MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

טוב ככה, קודם כל סיימון ,אתה ממש צודק לגבי הסמטקס, מרגיש אחרת אבל הבאתי איתו כל מיני מולטי קילס ,אפשר להתרגל כמו לכל דבר אחר, אני פשוט שונא פראג.

לגבי הקרוסבו, הוא לא אובר פווארד כי הוא פשוט לא כזה חזק ומאוד לא פשוט לשימוש מה גם שהוא מצריך ממך לוותר על המשני ,

לגבי הלאנצ'רים שמורידים אין שום בעיה בכלל, אפילו רצוי שאנשים פה יסתובבו עם כזה במשני ;D

אני לא חושב שצריך לאפשר מטול או RPG ,ה RPG למשל, מאוד מאוד חזק פה, לא פחות מMW2 עם דנג'ר קלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אני מבין שאף אחד לא רוצה להיכנס לשרת.. נוו בואו, אם אף אחד לא יתנדב לחכות קצת בתוך השרת, הוא ישאר ריק לעד.. אני מתנדב סתם לחכות קצת בפנים, אבל לא ליותר מדי זמן, יאאלה נוו בואו

אני חושב שצריך לאסור את המטול

את הלאנצ'רים שלא ננעלים על מטרה אווירית (לא כולל לאנצ'רים כמו GRIM REAPER-שהוא קילסטריק)

את הקאמפינג

את הCHAINA LAKE

את הSECOND CHANCE

וצריך שיהיה מותר TOMAHAK כי זה רק משחק.. אם הוא פוגע ביד, הוא צריך להרוג, אתה יודע איזה קשה זה לפגוע?? זה כמעט בלתי אפשרי, כי זה גם עף יותר לאט מTK בMW2. זה לא מטומטם, זה איכותי וקשה לשימוש. איזה היה ממש מרגיז לזרוק איזה גרזן טוב בדיוק כשנגמר לך הנשק, לפגוע, ולא להרוג, זה פאקינג שכמעט בלתי אפשרי לפגוע איתו, ואתה רוצה לאסור אותו??

RC-xD-קילסטריק מעולה, אני אוהב אותו למרות שUAV מביא הרבה יותר הריגות (בעקיפין כמובן) אני לא מבין למה לעזאזל לאסור את זה?? זה לא OP, זה לא נובי.. ותקופת מלחמת ויאטנם הומצאו המכוניות על שלט והשתמשו בהם באופן צבאי, ואז רק בשנות ה80 שחררו אותם לאנשים רגילים, בתור צעצוע. בכלל מכונית על שלט הומצאה בתור , בתור כלי מלחמה, וכלי מלחמה יעיל ביותר אני חייב לציין, אז למה לאסור אותו?? טוב שלא אמרת שSEMTEX זה OP וצריך לאסור אותו :facepalm:

ושוב, אני רק מביע דעה

[br]פורסם בתאריך: 15.11.2010 בשעה 19:44:43
מה קרה לשרת?? יש לו מצבי רוח? פתאום כשבא לו הוא מעיף את כולם.. זה לא קרה לי באף שרת אחר, דגדה, תגיד לGS האלה, למה רק לך יש את הבעיות האלה??

זה מוגזם, לא מספיקים לסיים משחק אחד ועפים!!!!!! :pissed: :pissed: :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אני משחק הרבה בשרת שלכם, ואפילו לפעמים אני מספר לחברים בשביל שכולנו ניכנס וכך השרת יתמלא וכו'.

היום נכנסתי כרגיל שיחקתי כמה דקות, ומשום מקום נתנו לי kick, כשניסיתי להיכנס שוב זה כותב לי שקיבלתי BAN.

עכשיו אני לא יודע מה עשיתי לא במקום, אולי עשיתם חוקים ולא ידעתי מזה כי אני דיי חדש פה, אבל מה שמפריע לי זה שנתנו לי את הבאן הזה בלי שום אזהרה מוקדמת.

לפחות היו כותבים לי בצ'ט שאסור לעשות ככה וככה, אבל בלי לאמר מילה? בבקשה תענו לי עם תשובה בונה, ואני אשמח עוד יותר אם תורידו את הבאן הזה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, אני משחק הרבה בשרת שלכם, ואפילו לפעמים אני מספר לחברים בשביל שכולנו ניכנס וכך השרת יתמלא וכו'.

היום נכנסתי כרגיל שיחקתי כמה דקות, ומשום מקום נתנו לי kick, כשניסיתי להיכנס שוב זה כותב לי שקיבלתי BAN.

עכשיו אני לא יודע מה עשיתי לא במקום, אולי עשיתם חוקים ולא ידעתי מזה כי אני דיי חדש פה, אבל מה שמפריע לי זה שנתנו לי את הבאן הזה בלי שום אזהרה מוקדמת.

לפחות היו כותבים לי בצ'ט שאסור לעשות ככה וככה, אבל בלי לאמר מילה? בבקשה תענו לי עם תשובה בונה, ואני אשמח עוד יותר אם תורידו את הבאן הזה.

תודה.

השתמש בטיוב\SECOND CHANCE\לאנצ'ר כלשהו (נגד אנשים)\התקמפרת?

