בקשה| קישור לתוכנה לבדיקת הזכרונות - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה| קישור לתוכנה לבדיקת הזכרונות

SeeYouInHell

Recommended Posts

יש לי הרגשה שדי מבאסת אותי שיש בעיה עם הזכרונות של המחשב (החדשים כמובן יש להדגיש) הם מופיעים במפרט

האם יש תוכנה לבדיקת תקינות הזכרונות כמו שיש למעבדים ולGPUים למיניהם? ואם כן אפשר קישור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממ הורדתי את מה שנתת ושאני בא להתקין זה אומר לי בחר את הFLASH DRIVER אתה בטוח שזו התוכנה הנכונה?

וגם מזה הmem86 הזה יש קשר בין זה לבין X86\X64BIT? או שזה רק השם

עריכה:

ניראה לי שהבנתי צריך להעביר את זה לFLASHDRIVE ומשם הפעולה תתבצע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך קודם כל לפתוח את המחשב ולבדוק אם אין לך כבלים נפוחים על הלוח ,

כבלים נפוחים על הלוח יכולים לגרום לבדיקת ה-MEMTEST שלך להיכשל אפילו

אם הזכרונות שלך יהיו תקינים לחלוטין ,

פתיחת מחשב , הצצה של כמה שניות , ואז אתה יכול להיות בטוח שהבדיקה שלך תעשה

בצורה תקינה לחלוטין ,

לפני הכל בנוסף לכל , אתה חייב לבדוק את התזמון של הזכרונות שלך ולעדכן ב- ,

אם הם מוגדרים בצורה לא תקינה זה עוד דבר שעלול להכשיל בבדיקה ( ושוב למרות שהם תקינים )

אז תעשה את כל זה , ואז תדע שאתה מקבל את הבדיקה הכי תקינה שאפשר ,

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה כבלים נפוחים?

איך מבדילים בין כבלים רגילים לכבלים נפוחים?

יש לך תמונה שמראה איך נראים כבלים נפוחים?

איך קשורים לכבלים אם הם יושבים על סלוט מיוחד בלי שום חיבור חוטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לפי מה שאני מבין מדובר במערכת חדשה ולכן הסיכוי שיהיו קבלים נפוחים/נוזלים על הלוח הוא נמוך.

2. לא מעדכנים כך סתם. מעדכנים כשיש סיבה לעשות זאת - כאשר העדכון מטפל או אמור לפתור בעיה מסוימת שחווים.

3. לבדוק את הגדרות הזכרון (מתח, תדר ותזמונים) ולוודא שהן בהתאם לנתוני היצרן זה תמיד רעיון טוב.

4. פותח הדיון לא הרחיב ואמר למה לדעתו יש בעיה בזכרון או מה בדיוק הבעיה שבה הוא נתקל ולכן לא ממש ניתן להמליץ על משהו ממוקד יותר. אם לאחר הבדיקה הזכרונות יצאו לא תקינים יהיה אפשר להמליץ מה לעשות כדי לוודא שהם באמת לא תקינים ושלא מדובר בשגיאה שמקורה בהגדרות לא נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

קצת הבהרות ברשותכם :)

מה ש - micky_86 התכוון זה - קבלים נפוחים, מלשון קבל, ולא כבל.

צודק About:blank שהסבירות לכך נמוכה, אבל זה לא בשמיים לוודא את זה.

מה ש - About:blank פיספס זה ש - micky_86 המליץ לוודא תזמונים וכו' של הזכרונות

ולעדכן את הערכים ( אם יש צורך ) בביוס, הוא לא אמר לעדכן את הביוס עצמו. :nono:

בכל מקרה , באמת שווה לתת דעת על הזכרונות בעזרת CPUID וגם כמובן להריץ ממטסט.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לפי מה שאני מבין מדובר במערכת חדשה ולכן הסיכוי שיהיו קבלים נפוחים/נוזלים על הלוח הוא נמוך.

2. לא מעדכנים כך סתם. מעדכנים כשיש סיבה לעשות זאת - כאשר העדכון מטפל או אמור לפתור בעיה מסוימת שחווים.

3. לבדוק את הגדרות הזכרון (מתח, תדר ותזמונים) ולוודא שהן בהתאם לנתוני היצרן זה תמיד רעיון טוב.

4. פותח הדיון לא הרחיב ואמר למה לדעתו יש בעיה בזכרון או מה בדיוק הבעיה שבה הוא נתקל ולכן לא ממש ניתן להמליץ על משהו ממוקד יותר. אם לאחר הבדיקה הזכרונות יצאו לא תקינים יהיה אפשר להמליץ מה לעשות כדי לוודא שהם באמת לא תקינים ושלא מדובר בשגיאה שמקורה בהגדרות לא נכונות.

