Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 112 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אין לך חשק זה לא מה שיחזיר לך אותו, אתה צריך סקס אחי, לא מסך !

:-*

אמאמא של ה :spam:

סקס מספק את החשק לא יוצר אותו ;)

הגעתי למסקנה שHARDLINE אחד הפרקים השווים יותר,אין מצב של שניה בלי ספייפליין שלא נדבר על הבאים אחריו :biggrimjackbox:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף לי

הבנאדם הזה תותח על. הביא עלי NS 360 בקפיצה מגובה באמצע משחק ועושה סרטונים, על הדרך הוא גם העלה משהו נחמד שלי..

http://www.youtube.com/profile?user=Chickenbitez#p/u/0/X0w4k2_5yX0

אני מתכוון להעלות סרטון של הגיימפלי הזה, גיימפלי פשוט מדהים. ד"א מי שהעלה את זה (^) עושה QS ו NS מונטאז' שם הוא מרביץ עלי את ה 360 בגיימפליי חי. מומלץ מאוד לעשות לו subscribe.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

>:(:(:o ??? ::) :-\ :-X :-[ :'( :cool2::facepalm:

עצב לומר את זה ואני אומר את זה בזהירות רבה, נכנסתי לMW2, הוא פשוט יותר טוב מבלאק אופס, יותר משחק ,יותר ארקיידי, יותר כייפי, יותר זורם,

:\\\\

עצוב, אלה ההבדלים בין שתי החברות כנראה, שלא תטעו, אני מאוד נהנה מבלאק אופס (רוב הזמן), אבל הליטוש של IW והניצוץ חסר, אולי לא כולכם תסכימו איתי, זו דעתי בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוייק.למרות כל השדרוגים מסביב, הCORE של הגיימפליי פשוט לא באותה רמה.

:xyxthumbs:

שימו לב, המשחק לא סוחף אף אחד שעות כמו שMW2 עשה, אני זוכר את עצמי משחק שעות בלי לשים לב, אפילו לבד, כך שהתירוץ של "אין PARTY" בבלאק אופס לא מתקבל,

יש המון דברים טובים בבלאק אופס שחבל שלא היו בMW2 ,ואם היו אז MW2 היה נשאר משחק נצחי כזה,

MW2 הציב רף גבוה מידיי בשביל טרייארק ,הם לא הצליחו לתת פייט ואני כבר מתעלם מבעיות הפינגים/ביצועים וכו'.... אצלי אישית אין בעיה בכלל ,אולי פינגים מציקים קצת לפעמים, לא משהו קריטי..

אני מחכה ל MW3 עם DEDI SERVERS, בינתיים ננסה ליהנות ממה שיש כרגע בבלאק אופס,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

>:(:(:o ??? ::) :-\ :-X :-[ :'( :cool2::facepalm:

עצב לומר את זה ואני אומר את זה בזהירות רבה, נכנסתי לMW2, הוא פשוט יותר טוב מבלאק אופס, יותר משחק ,יותר ארקיידי, יותר כייפי, יותר זורם,

:\\\\

עצוב, אלה ההבדלים בין שתי החברות כנראה, שלא תטעו, אני מאוד נהנה מבלאק אופס (רוב הזמן), אבל הליטוש של IW והניצוץ חסר, אולי לא כולכם תסכימו איתי, זו דעתי בנושא.

מסכים בהחלט, בדיוק עכשיו הורדתי שוב פעם את MW2 (מסטים כמובן...) כדי לחזור ולשחק בו אחרי ההתייאשות שלי מ BO. מה שבעיקר מפריע לי ב BO זה שעבורי הוא עדיין בלתי שחיק במשך רוב הזמן, אבל מעבר לכך אני מסכים שמשהו פשוט חסר בו. זה מוזר כי טכנית BO הרבה יותר טוב מ MW2: נשקים יותר מאוזנים, פרקים יותר מאוזנים, קילסטריקס פחות מעיקים, מפות יותר פתוחות. וכמובן שרתים ייעודיים.

בקיצור, על הניר זה אמור להיות משחק הרבה יותר טוב. אבל משהו פשוט חסר בו. לא יודע, המשחק מרגיש קצת "בלי נשמה" בהשוואה ל COD4 ו MW2. הכל עובד כמו שצריך, אבל האווירה עצמה יבשה ומשעממת וממש לא מרגשת כמו במשחקים של IW.

בתכל'ס MW2 היה יכול להיות משחק מושלם אם רק היו בו שרתים ייעודיים, זה ממילא היה פותר את כל שאר הבעיות (היה אפשר לאסור ראנרים ומטוליסטים למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...