Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 109 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

על איזה שילובי נשקים וPERKS אתם ממליצים?

נכון לעכשיו אני משתמש בMARATHON, WARLORD PRO וLIGHTWEIGHT PRO

הWARLORD PRO פשוט מעולה - נותן לך לסחוב עוד אקסטרא רימון קטלני ועוד רימון טקטי. מה שאומר שאתה סוחב עליך 5 רימונים ואתה פשוט יכול להמתיר אש על האויב [או לחליפין MASS GRANADE SPAMMING xD ]

העניין הוא שאני חושב שהפרקים האלה לא מתחברים טוב לסגנון המשחק שלי שהוא מהיר. משתמש בAKU47 ובBALISTIC KNIFE. בעיקר רץ ממקום למקום כמעט ולא עומד ויורה מהHIP. לעיתים נכנס בין כוונות.

יש לכם המלצות לשילוב מוצלח יותר בשביל FAST ASSAULT CLASS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במקום WARLORD

Steady Aim - יותר דיוק בירי מהמותן ללא כוונת, פיזור נמוך יותר בירי מרובה

ברמה מתקדמת: כיוון מהיר יותר אחרי ריצה. החלמה מהירה יותר מדקירה

במיוחד אם אתה לא יורה עם כוונת לעיתים קרובות.

אבל כל אחד מה שהוא מסתדר איתו.

חברה עכשיו שיש יותר אנשים שעברו פרסטיג' תגידו לי.

הכל הכל הכל נמחק? או שכל הLAYERS שקנית והEMBLEM נשאר?

אם זה נשאר אני בסוף אקנה את כל הEMBLEMS ואז אעשה פרסטיג'..

קנה EMBLEMS כל השאר נמחק כלא היה.

עריכה:יצאתי עכשיו מהמשחק עם עצבים שעוד לא חתפתי.

מה זה הפינגים האלו?! לא יורד מ170 WHAT THE FUCK?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה שילובי נשקים וPERKS אתם ממליצים?

נכון לעכשיו אני משתמש בMARATHON, WARLORD PRO וLIGHTWEIGHT PRO

הWARLORD PRO פשוט מעולה - נותן לך לסחוב עוד אקסטרא רימון קטלני ועוד רימון טקטי. מה שאומר שאתה סוחב עליך 5 רימונים ואתה פשוט יכול להמתיר אש על האויב [או לחליפין MASS GRANADE SPAMMING xD ]

העניין הוא שאני חושב שהפרקים האלה לא מתחברים טוב לסגנון המשחק שלי שהוא מהיר. משתמש בAKU47 ובBALISTIC KNIFE. בעיקר רץ ממקום למקום כמעט ולא עומד ויורה מהHIP. לעיתים נכנס בין כוונות.

פרקים זה עניין של טעם וסגנון משחק, לקלאס של התקפה מהירה אני חושב שעדיף יותר לקחת:

1 lightweight לדעתי לא ממש יעיל, המהירות שלך לא משופרת כל כך הרבה ויש פרקים הרבה יותר יעילים. עדיף יותר לקחת hardline כדי לקבל יותר קילסטריקס (במיוחד לקבל את ה UAV מהר) או flak jacket אם האויבים משתמשים הרבה ברימונים. במצב משחק של DOM ו DEM זה במיוחד חשוב כי האויבים תמיד ידעו איפה אתה ויזרקו עליך רימונים.

2 אם אתה בעיקר יורה מהמותן אז walrord פחות עדיף בשבילך (אבל אם אתה משתמש ב AK74U זה יכול להיות קטלני אם תקח rapid fire + ידית), הרבה יותר עדיף steady aim ובדרגת PRO זה גם יעזור לך להיות יותר קטלני עם הסכין.

3 מרתון כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוא!!! הדברים במשחק הזה פשוט הרבה אבל הרבה יותר מדי מהירים!

הHEALTH REGENERATION כאן ממש מהיר (כמו בMW2 כשמכוונים את זה בפרייבט לFAST). והקליימורים.. אווו הקליימורים!!!

מתפוצצים הרבה, אבל ממש הרבה יותר מדי מהר! אין שום סיכוי להתחמק מהם! במיוחד בCTF, שאתה צריך מרתון. ולא HACKER, ואתה גם בRUSH, אתה לא תתחיל לבדוק אם יש קליימורים באמצע שטח אויב כשכולם מחפשים אותך.

וTREYARCH האלה! "מקשיבים לקהילה", מה זה החרא הזה?? אין DANGER CLOSE אבל הטיובים והRPG הרבה יותר חזקים

אין COMMANDO אבל יש סכין בליסטית

איך שהם עובדים עלינו בעיניים ואנחנו אוכלים את החרא שלהם כמו דפוקים :s07: :s07: :s07: :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק רק בסינגל -ואני לא זוכר משחק FPS שכל כך קרוב למשחק יריות מסילה

ולא שאני לא אוהב משחקים לינארים -אני אוהב

אבל מראים לנו כל מיני מקומות מרשימים ואין אפשרות לחקור כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...