ד"א, נראה לי שצריך להתיר את השימוש בSECOND CHANCE עד רמה 10, כי בקלאס ASSAULT הDEFAULT יש SECOND CHANCE, ואי אפשר להעניש בן אדם על זה שהוא השתמש בDEFAULT CLASS...צודק לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמש בטיוב\SECOND CHANCE\לאנצ'ר כלשהו (נגד אנשים)\התקמפרת?

ד"א, נראה לי שצריך להתיר את השימוש בSECOND CHANCE עד רמה 10, כי בקלאס ASSAULT הDEFAULT יש SECOND CHANCE, ואי אפשר להעניש בן אדם על זה שהוא השתמש בDEFAULT CLASS...צודק לא?

אולי התקמפרתי, אבל זה היה רק לכמה שניות, ואתה אומר שאפשר לקבל באן על זה?

במשחקים תחרותיים בינלאומים אנשים מתקמפרים כחלק מטקטיקה, חלק אנשים רואים את זה כמעשה ילדותי ו"noobi", אבל יש הרבה אנשים שרואים את זה כמהלך משחק שגרתי.

ולא השתמשתי בשום לאנצ'ר, אולי השתמשתי בsemtex אבל אני לא רואה שום דבר אסור בנוגע לזה.

אבל הפואנטה שלי היא שלא אמרו לי כלום, פשוט נתנו לי באן וזהו, נגמר.

הייתי מאוד מכבד את זה אם היו מעירים לי על זה, ובלי שום בעיה הייתי יוצא מהמשחק ומשנה את הCLASS, או עושה כל דבר אחר שהיו אומרים לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי התקמפרתי, אבל זה היה רק לכמה שניות, ואתה אומר שאפשר לקבל באן על זה?

במשחקים תחרותיים בינלאומים אנשים מתקמפרים כחלק מטקטיקה, חלק אנשים רואים את זה כמעשה ילדותי ו"noobi", אבל יש הרבה אנשים שרואים את זה כמהלך משחק שגרתי.

ולא השתמשתי בשום לאנצ'ר, אולי השתמשתי בsemtex אבל אני לא רואה שום דבר אסור בנוגע לזה.

אבל הפואנטה שלי היא שלא אמרו לי כלום, פשוט נתנו לי באן וזהו, נגמר.

הייתי מאוד מכבד את זה אם היו מעירים לי על זה, ובלי שום בעיה הייתי יוצא מהמשחק ומשנה את הCLASS, או עושה כל דבר אחר שהיו אומרים לי.

קיבלת קיק/באן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת קיק/באן?

באן.

הכינוי שלי במשחק היה Nesquik, ועם [dUb] לפני זה.

שוב אני מציין, שבכיף הייתי עושה כל מה שהייתם אומרים לי אם הייתי מקבל אזהרה לפני כן.

והייתי שמח אם תאמרו לי איפה אני יכול לעיין בחוקים של הסרבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרתי לך את הבאן, לגבי החוקים אני אדאג לכתוב הכל במסודר בעמוד הראשי (אם יש מתנדב שיודע לעשות את זה כמו שצריך אני אשמח), שלחו הו"פ/סטים.

וגם בשרת אני עובד על ניסוח חדש לחוקים, זה יהיה מוכן בעוד שעה בערך.

תנסה להיכנס עכשיו לשרת ותודיע אם אתה מצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרתי לך את הבאן, לגבי החוקים אני אדאג לכתוב הכל במסודר בעמוד הראשי (אם יש מתנדב שיודע לעשות את זה כמו שצריך אני אשמח), שלחו הו"פ/סטים.

וגם בשרת אני עובד על ניסוח חדש לחוקים, זה יהיה מוכן בעוד שעה בערך.

תנסה להיכנס עכשיו לשרת ותודיע אם אתה מצליח

תודה רבה! אני מצליח להיכנס עכשיו.

אבל מה אני עושה בנתיים? כי אני מפחד לעשות משהו לא במקום ואז שוב אני אקבל באן :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור להשתמש במטול רימונים ( Grenade Launcher ), בזוקות כלשהן על בני אדם ( Launchers ), בפרק "Second Chance" או להתקמפר. ללכת לחלון, לירות במישהו ומיד לעזוב זה בסדר, אבל להישאר שם כבר פרק זמן זה כבר להתקמפר.

ליאור, לגבי סנייפרים-אני חושב שלהם מותר "להתקמפר". בסה"כ אי אפשר ממש לעשות פה QS, ואם הם כל היום ינסו לעשות QS הצלף יהיה UNDERPOWERED. אני חושב שאם יש צלף שיושב בכוונת לדוגמה על B ודואג שהיריבים לא יכבשו הוא לא קאמפר. אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור להשתמש במטול רימונים ( Grenade Launcher ), בזוקות כלשהן על בני אדם ( Launchers ), בפרק "Second Chance" או להתקמפר. ללכת לחלון, לירות במישהו ומיד לעזוב זה בסדר, אבל להישאר שם כבר פרק זמן זה כבר להתקמפר.

ליאור, לגבי סנייפרים-אני חושב שלהם מותר "להתקמפר". בסה"כ אי אפשר ממש לעשות פה QS, ואם הם כל היום ינסו לעשות QS הצלף יהיה UNDERPOWERED. אני חושב שאם יש צלף שיושב בכוונת לדוגמה על B ודואג שהיריבים לא יכבשו הוא לא קאמפר. אני צודק?

יש בזה משהו, מקובל, טוב אז נידבתי אותך להכין פוסט לעמוד הראשי :D

אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...