1. עדיין מומלץ לבצע הצצה לבדוק שהכל בסדר ,

2. לא ביקשתי לעדכן , רק להגדיר תזמון ( זאת פעולה מאוד חיונית ואפילו הכרחית ( אם תשאל אותי )

3. הגדרות "מתח , תדרים" מוגדרים כברירת מחדל בעת קניית המחשב ( אלה אם כן המשתמש ביצע שינויים , מה שלא מומלץ )

4. אני רק מתריע , כי בצורה כזאת הוא יבדוק , יראה שיש בעיה , ייגש למעבדה , שם הם יבדקו ( בצורה שאני הצעתי ) יראו שהכל תקין ,

אני פשוט חוסך לו טרטור למעבדה ... ( אני לוקח את זה בחשבון )

TAKE IT OR LEAVE IT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אוקיי קצת סדר בדברים שהולכים פה

אין קבל חוטים או כל דבר הדומה לנושא במחשב

התזמונים והמתח טובים ולא נגעתי בהם מאז שבדקתי אותם בביוס לפני ההתקנה של מערכת ההפעלה(win 7 ultimate x64)

לשאלה איך הגעתי לכך זה נבע מהבעיה הבאה:

המשחק world of warcraft שאני משחק גם בו קורס לי על ימין ועל שמאל ובלוג נרשם לי את אותו הארור :

World of WarCraft (build 12340)

Exe: D:\World of Warcraft\Wow.exe

Time: Dec 4, 2010 11:06:06.644 PM

User: ariel

Computer: ARIEL-PC

------------------------------------------------------------------------------

This application has encountered a critical error:

ERROR #132 (0x85100084) Fatal Exception

Program: D:\World of Warcraft\Wow.exe

Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 0023:0049B130

The instruction at "0x0049B130" referenced memory at "0x00000008".

The memory could not be "read".

ונכלל עם זה עוד לוג ארוך של 35 threadים

עכשיו לפי מה שהבנתי יכול להיות שהבעיה נבעה מהזכרונות מה שלא ניראה לי כי אני משחק בCOD7 6 ו4 שצורכים המון מהמערכת על ההגדרות הכי גבוהות

ללא בעיות כלל(הייתם מאמינים שאני מריץ את BLACKOPS על מקסימום הגדרות ;D)

אז כרגע אני אנסה להתקין מחדש את המשחק ואם זה לא יפתור אני אריץ בדיקה לזכרונות

אז עכשיו שהייתי די ספציפי האם יש לכם עצה בשבילי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לסעיף 2 - אתה ו-KAKADU999 צודקים. לא הבנתי את הכתוב כפי שצריך.

פותח הדיון לא ציין מה הבעיה ולכן לא ניתן לדעת מהם הגורמים שעלולים לגרום לה, ובטח שלא לקבוע שמדובר בבעיה חומרתית של קבלים נפוחים. באותה מידה היה אפשר להמליץ לו לפרק את כל המחשב ולהרכיב מחדש כדי לוודא בעצמו שלא נעשתה טעות ושכל הרכיבים תקינים חזותית ומורכבים כמו שצריך. בסך הכל הוא ביקש תוכנה לבדיקת .

לפעמים, בהעדר מידע נוסף או ממוקד לאדם מסוים הרבה יותר קל להריץ בדיקה תוכנתית. אם בעקבות הבדיקה מתקבלות שגיאות ניתן להנחות את המשתמש לבדוק את כל המקורות שעשויים לגרום לבעיה.

אפשר גם לעבוד הפוך ולבצע קודם את כל הבדיקות כדי לוודא שתוצאות הבדיקה תהיינה מהימנות, אך זה עניין של זווית ראיה יותר מהכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לסעיף 2 - אתה ו-KAKADU999 צודקים. לא הבנתי את הכתוב כפי שצריך.

פותח הדיון לא ציין מה הבעיה ולכן לא ניתן לדעת מהם הגורמים שעלולים לגרום לה, ובטח שלא לקבוע שמדובר בבעיה חומרתית של קבלים נפוחים. באותה מידה היה אפשר להמליץ לו לפרק את כל המחשב ולהרכיב מחדש כדי לוודא בעצמו שלא נעשתה טעות ושכל הרכיבים תקינים חזותית ומורכבים כמו שצריך. בסך הכל הוא ביקש תוכנה לבדיקת .

לפעמים, בהעדר מידע נוסף או ממוקד לאדם מסוים הרבה יותר קל להריץ בדיקה תוכנתית. אם בעקבות הבדיקה מתקבלות שגיאות ניתן להנחות את המשתמש לבדוק את כל המקורות שעשויים לגרום לבעיה.

אפשר גם לעבוד הפוך ולבצע קודם את כל הבדיקות כדי לוודא שתוצאות הבדיקה תהיינה מהימנות, אך זה עניין של זווית ראיה יותר מהכל.

הגבתי אנא תקרא את הודעה #9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תריץ בדיקה עם Memtest

2. תוודא שהמתח, תדר ותזמונים מוגדרים ב- בהתאם לנתוני היצרן.

הערה: כדי למנוע את המשיך הדיון בנושא. את הפעולות הנ"ל תוכל לבצע גם בסדר הפוך, איך שנוח לך.

3. האם גרסת המשחק היא 32 Bit ואתה מפעיל אותה על מערכת 64Bit?

4. אני מבין שזה קורה לך רק במשחק הזה. תנסה להוריד מעט את ההגדרות ותבדוק אם התופעה ממשיכה.

5. קח בחשבון שאם כל שאר הדברים עובדים כמו שצריך ייתכן ואף סביר שמדובר בבאג כלשהו בתוכנה (במקרה הזה במשחק). תבדוק אם יש Patch או כל פתרון רשמי אחר לבעיה באתר המפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה מה שאני בא להסביר :

המשחק על המחשב הזה לפני איזה חודש עבד יופי ופתאום זה קורה הגדרות על אולטרה זה הריץ אותו בקלות על 150+ FPS ממוצע ללא בעיות יכול להיות אולי שאז הוא היה מותקן על programfiles ועכשיו הוא מותקן בD אני אנסה להתקין אותו על ה 32BIT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...