MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כרגע אני רוצה לשחוט אותך על מה שאמרת. הוא מנוגד לחלוטין לכל העקרונות של S6:

א) IWNET זה חרא של דבר בגלל שאי אפשר לתת באן לנובים כגון: טיוברים, last stand, קאמפרים וכו'.

ב) שמחנו כששמעתו שיש שרתים יעודיים, כי ידענו שניתן באן וקיק לכל האפסים האלה שהורסים את ההנאה לכולם.

ג) טיוברים ושאר ירקות הם חרא של אנשים ומגיע להם להידרס לאט ע"י אוטובוס.

ד) חיסמת חיבור לאינטרנט מחו"ל? אין, ממש כיף להיות באחוות הישראלי הממוצע-שצועק, מקלל ועושה דווקא לכולם (עצוב, אבל זאת האמת :-X).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) IWNET זה חרא של דבר בגלל שאי אפשר לתת באן לנובים כגון: טיוברים, last stand, קאמפרים וכו'.

ב) שמחנו כששמעתו שיש שרתים יעודיים, כי ידענו שניתן באן וקיק לכל האפסים האלה שהורסים את ההנאה לכולם.

ד) חיסמת חיבור לאינטרנט מחו"ל? אין, ממש כיף להיות באחוות הישראלי הממוצע-שצועק, מקלל ועושה דווקא לכולם (עצוב, אבל זאת האמת :-X).

א. במקום לקרוא "נובים" למי שמשחק את המשחק כפי שהוא תוכנן אולי תפסיק להיות נוב ותלמד להתמודד עם זה?

ב. יש לך פיצול אישיות? מי זה "שמחנו"?

ג. זה רק משחק, תרגע.

ד. אז מה הקטע בשרת ישראלי אם כמעט כולם הם שחקנים אירופאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים, הייתי קצת ציני כשכתבתי את ההודעה האחרונה... (אם זה לא מובן..)

שמחנו=S6 (וכן, לאחר שקראתי 850 עמודים של תלונות יש לי זכות לדבר בשם רוב הקלאן בסוגיה של השרתים היעודיים, תשאל את סיימון, ליאורים, או כל אחד אחר)

הקטע בשרת ישראלי הוא בעיקר בשביל הפינגים-אתה לא יכול להשוות פינג של 20-30 לפינג של 120-130.

לא אכפת לי שיהיו ישראלים כמובן, רק שכל הילדי נזלת לא יקללו כל היום במיקרופון (יבנזונה מיזדיינבתחת ים ארבים) :kopfpatsch:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. במקום לקרוא "נובים" למי שמשחק את המשחק כפי שהוא תוכנן אולי תפסיק להיות נוב ותלמד להתמודד עם זה?

ב. יש לך פיצול אישיות? מי זה "שמחנו"?

ג. זה רק משחק, תרגע.

ד. אז מה הקטע בשרת ישראלי אם כמעט כולם הם שחקנים אירופאים?

א. תן לי משחק אחד שאין בו משהו OP שנחשב נובי, אם אתה רוצה לשחק ככה, בבקשה, רק לא בשרת שלנו.

ב. ALL S6 WAS HAPPY

ג. צודק

ד. כרגע זה שרת עם בעלים ישראלי, הוא לא שרת ישראלי, הוא שרת אירופאי, ממוקם באירופה, ממומן על ידי ישראלי, כשיהיו שרתים בארץ, זה יחשב שרת ישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. נגיד שמטול רימונים זה OP, מה הבעיה עם משגר טילים AA או "הזדמנות שניה"? משגר טילים לא מכוון ישירות כנגד שחקנים ובא במקום אחר, "הזדמנות שניה" לגיטימי כמו כל perk אחר שנותן לך יתרון כלשהו.

ד. אז מה הקטע? באותה מידה אפשר להחליט שכל השחקנים הישראלים נפגשים בשרת XXX כלשהו, אם זה כל ההבדל אין שום סיבה לשחק דווקא בשרת הזה ולא בכל שרת אחר. הרי גם ככה השרת כרגע לא נמצא בארץ ומבחינת ping אין לו שום יתרון על שרתים אחרים. (להפך, אצל חלקנו יש לפעמים ping של 150-200)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. נגיד שמטול רימונים זה OP, מה הבעיה עם משגר טילים AA או "הזדמנות שניה"? משגר טילים לא מכוון ישירות כנגד שחקנים ובא במקום אחר, "הזדמנות שניה" לגיטימי כמו כל perk אחר שנותן לך יתרון כלשהו.

ד. אז מה הקטע? באותה מידה אפשר להחליט שכל השחקנים הישראלים נפגשים בשרת XXX כלשהו, אם זה כל ההבדל אין שום סיבה לשחק דווקא בשרת הזה ולא בכל שרת אחר. הרי גם ככה השרת כרגע לא נמצא בארץ ומבחינת ping אין לו שום יתרון על שרתים אחרים. (להפך, אצל חלקנו יש לפעמים ping של 150-200)

יש בזה משהו, אבל עדיין, אנחנו יכולים לקבוע פה חוקים חד משמעיים ולאכוף אותם, עכשיו ,הכל טוב ויפה בשרת ריק שנכנס אליו ונקבל את אותו הפינג ,רק לא נוכל לעשות כלום נגד התקמפרויות מוגזמות ,מטוליסטים וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, בדקתי לגבי שינוי המיקום של השרת, כרגע המקומות היחידים שזמינים הם:

Tampa Bay Florida

New York

LA

Dallas

Chicago

south africa

Tokyo japan

בקיצור, אין חדש תחת השמש...[br]פורסם בתאריך: 14.11.2010 בשעה 23:11:10

אוקיי, אז מה החוקים? יש הגבלות כלשהן או לא?

טוב אז להלן ההגבלות:

מי חוטף KICK?

1. campers

2. noobtubes\launchers users

3. second chance - ראיתי מה כתבת לגבי זה, עדיין לא נראה לי הגיוני שאני משחק SND למשל או כל מוד אחר שאין בו respawn או יש בו respawn עם המתנה מסוימת אחד כזה הורג אותי .

4. במידה ויש MARTY (רימון שהגוף פולט אחרי המוות) אז גם זה.

לא עולה לי עוד משהו קריטי כרגע, אלה הדברים היותר משמעותיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה להגיד, אתה אכן ישראלי :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...