Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 108 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

התחלתי לשחק בשרתי DOM בNuketown והגעתי ל3 מסקנות:

א. זה ממכר.

ב. זה המשחק הכי אינטנסיבי שיש בגלל הסגנון והמפה הקטנה.

ג. קצב עליית הרמות הוא מטורף, אפשר לעשות 15,000-30,000 נקודות בסיבוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^

nuketown היא המפה השנואה עלי. היא תמיד קורעת לי את כל ה KD. פשוט מפה מזעזעת.

Tactical Mask PRO זה הפרק הכי טוב במשחק. שום stun, flash או nove gas לא משפיע עליך בכלל. אתם פשוט חסינים לזה. מה גם שאם אתם זורקים stun או כל אחד מאלה, יש לכם סמן צהוב שאומר לכם בדיוק איפה האויב שמושפע מזה. בשילוב עם flank jacket pro-אתם פשוט חסיני כל, אז יאללה רוצו לכבוש נקודות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה פעם שהפלות של ה SPY PLANE לא נחשבו לי ל GHOST PRO. מחיפוש בגוגל גיליתי שזה קרה לעוד אנשים לפני שזה טופל באחד הפאטצ'ים. יכול להיות שמדובר בבעיה דומה. יש עוד כמה בעיות מוזרות במשחק (בלי לדבר בכלל על התקיעות והקריסות), למשל לפעמים כשאני מנסה ליצור קלאס אני שינויים וקונה דברים ואז כשאני יוצא הוא לא שומר לי את זה בכלל.

יש לי אותה בעיה עם הקלאסים וההגדרות של המקשים וחיפשתי אפילו בגוגל ולא מצאתי פיתרון :-\

נקווה שזה יפתר בפאץ או משהו כי זה ממש מעיק. מה שמוזר שזה קרה לי כמה שעות אחרי ששיחקתי ביום הראשון כי עשיתי אז שינויים.

התחלתי לשחק בשרתי DOM בNuketown והגעתי ל3 מסקנות:

א. זה ממכר.

ב. זה המשחק הכי אינטנסיבי שיש בגלל הסגנון והמפה הקטנה.

ג. קצב עליית הרמות הוא מטורף, אפשר לעשות 15,000-30,000 נקודות בסיבוב.

אני לא מבין איך אתה יכול לשחק שם DOM ולהנות, זה המפה הכי מפגרת שאפשר לשים בה DOM. תאר לך איך זה היה לשחק DOM בMW2 בRUST...

אבל אם אתה נהנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

nuketown היא המפה השנואה עלי. היא תמיד קורעת לי את כל ה KD. פשוט מפה מזעזעת.

Tactical Mask PRO זה הפרק הכי טוב במשחק. שום stun, flash או nove gas לא משפיע עליך בכלל. אתם פשוט חסינים לזה. מה גם שאם אתם זורקים stun או כל אחד מאלה, יש לכם סמן צהוב שאומר לכם בדיוק איפה האויב שמושפע מזה. בשילוב עם flank jacket pro-אתם פשוט חסיני כל, אז יאללה רוצו לכבוש נקודות :xyxthumbs:

עכשיו תחשוב שאתה רץ מהר ובלי סוף ומחליף מחסנית במהירות(במיוחד לנשק קטן) נכנס בין כוונות במאית השניה ואיך זה משפיע על DOM DEM S&D HQ TDM ועכשיו כל זה יחד עם קלאן מגובש בתוספת TEAM SPEAK,בלתי מנוצחים.

אבל שוב כל אחד והסגנון משחק שלו אם אתה אוהב להתקדם לעט ולהרוג נקודתי טקתי זה מעולה,אני מעדיף לרוץ להרוג לרוץ להרוג וכל זה משתלב יפה יחד עם שחקנים עם טקטיקה כמו שלך ;) ושל אח שלך שהוא שחקן לא רע.

ושטרייארק סוףסוף יעשו משהו עם הPARTY :bash::s07: :s05:

איך אני מעלה את הPRESTIGE רמות?

שמתי לב שיש אפשרויות שרשום כשזה ייפתח כשהPRESTIGE שלי יעלה רמה..

מתי זה עולה רמה?

מגיע לרמה 50 מסיים אותה נכנס לPLAYCARD תחת קטגוריית הOPARATIONS ב MAIN MENU ועושה PRESTIGE MODE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו תחשוב שאתה רץ מהר ובלי סוף ומחליף מחסנית במהירות(במיוחד לנשק קטן) נכנס בין כוונות במאית השניה ואיך זה משפיע על DOM DEM S&D HQ TDM ועכשיו כל זה יחד עם קלאן מגובש בתוספת TEAM SPEAK,בלתי מנוצחים.

אבל שוב כל אחד והסגנון משחק שלו אם אתה אוהב להתקדם לעט ולהרוג נקודתי טקתי זה מעולה,אני מעדיף לרוץ להרוג לרוץ להרוג וכל זה משתלב יפה יחד עם שחקנים עם טקטיקה כמו שלך ;) ושל אח שלך שהוא שחקן לא רע.

ושטרייארק סוףסוף יעשו משהו עם הPARTY :bash::s07: :s05:

מגיע לרמה 50 מסיים אותה נכנס לPLAYCARD תחת קטגוריית הOPARATIONS ב MAIN MENU ועושה PRESTIGE MODE

הם הוסיפו אפשרות JOIN ברשימת חברים! (הINGAME, לא של הסטים), לא צריך לבקש שיזמינו אותך אם אתה רוצה להצטרף למשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

:xyxthumbs::yelclap:

ד"א אני ה RUSHER הכי דגול שיש. פשוט יש לי CLASS אחד שנקרא "TANK" ויש לו G11+כל מה שאמרתי. אבל בד"כ אני מסתער כאילו אין מחר גם אם יש לי חמישה כדורים אחרונים. יש 6 עבודות, 1 מהן הוא סטינגר, אז אם יש חמש עבודות יש מספיק מקום לגוון ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי נכון/לא הסברתי נכון. אני משתמש ב G11 יחד עם Flank Jacket ו Tactical Mask, על מנת לשחק משחק טקטי ונכון. לעומת זאת, בגלל שיש לי מספיק CLASSES, אז אני יכול לגוון ולקחת CLASS של RUSHER (עם SMG, מרתון לייטוייט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-ד-י-ו-ק. למעשה כשאני משתמש בו אני לוקח גם Steady Aim, למקרה שמישהו יצוץ לי בטווח קרוב אז אני לא אהיה חסר אונים לחלוטין. אבל באמת, הרובה הזה גורם לסנייפרים מקצה המפה להתפלל שהשטן כבר יקח אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחילו לי FPS DROPS

וקרס לי המשחק

:s07::bash::s07::bash::s07::bash::s07::bash::s07: :s07: :bash::s07: :s07: :bash: :bash: :bash: :bash: :s07: :s07: :bash: :bash:

ברוך הבא למועדון... ::)

מוזר שגם אצלי ביומיים האחרונים זה נהיה שוב פעם בלתי נסבל, למרות שהם לא הוציאו איזה עדכון חדש עד כמה שידוע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...