MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

יש רק איזה אקימבו אחד שלפי דעתי צריך לאסור והוא איזה אקימבו שוטגאנים שאני לא זוכר את שמם. זה יותר גרוע מזוג מודלים 1887 בMW2 לפני הפאטצ'

את זה אבדוק לאט לאט, אני לא מכיר את המשחק בשיט. אני לא רוצה סתם לפסול כל מיני נשקים לפני שראיתי , אני לא הולך לוותר על התקמפרויות בכלל בכלל, זה הדבר שהכי מעצבן אותי, אגב, הלאנצ'רים למיניהם תפסו את המקום של הטיובינג מבחינת OP במשחק הזה, אז גם זה פסול חד משמעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הלהביור נראה לי סביר בהחלט, הסיבה היחידה שלא שבגללה הייתי אוסר להשתמש בו היא שהוא הורס קצת את האוטנטיות של המשחק ,כנ"ל לגבי RCXD ,זה נראה לי אידיוטי כזה, לא נובי ולא כלום, אגב, לא קל להרוג עם הלהביור וגם לא עם מטול, אבל עדיין אפשר, לגבי האקימבו ,בשלב זה לא זיהיתי איזשהו כוח מוגזם, הם נשארים, לא כי זה אקימבו ויש לנו "טראומה" מMW2 צריך לאסור את השימוש..צריך להיות ראליים.

תודה לאל מישהו עם הגיון בריא (ומזל שהוא גם בעל השרת)

אם כבר מדברים על אותנטיות, אז גם הגרזן והסכין לא אותנטיים.

לא הבנתי מה הבעיה עם משגרים? איזה מהם OP? לא יצא לי להשתמש בהם אבל שמעתי שהם יעילים נגד מסוקים, אז.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה עם משגרים? איזה מהם OP? לא יצא לי להשתמש בהם אבל שמעתי שהם יעילים נגד מסוקים, אז.....

אני חושב שהכוונה הייתה לא להשתמש במשגרים למטרת הריגה, כדי להוריד זה בהחלט בסדר.

דגדגן, כל הכבוד על היוזמה בקניית השרת, אני מאמין שאני אקבל את המשחק מחר או מחרתיים ואוכל להצטרף אליכם סוף סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהכוונה הייתה לא להשתמש במשגרים למטרת הריגה, כדי להוריד זה בהחלט בסדר.

דגדגן, כל הכבוד על היוזמה בקניית השרת, אני מאמין שאני אקבל את המשחק מחר או מחרתיים ואוכל להצטרף אליכם סוף סוף.

אני הבנתי שזה פשוט אסור וגם אני בעד להתיר את זה, עוד לא ראיתי מישהו שיורה טיל על שחקן אחר ולא על מטוס/מסוק.

ותשתמש בכינוי שלו באנגלית, בעברית זה נשמע רע.

אגב, RC-xD זה באמת מטומטם. קל בטירוף ולא קשור בשיט למשחק, פשוט הריגה וודאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שזה פשוט אסור וגם אני בעד להתיר את זה, עוד לא ראיתי מישהו שיורה טיל על שחקן אחר ולא על מטוס/מסוק.

ותשתמש בכינוי שלו באנגלית, בעברית זה נשמע רע.

אגב, RC-xD זה באמת מטומטם. קל בטירוף ולא קשור בשיט למשחק, פשוט הריגה וודאית.

RC-xD זה מעולה וכיפי.

צריך שהטילים יהיו כמו CG בבאטלפילד, מותר נגד מסוקים, אסור נגד אנשים, זה לא שאי אפשר, זה לא שחור על גבי לבן, או יש או אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שלא הבנתם אותי נכון, אני מעלה פה את דעתי בסך הכל, אני לא קובע לבד, אני מתייעץ אתכם ,אז תגידו כל מה שנראה לכם,

והגרזן מאוד אוטנטי, יותר אוטנטי מגרזן? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסכין במשחק הזה ממש לא לעניין, לא ממש צריך קומנדו כי יש את זה כבר מובנה :-X

לדעתי צריך לעשות את הסכין כמו ב CS שזה נשחק עצמאי, כי פה זה פשוט בלי אפשרי להתחמק

עריכה: קשור לדיון השני.. לא שמתי לב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסכין במשחק הזה ממש לא לעניין, לא ממש צריך קומנדו כי יש את זה כבר מובנה :-X

לדעתי צריך לעשות את הסכין כמו ב CS שזה נשחק עצמאי, כי פה זה פשוט בלי אפשרי להתחמק

עריכה: קשור לדיון השני.. לא שמתי לב

אתה צודק בהחלט לגבי הסכין. קומנדו בטירוף. :-\

גרזני טומהוק נמצאים בשימוש ארה"ב בערך מתקופת ויאטנאם.

או שלא הבנתי על מה אתם מדברים.. (?)

הבנת נכון

thats what im talking about

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא הבנתי למה התכוונתם (:

חשבתי אותנתי, כלומר נאמן למציאות מבחינת האם הנשק הגיוני למשחק או לא.

הייתי קורא לזה OP. אף לא באמת אותנטי.

בכל מקרה, זה לא חושב, אני מסכים איתך בעניין הזה.

אבלל ממה שאני זוכר ככה זה בכל המשחקים עם סכין, לא? (one hit kill(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...