דיון ראשי - AMD Radeon HD6000 Vs Nvidia Geforce GTX500 - עמוד 23 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי - AMD Radeon HD6000 Vs Nvidia Geforce GTX500

djelectric

Recommended Posts

ליאור, אתה צודק בנוגע לכרטיס דו-ליבתי, אבל קשה להתעלם מזה שגם מערך פיזי לא סלחני כשאתה רוצה גראפיקה ותזוזה נקיה...

בסופו של דבר אתה מקבל את האופטימיזציה הכי טובה למשחקים עם כרטיס סינגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 503
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מנסיעת מבחן עם GTX580 אני חייב לציין שהכרטיס ממש חייתי ואוברקלוקר מדהים (שיפור אפשרי של כ20% מה5970 בסטוק אחרי אוברקלוק),

אבל סובל מצוואר בקבוק רציני אם לא משדכים אותו למעבד מאוד מאוד חזק. (אני אגדיל לעשות ואגיד שצריך לפחות i7 עם מינימום 3.5Ghz)

תסתכלו כהוכחה בהבדלי הביצועים בין אתרי הסקירות (אלו עם הביצועים הגבוהים השתמשו במעבדי אקסטרים)

אצלי ה GTX 580 הוא של GAINWARD , לגבי המעבד בעבר היו לי בעיות עם OC של I7 930 וכרגע הוא יציב (מפרט בצד), רק ב CRYSIS הראשון היו הבדלים..

כל שאר המשחקים BC2 כולל CRYSIS WARHEAD (כמובן ב- MAX ) אין שום הבדל בין סטוק של 930 ולבין OC שיש לי כרגע.

באמת שאלה מענינת אם יש לה מענה, מאיזה מעבד \ תדר יש צוואר בקבוק בשילוב GTX 580 או HIGHEND אחרים?

לא זוכר שראיתי באתר כלשהוא נתונים כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר לא היו הבדלים אתה מדבר על FPS על הנייר או הבדלים שרואים? (כי מעל ל60FPS מן הסתם לא תראה הבדל)

ההבדלים מאוד עצומים, תסתכל על הסקירות בין האתרים. בכל אופן, במשחק כבד כל כך כמו קרייסיס זה בא לידי ביטוי עוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TPU העלו Review Database חדש המאגד המון סיקורים מרחבי הרשת, לכל סוגי החומרה, עם חיפוש מתקדם.

אומנם לא רק לכרטיסי מסך, אבל זו אחלה נקודת מוצא למציאת סיקורי כרטיסים לפי תאריך, במקום להריץ חיפושים בגוגל:

http://www.techpowerup.com/reviewdb/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין אותכם חברה ...

מעלה 60 FPS לא רואים הבדל ......

אז למה לכם מערכים מפלצתיים של כמה כרטיסי מסך/ בודדים ענקיים

אני עם 6950 2G החדש שלי ובנתיים אוכל הכול :lol: וכמעט כול הזמן יותר מפי 2 מהמקסימום של המסך (60)

אז בשורה תחתונה אין הבדל בין 6950 ל 580 GTX כי שניהם הרבה מעל 60 FPS .... ושניים "ישברו" בערך באותו זמן כשיצאו משחקים עוד יותר כבדים

אז למה להוציא כמויות אדירות של כסף על משהוא שיודעים שלא משנה את חווית המשחק ....

אם הייתם אומרים לי שאתם משחקים ברזולוציות מפלצתיות אז בסדר ... אבל למשתמש הבייתי כרטיסים ומערכים כאלה הם מיותרים ....

אתם רוצים להגיד "לי יש גדול יותר " :nixweiss:

המחשב שלי צריך תחנת כוח גרעינית אישית ?

המחשב שלי תומך 20 מסכים ? (בפועל 1 עובד :) )

אז ... ? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חצי צודק, חכה להתקל בסצנה עם ספירת פוליגונים אימתנים + שינון קצוות + טסלציה כבדה + הצללה מתקדמת. ואז תתחיל לשמוע את הכרטיס בוכה.

אבל נכון, לרוב המוחלט של המשחקים היום HD6950 זה מעל ומעבר. ל1920X1200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

itsik1231995 - לא כולם משחקים על 1600X1000 כמוך (בלי להעליב),

אני הולך לשדרג כי אני משחק על מסך 27 לדוגמא.

שלושה מסכי 32" לא נחשב בלקסיקון שלך ?(כול אחד FHD ....) אבל זה לא ביום יום זה רק מידי פעם כשמשעמם

בדרך כלל זה 23" של U2311H

1920X1080

או

32" METZ

1920X1080

נה לא לזלזל בבקשה .... HD 6950 זה לא כרטיס צעצועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...