MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי חוטף KICK?

1. campers

2. noobtubes\launchers users

3. second chance - ראיתי מה כתבת לגבי זה, עדיין לא נראה לי הגיוני שאני משחק SND למשל או כל מוד אחר שאין בו respawn או יש בו respawn עם המתנה מסוימת אחד כזה הורג אותי .

4. במידה ויש MARTY (רימון שהגוף פולט אחרי המוות) אז גם זה.

לא עולה לי עוד משהו קריטי כרגע, אלה הדברים היותר משמעותיים .

צודק לגבי הsecond chance, לא חשבתי על זה. אני לא מסכים לגבי הAA אבל אני אשאיר אותו לשרתים אחרים.

אגב, למה כמעט כל המשחקים הם SND או DOM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז להלן ההגבלות:

מי חוטף KICK?

1. campers

2. noobtubes\launchers users

3. second chance - ראיתי מה כתבת לגבי זה, עדיין לא נראה לי הגיוני שאני משחק SND למשל או כל מוד אחר שאין בו respawn או יש בו respawn עם המתנה מסוימת אחד כזה הורג אותי .

4. במידה ויש MARTY (רימון שהגוף פולט אחרי המוות) אז גם זה.

לא עולה לי עוד משהו קריטי כרגע, אלה הדברים היותר משמעותיים .

כדאי שתכניס את זה לעמוד הראשון. כי זה באמת לא מובן מאליו, וחבל שחבר'ה יתבעסו שמעיפים אותם בלי סיבה מובנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק לגבי הsecond chance, לא חשבתי על זה. אני לא מסכים לגבי הAA אבל אני אשאיר אותו לשרתים אחרים.

אגב, למה כמעט כל המשחקים הם SND או DOM?

דווקא גם יש הרבה Demolition אבל SND וDOM הם הכי כיפיים, אם יהיה אפשר להוסיף FFA זה יהיה גם טוב ::).

בקשר לשרתים איטליה וצרפת הם גם אופציות ממש טובות, אני משחק באיזה שלושה שרתים איטלקיים עם פינג של פחות מ100 ואותו הדבר גם בצרפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאפשר FFA כי בFFA יש פחות שחקנים, בFFA נראה לי יש 16 (סתם השערה, לא יודע) איש.

בגרמניה יש כמה שרתים שאני משחק בהם על 88 פינג, ובסרבר שלנו אני משחק על 120.

יש גם שרתים באינטליה ובצרפת עם פינגים טובים, אפילו בפריז יש פינגים יותר טובים מבלונדון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...