דיון ראשי - AMD Radeon HD6000 Vs Nvidia Geforce GTX500 - עמוד 21 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי - AMD Radeon HD6000 Vs Nvidia Geforce GTX500

djelectric

Recommended Posts

יש דבר אחד שנשאר לקוות אותו ויצמצם פערים וזה איכות ה-PCB שתאפשר לליבה להגיע לתדר גבוה, ניסים קרו בעבר והPCB של סאפיר הביא להם 100MHZ מתנה לעומת רפרנס, וכמובן נמכר במחיר של רפרנס לכל דבר

כמו ה 5850 של סאפיר בעל ה PCB הכחול לדוגמא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 503
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ביקורת חדשה

http://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/HD_6950_PCS_Plus_Plus/1.html

שבה כרטיסים קצת מיישרים כוחות, עם שיפורי איכות התמונה של , לפחות זה יוריד לי קצת מכאב הראש של האישו.

הנה רציתם "איכות תמונה"? קיבלתם. למי שתוהה מצב P בגרפים זה מצב שמתג HD6970 בכרטיס מופעל (כן, מספיק נדיבים לספק את המוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהיו יותר משתלמים ביחס, לא מ., לפחות לא ממה שזה נראה עכשיו. בשביל ההצלחה שלו GTX560 חייב לצנוח קצת במחיר.

GTX570 שומר על המעמד שלו יחסית, עולה יותר מHD6950 כמו שהוא חזק ממנו. אבל כן GTX570 נראה משתלם עכשיו יותר ממה שהיה בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות לפי מחירים בחו"ל, ה-gtx560 ti כן מוצג כמשתלם יותר מ-6950. ברז' 1920x1200 הוא "משתלם" יותר ב-20%

וגם אם תקח בחשבון את המוד ל-6970 (מצב P) אז ה-6950 מקבל בוסט של 8% ביצועים -

שזה בערך אותו הבוסט שקיבלו TPU מ-OC לכרטיס רפרנס gtx560 ללא שינוי מתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת חדשה

http://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/HD_6950_PCS_Plus_Plus/1.html

שבה כרטיסים קצת מיישרים כוחות, עם שיפורי איכות התמונה של , לפחות זה יוריד לי קצת מכאב הראש של האישו.

הנה רציתם "איכות תמונה"? קיבלתם. למי שתוהה מצב P בגרפים זה מצב שמתג HD6970 בכרטיס מופעל (כן, מספיק נדיבים לספק את המוד)

מצד שני גם בביקורת הזאת http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-6950-1gb-vs-geforce-gtx-560-ti-review/7 השתמשו ב 11.1, וההבדל דיי גדול לטובת ה6950...

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שיש שינוי ברשימת המשחקים מההשוואות הישנות יותר של TPU אל החדשות.

לדעתי ממוצעים כלליים כמו ב-TPU נותנים הערכה גסה לביצועי הכרטיס אבל אם שני כרטיסים נותנים ממוצעים דומים יחסית אין טעם להצביע על "מנצח"

או לרכוש כרטיס על סמך תוצאות של אתר סיקורים אחד (ש-lanzar כל כך סמכת עליו עד עכשיו :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שיש שינוי ברשימת המשחקים מההשוואות הישנות יותר של TPU אל החדשות.

לדעתי ממוצעים כלליים כמו ב-TPU נותנים הערכה גסה לביצועי הכרטיס אבל אם שני כרטיסים נותנים ממוצעים דומים יחסית אין טעם להצביע על "מנצח"

או לרכוש כרטיס על סמך תוצאות של אתר סיקורים אחד (ש-lanzar כל כך סמכת עליו עד עכשיו :) )

אני סומך על 2, על TPU ועל GURU3D... בדרך כלל הם מראים תמונה דיי דומה, עכשיו קצת פחות :)

בנוסף אני דווקא כן חושב שאפשר לקבל אינדיקציה טובה מאוד להשוואה בן הכרטיסים, מה שכן ה OVERALL בן מערכי CF/SLI לבן כרטיס יחיד אי אפשר לקבל בצורה טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיעת מבחן עם GTX580 אני חייב לציין שהכרטיס ממש חייתי ואוברקלוקר מדהים (שיפור אפשרי של כ20% מה5970 בסטוק אחרי אוברקלוק),

אבל סובל מצוואר בקבוק רציני אם לא משדכים אותו למעבד מאוד מאוד חזק. (אני אגדיל לעשות ואגיד שצריך לפחות i7 עם מינימום 3.5Ghz)

תסתכלו כהוכחה בהבדלי הביצועים בין אתרי הסקירות (אלו עם הביצועים הגבוהים השתמשו במעבדי אקסטרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...