקנות אוטומט בכלל

ושוב אמרתי שיש רכבים יותר יפים ועדיפים, פורד פיאסטה נראת הרבה יותר טוב למשל מסריון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אתם לא רציניים, כל אפשר להפוך לרכב שיהיה יותר גברי או נשי, גם האמר אפשר לצבוע בורוד ואישית אני אתבייש לנסוע בו (אני שונא ורוד)

וזה גם עונה לשאלתך בקשר לצירוף התמונה .. מחינתי כל שהוא ורוד הוא נשי, גם הונדות של ערסים..

סתם הנחתי לך מלכודת עם הקדילק הוורודה - מדובר ברכב של אלביס פרסלי...

ובכלל אני רואה לאן התרד הזה התדרדר, במקום להלחם על עליית הדלק והמחירים, התגובות פה מיואשות שמחפשות אלטרנטיבה באיך לחסוך ואיזה חסכוני ומכוער לקנות.. הורידו לשבוע את הדלק ב20 אג' ומחר הוא עולה ב30 אג'.. ממש בדיחה עלובה.

ההתמודדות מול עליית מחירי הדלק יכולה לבור במאבק להורדת המחיר -- אולם הכיוון העיקרי לפי דעתי צריך להיות לא הורדת המחיר אלא צמצום השימוש בדלק, הן ברמה האישית והן מבחינת המדינה.

הבעיה שלי היא שאני חש שהמדינה "נהנת" מהתלות של האזרחים בנוזל המסריח והיקר ולא עושה דיה לצמצום הצריכה שלו.

זה מתחיל מחיסול סגמנט מכוניות הדיזל הקטנות בפרט וחיסול סגמנט הדיזל הפרטי בכלל.

זה ממשיך בתחבורה ציבורית מחורבנת והעדר של נתיבי אופניים סבירים.

ועוד יותר במדיניות מיסוי שמקשה על אזרחים להתקדם לרכב חסכוני במקום הגרוטאה המיושנת שלהם (בישראל יש הרבה מכוניות שבאירופה ובארה"ב לא תמצא מחוץ למגרש הגרוטאות).

המדינה יכולה למשל להכריז על קטגורית מיקרו-מכוניות עירוניות שיהנו מסדרה של הטבות כגון מס קניה מאוד מופחת (מע"מ בלבד למשל), אגרת רישוי מופחתת, תעריפי חניה מופחתים. ניתן לקחת את החקיקה היפנית בנושא כבסיס (אצלם זה - אורך 3.4 מטר, רוחב 1.48 מטר, מנוע 660 סמ"ק עם מקסימום 63 כ"ס ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק פרסומת או שיש ממש מבצע עתידי?

בגלובס טוענים שאתר דיל היום http://www.dealhayom.co.il ישווק שבוע הבא קופונים, לקניית דלק בחצי מחיר בתחנת דלק על דרך נמיר.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000626641

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם הנחתי לך מלכודת עם הקדילק הוורודה - מדובר ברכב של אלביס פרסלי...

ההתמודדות מול עליית מחירי הדלק יכולה לבור במאבק להורדת המחיר -- אולם הכיוון העיקרי לפי דעתי צריך להיות לא הורדת המחיר אלא צמצום השימוש בדלק, הן ברמה האישית והן מבחינת המדינה.

הבעיה שלי היא שאני חש שהמדינה "נהנת" מהתלות של האזרחים בנוזל המסריח והיקר ולא עושה דיה לצמצום הצריכה שלו.

זה מתחיל מחיסול סגמנט מכוניות הדיזל הקטנות בפרט וחיסול סגמנט הדיזל הפרטי בכלל.

זה ממשיך בתחבורה ציבורית מחורבנת והעדר של נתיבי אופניים סבירים.

ועוד יותר במדיניות מיסוי שמקשה על אזרחים להתקדם לרכב חסכוני במקום הגרוטאה המיושנת שלהם (בישראל יש הרבה מכוניות שבאירופה ובארה"ב לא תמצא מחוץ למגרש הגרוטאות).

המדינה יכולה למשל להכריז על קטגורית מיקרו-מכוניות עירוניות שיהנו מסדרה של הטבות כגון מס קניה מאוד מופחת (מע"מ בלבד למשל), אגרת רישוי מופחתת, תעריפי חניה מופחתים. ניתן לקחת את החקיקה היפנית בנושא כבסיס (אצלם זה - אורך 3.4 מטר, רוחב 1.48 מטר, מנוע 660 סמ"ק עם מקסימום 63 כ"ס ).

כשזה יקרה אני בהחלט יבין מכוניות חסכניות, אבל כל עוד אתה משלם מחיר כזה רק בשביל לחסוך בדלק לא נראה לי שווה במיוחד

ומצידי שהרכב יהיה של סילבסטר סטלון זה עדיין פמי ומכוער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק פרסומת או שיש ממש מבצע עתידי?

בגלובס טוענים שאתר דיל היום http://www.dealhayom.co.il ישווק שבוע הבא קופונים, לקניית דלק בחצי מחיר בתחנת דלק על דרך נמיר.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000626641

אתה יודע איזה מלחמת עולם תהיה שם? מסכנים המתדלקים. פשוט מסכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא לחוץ על תחכה לפנדה החדשה. הרכב יהיה רמה מעל כל המתחרות בסגמנט המיני. אגב, ניתן לקנות את הפנדה הישנה עם המנוע החדש (69 כ"ס בהשוואה ל-60) ב-67K.

ישבתי בנוכחי והרכב הזה הוא לא יותר מבדיחה עצובה. די הופתעתי לרעה לאחר שהלכתי לבדוק את הרכב על סמך כ"כ הרבה ביקורות חיוביות ב carsforum על מרווח ועוד בולשיט בסגנון. הרכב צפוף להחריד. לא יודע איך החדשה תיהיה, אך קשה לי להאמין ששיפרו את זה.

ה i10 די קולעת לצרכים, מלבד המנוע המגוחך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ישבתי בפנדה, אבל שמעתי ביקורות טובות בארץ ובחו"ל. בכל מקרה פנדה מאוד מיושנת. בשוק יש מכוניות הרבה יותר מודרניות באותו הכסף. היתרון של פנדה בא לידי ביטוי באמינות מוכחת, חסכון בדלק ומנוע 4 צילנדרים בנפח 1.25.

עזוב ביצועים על הנייר. הם לא תמיד רלוונטים למציאות. אם אתה מתלבט תשכור את הרכב למספר ימים, תרגיש אותו כמו שצריך ותחליט. הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר של חבית נפט ממשיך לזנק.. צפו לעליה חדה בחודש הבא.

נ.ב אחרי נסיעה של אשקלון-ירושלים וחזרה על יונדאי i10,

הבטחתי לעצמי שאני לעולם לא יכנס למכוניות בסדר גודל כזה, פשוט זוועה.

(בתור בעלים לשעבר של דייהטסו שרייד 94', שעוד היתה יחסית סבירה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

105 דולר ולא מראה עצירה.

זה רק מראה עד כמה התלות שלנו בנפט חוזרת לאכול אותנו, אבל מה לעשות, חברות הנפט והדלק מנסות לגרור כמה שיותר ולעכב קידום פתרונות אנרגיה חלופיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...