MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

זה אכן חזק אבל לא כמו G18, בגלל שה hip גדול יותר. אבל נכון שצריך להוסיף חוק שהאקימבו היחיד המותר הוא של אקדחים, כיוון שזה לא OP.

של אקדחים לא FULLY AUTOMATIC

ושמתי לב שכתוב בשרת שלנו wellcome, לא כותבים wellcome, כותבים את זה עם L אחת, ככה welcome, דגדה, תשנה את זה, זה נראה מוזר, ומציק לי בעין כל פעם שאני רואה את זה. כאילו, נגיד, מישהו כותב שיתה, במקום שיטה, זה לא מציק לך בעין?

ולא לשכוח להמשיך לנדנד להם על שרת ישראלי!!

לא משנה איך, אימיילים, מכתבים, טלפון, כל דבר. גם לבזק אפילו אם צריך, ותמיד להתעדכן בVGAMES או FXP, שהם בטח גם יוצרים קשר איתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי שעוד לא ראה... אפשר גם להוסיף לעמוד הראשי

asdasdasdasdasdi.png

למה אתה מפרסם את זה בשני הדיונים? זה דיון על השרת של בלאק אופס, על חוקים שלו, מיקומים וכו'. הדיון הראשי הוא על בלאק אופס, אתה לא צריך להגיב אותו הדבר בשני הדיונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משתמש בכלל במטול או אקימבו או לאסט סטנד (second chance), אבל האמת שהם ממש לא נראים לי OP הפעם.

לאסט סטאנד ניסיתי הרבה בהתחלה וראיתי שזה הרבה יותר חלש מ MW2. אתה מת ממש מהר והאקדח שיש לך הוא מאוד חלש. בקושי הצלחתי להשיג עם זה הריגות ובקושי הורגים אותי עם זה. אני כבר מעדיף לקחת מרתון או נינג'ה במקום.

המטול הרבה פחות חזק מ MW2. אין לך תחמושת אין סופית אלא רק שני רימונים, אין דיינג'ר קלוס אז הפיצוץ די חלש, וגם אפשר להתגונן נגדו אם אתה לוקח את הפרק של השכפ"ץ. אני מעדיף לקחת תוספים אחרים לנשק אבל ראיתי הרבה פחות טיוברים הפעם. וזה לא הציק לי כמו ב MW2. נראה לי שכל עוד משתמשים בזה רק במצבים טקטיים ולא בתור ראשי זה לא כזה נורא.

האקימבו של הסקורפיון ממש לא דומה ל G18. הכוונת שלך ממש גדולה וקשה לכוון איתו, אפילו אם יש לך steady aim. וגם קצב היריה שלו נמוך יותר מה G18 שקוצר כל דבר בשתי שניות. אבל ראיתי מישהו שהשתמש באקימבו של shotgun אחד (לא זוכר את השם) אני חושב וזה היה באמת קטלני.

מה לגבי הלהביור? הוא נחשב כמו מטול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להביור=מאוד נובי. הורג בחצי שניה ואתה לא צריך לכוון משהו.

ועוד איך צריך לכוון.

פעם הרמתי מהרצפה עם להביור וניסיתי.

גם המטול במשחק הזה לא כזה חזק. ב -MW2 הוא היה כל כך חזק כי היה danger close וגם OMA או scavenger ואז אפשר היה להמטיר עם המטול בלי הפסקה.

ב-BO זה לא ככה, אז צאו מהמוסכמות הישנות ההן שכבר לא רלוונטיות למשחק הזה.

הדבר היחיד שראיתי במשחק שהוא OP זה הסכין הבליסטית והטומהוק. גם אם מקבלים שריטה באצבע זה ישר הורג. מטופש לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד איך צריך לכוון.

פעם הרמתי מהרצפה עם להביור וניסיתי.

לא כל כך..

אבל זה כן נובי, כי זה כמו שוטגאן בדיוק, רק שממש מקפיץ אותך, ככה שאי אפשר לכוון כשאתה עולה באש, ופוגע במספר מטרות אחד ליד השנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להביור=מאוד נובי. הורג בחצי שניה ואתה לא צריך לכוון משהו.

