MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הלהביור נראה לי סביר בהחלט, הסיבה היחידה שלא שבגללה הייתי אוסר להשתמש בו היא שהוא הורס קצת את האוטנטיות של המשחק ,כנ"ל לגבי RCXD ,זה נראה לי אידיוטי כזה, לא נובי ולא כלום, אגב, לא קל להרוג עם הלהביור וגם לא עם מטול, אבל עדיין אפשר, לגבי האקימבו ,בשלב זה לא זיהיתי איזשהו כוח מוגזם, הם נשארים, לא כי זה אקימבו ויש לנו "טראומה" מMW2 צריך לאסור את השימוש..צריך להיות ראליים.

אני גם בעד לאסור את ה RCXD. כבר מהטריילרים שיצאו אמרתי שזה הורס את האותנטיות וזה נראה מטופש וילדותי. לא קשור ל OP, פשוט במקום להרגיש כמו בשדה קרב אמיתי אני מרגיש כמו בגן ילדים שמשחקים עם אוטו בשלט רחוק ???

לגבי הנשקים, כמו שאמרתי אני חושב שהפעם אף אחד מהם לא באמת OP. אולי שווה לנסות בהתחלה לא לאסור כלום ולראות אם משהו באמת הופך להיות מעצבן אז לאסור אותו? אני דווקא חושב שהמטול הפעם מאוד מאוזן ועקרונית אף פעם לא התנגדתי למטול בתור משהו שאתה משתמש בו רק במצבים טקטיים מסויימים, הבעיה הייתה ב MW2 ששם זה הפך להיות הנשק הראשי והסופר-קטלני של הרבה נובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בעד לאסור את ה RCXD. כבר מהטריילרים שיצאו אמרתי שזה הורס את האותנטיות וזה נראה מטופש וילדותי. לא קשור ל OP, פשוט במקום להרגיש כמו בשדה קרב אמיתי אני מרגיש כמו בגן ילדים שמשחקים עם אוטו בשלט רחוק ???

לגבי הנשקים, כמו שאמרתי אני חושב שהפעם אף אחד מהם לא באמת OP. אולי שווה לנסות בהתחלה לא לאסור כלום ולראות אם משהו באמת הופך להיות מעצבן אז לאסור אותו? אני דווקא חושב שהמטול הפעם מאוד מאוזן ועקרונית אף פעם לא התנגדתי למטול בתור משהו שאתה משתמש בו רק במצבים טקטיים מסויימים, הבעיה הייתה ב MW2 ששם זה הפך להיות הנשק הראשי והסופר-קטלני של הרבה נובים.

אני חושב שצריך לאסור את המטול

את הלאנצ'רים שלא ננעלים על מטרה אווירית (לא כולל לאנצ'רים כמו GRIM REAPER-שהוא קילסטריק)

את הקאמפינג

את הCHAINA LAKE

את הSECOND CHANCE

וצריך שיהיה מותר TOMAHAK כי זה רק משחק.. אם הוא פוגע ביד, הוא צריך להרוג, אתה יודע איזה קשה זה לפגוע?? זה כמעט בלתי אפשרי, כי זה גם עף יותר לאט מTK בMW2. זה לא מטומטם, זה איכותי וקשה לשימוש. איזה היה ממש מרגיז לזרוק איזה גרזן טוב בדיוק כשנגמר לך הנשק, לפגוע, ולא להרוג, זה פאקינג שכמעט בלתי אפשרי לפגוע איתו, ואתה רוצה לאסור אותו??

RC-xD-קילסטריק מעולה, אני אוהב אותו למרות שUAV מביא הרבה יותר הריגות (בעקיפין כמובן) אני לא מבין למה לעזאזל לאסור את זה?? זה לא OP, זה לא נובי.. ותקופת מלחמת ויאטנם הומצאו המכוניות על שלט והשתמשו בהם באופן צבאי, ואז רק בשנות ה80 שחררו אותם לאנשים רגילים, בתור צעצוע. בכלל מכונית על שלט הומצאה בתור , בתור כלי מלחמה, וכלי מלחמה יעיל ביותר אני חייב לציין, אז למה לאסור אותו?? טוב שלא אמרת שSEMTEX זה OP וצריך לאסור אותו :facepalm:

ושוב, אני רק מביע דעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממ.... אף אחד לא ציין את זה אבל אם יש משהו OP זה ה- crossbow.

אמנם קשה לפגוע במשהו ישירות אבל זה הרבה יותר מדויק מלזרוק סמטקס וזה מה שזה, רק שאין צליל שמתריע בזמן השימוש ולא לוקח 3 שניות כדי לירות, בקיצור זה סמטקס סופר דופר ו- OP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשת לא קלה בכלל.

ואפרופו הסמטקס, הוא לא מרגיש לי כמו ב MW2 לא יודע למה

נכון, ב MW2 הוא מרגיש יותר כבד ועף למרחק גדול יותר. בכל מקרה, אני מביא הרבה יותר הרוגות עם רימון רגיל מאשר דביק. הוא עף מאוד רחוק, ואני שולט על מתי הוא יצפוצץ בדיוק. (תוך 5.5 שניות בערך מהשניה שהתחלת ללחוץ G הוא יתפוצץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DagdeGun, אז מה דעתך לאפשר משגרים רק נגד מטוסים/מסוקים?

נו ברור, אין שרת עם חוק-אסור ליירט ומסוקים :lol:, מותר להשתמש במשגרים, אך לא נגד אנשים, זאת אומרת, שRPG לדוגמא אסור, כי הוא אפילו לא ננעל על ומסוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חץ. ראית בכלל או שאתה לא יודע על מה אתה מדבר? :P

את הרימון הרגיל אתה רואה מתגלגל על הרצפה, הסמטקס הוא בכלל אורגן אורות ואתה רוצה שאני אצליח לראות בחצי שניה איפה תקוע חץ (וזה יכול להיות בכל מקום)?

אבל בגדול אתה צודק, כי בדרך כלל אני לא יודע על מה אני מדבר, בגלל זה אני לא מגיב כל כך הרבה :P

תנו לי לנחש... כולכם לוקחים crossbow כמישני אה?

המפות עמוסות שחקנים וחץ לתוך חלון זה כמעט הריגה בטוחה וזה קל מאוד להשחיל אותו בחלון. לא דורש מיומנות בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי די לבלבל את השכל בבקשה.

הפיצוץ הוא קטנצ'יק, וכן אתה אמור לשים לב לחץ ולהספיק לברוח, אלא אם אתה נרקומן (=זמן תגובה איטי) או פשוט שחקן מאוד חדש.

שניהם (ושכחת זקן) :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, יש לנו בקלאן "זקנים" (IDF SOLDIER). ;D

לא כולנו לוקחים את זה במשני, אבל אני אסביר לך למה קשה להשתמש בו:

א) החץ נופל עם גדילת המרחק, אתה צריך להעריך כמה הוא יפול.

ב) החץ לא מהיר כמו כדור-הוא חץ. ז"א שאם המטרה נעה אתה צריך לכוון לפניה+מעליה על מנת לפגוע, ואתה צריך להעריך איפה הוא יהיה כשהחץ יגיע וכמה החץ ייפול ביחס למרחק.. בקיצור-אז מה אם זה הורג.. רובה זה יותר נובי מזה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...