דיון ראשי - AMD Radeon HD6000 Vs Nvidia Geforce GTX500 - עמוד 22 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי - AMD Radeon HD6000 Vs Nvidia Geforce GTX500

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 503
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהתנסות בעבר עם 2 וגם 5970 דעתי היא שמערכים לא יכולים לנצח את חווית המשחק של כרטיס סינגל אחד חזק מספיק.

מערך של 2 כרטיסים בינוניים אמנם עולה פחות ומשתלם יותר, אבל עם כל מערך יש בעיות microstutter שגורמים להפרעות בגראפיקה, קריעות תמונה ובעיקר תזוזה לא חלקה.

כך שבפועל אתה מקבל אולי יותר FPS על הנייר אבל בפקטו התזוזה לא באמת חלקה...

זה טוב בשביל מי שרוצה להשוויץ "לי יש יותר גדול".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך שבפועל אתה מקבל אולי יותר FPS על הנייר אבל בפקטו התזוזה לא באמת חלקה...

זה טוב בשביל מי שרוצה להשוויץ "לי יש יותר גדול".

קריעת תמונה? לא בלקסיקון שלי. להשוויץ? אפשר להשוויץ ולא רק שאתה לא פראייר קיבלת עוצמה טהורה מדהימה בפחות כסף.

הסקירות לא טועות. כמובן שSLI זה לא פתרון לכולם כי לא כל מערכת שתומכת בזה. אבל היום התמיכה נהיית יותר ויותר פופולארית.

אלפא הנסיון שלך עם CFX הוא Unfortunate, בעיות יש בכל מחנה. גם בצד שלי :)

אגב יפה הלינק לדיון מלפני 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמות הבעיות והתופעות שלהן מאוד תלויות בשאר המערכת, ליאור, שמח לשמוע שאצלך המערכת יותר סלחנית.

אבל בפעמיים שניסיתי 2 GPU במחשב שלי זה היה פשוט מעצבן. תזוזה חלקה לחלוטין מאוד חשובה לי ולכן אני מכוון תמיד לכרטיסי המסך היותר חזקים שמסוגלים להריץ כל משחק מודרני עם VSYNC על 60FPS יציב.

עריכה- ההסברים בלינק עדיין עדכניים מאוד לימים אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לאו דווקא. היה לי 5970, אהבתי את כמות הFPS האדירה שאני מקבל, להריץ קרייסיס על FPS גבוהה היה חלום מתוק.

אבל ברגע שהבנתי עד כמה הוא בעייתי אין נוצץ בשבילי מכרטיס סינגל איכותי. :)

לסיכום לא נסטה מהנושא, כמו שאמרת SLI\CFX לא מתאים לכל אחד, כל אחד בוחר את מה שחשוב לו יותר.

אלפא, אני מניח שיקח לפחות שנתיים, ואז אאלץ לפתוח שוב את הארנק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער שאני אומר את זה בכזאת בוטות אבל HD5970 זה כרטיס טינופת, ואני עדיין חושב שכל כרטיס דוליבתי שיצא הוא פשוט גועל נפש מכל בחינה אפשרית

החל מדרייברים דרך חוסר משווע ביכולות ועד לצריכת חשמל מגעילה. ע''ע 7950GX2 HD3870X2 HD4870X2 GTX295 9800GX2 והרשימה המגעילה נמשכת ונמשכת. תודה לאל שנפתרת מה-HD5970, רעיון גרוע מההתחלה. לא רק שמשלמים יותר, מקבלים מוצר פחות איכותי בסכום הכסף.

אגב אני לא רוצה להיות יהיר או משהו, אבל כאחד שכבר תקופה מסויימת תוקע את הראש מהבוקר עד הערב בכרטיסי מסך רבים אני יודע מה טוב ומה פחות לא רק מסקירות ברשת אלא מנסיון, ומנסיון בעבודה מתמשכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אראה עד כמה העסק לחוץ כשייצא BF 3... ה 470ים כרגע אוכלים כל מה שאני צריך, לרבות האצת חומרה ב CS5, שגם לא עובדת כמו שצריך עם ATI, אבל אז זה עוד היה עם CS4.

אדום זה פיזדייץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...