לא השתמשתי בזה הרבה, אבל אני חושב שזה ממש שונה ממטול. קודם כל אתה חייב להיות ממש קרוב לאויב שלך כדי לפגוע בו, לא כמו מטול שאתה יכול להשתמש בו בכל מיני טווחים. והלהביור גם לא הורג מיד כמו המטול, צריך לשרוף את האויב כמה שניות טובות עד שהוא מת.

לא הייתי אומר שזה נובי. זה בעיקר יעיל במפות קטנות וצפופות, או במקומות צרים כמו מסדרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו.. הלהביור זה נובי. אתה לא צריך לכוון. במקום לכוון עליו אתה מכוון לכיוון שאילו הוא מתקדם והוא נצלה. זה כמו AA-12 ב MW2-טווח קרוב והורג בחצי שניה. בואו נסכם את זה: אם אתה עם רובה אתה לא תנצח מישהו עם להביור נקודה.

סכין בליסטית וטומהק?! THROWING KNIFE זה הדבר שדורש הכי הרבה סקיל בכל המשחקים. בכלל ניסית את הנשקים האלה? הם קשים לשימוש מאוד.

וסליחה על ה"עצבים", אבל יש דברים שפשוט לא אומרים. :-*

טוב מעכשיו רק דיונים על השרת פה. הוא גולש לויכוחים לא קשורים, אז מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלהביור נראה לי סביר בהחלט, הסיבה היחידה שלא שבגללה הייתי אוסר להשתמש בו היא שהוא הורס קצת את האוטנטיות של המשחק ,כנ"ל לגבי RCXD ,זה נראה לי אידיוטי כזה, לא נובי ולא כלום, אגב, לא קל להרוג עם הלהביור וגם לא עם מטול, אבל עדיין אפשר, לגבי האקימבו ,בשלב זה לא זיהיתי איזשהו כוח מוגזם, הם נשארים, לא כי זה אקימבו ויש לנו "טראומה" מMW2 צריך לאסור את השימוש..צריך להיות ראליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלהביור נראה לי סביר בהחלט, הסיבה היחידה שלא שבגללה הייתי אוסר להשתמש בו היא שהוא הורס קצת את האוטנטיות של המשחק ,כנ"ל לגבי RCXD ,זה נראה לי אידיוטי כזה, לא נובי ולא כלום, אגב, לא קל להרוג עם הלהביור וגם לא עם מטול, אבל עדיין אפשר, לגבי האקימבו ,בשלב זה לא זיהיתי איזשהו כוח מוגזם, הם נשארים, לא כי זה אקימבו ויש לנו "טראומה" מMW2 צריך לאסור את השימוש..צריך להיות ראליים.

יש רק איזה אקימבו אחד שלפי דעתי צריך לאסור והוא איזה אקימבו שוטגאנים שאני לא זוכר את שמם. זה יותר גרוע מזוג מודלים 1887 בMW2 לפני הפאטצ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שאתה צריך להרגע... אתה חושב שהכל נובי-אני לא עצבני, אני כעוס (=באופן זמני על משהו ספציפי בלבד).

ולהזכירך אתה לא קובע את החוקים בשרת-זכותי להתבטא ולהביע דעה. חוץ מזה, עובדה שאלה החוקים של השרת, אני לא מנסה לקבוע אותם, אתם מנסים לערער אותם אז אני מציג אותם שוב ומפרט מדוע הם קיימים. רק שתדע שלכל אחד פה יש זכות להציע חוק לשרת, אנחנו לא חיים באירן. השאלה היא "האם הוא יתקבל?" ולא "האם מותר להציע אותו?".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שאתה צריך להרגע... אתה חושב שהכל נובי-אני לא עצבני, אני כעוס (=באופן זמני על משהו ספציפי בלבד). ואתה גם כאוס

ולהזכירך אתה לא קובע את החוקים בשרת-זכותי להתבטא ולהביע דעה. חוץ מזה, עובדה שאלה החוקים של השרת, אני לא מנסה לקבוע אותם, אתם מנסים לערער אותם אז אני מציג אותם שוב ומפרט מדוע הם קיימים. רק שתדע שלכל אחד פה יש זכות להציע חוק לשרת, אנחנו לא חיים באירן. השאלה היא "האם הוא יתקבל?" ולא "האם מותר להציע אותו?".

בדיוק!

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אמרת בדיוק מה שחשבתי ולא ידעתי איך להגיד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...