Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 113 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני ממש שמח בשבילי שלא יצא לי ממש לשחק בMW2 אין לי עם מה להשוות זה הCOD הראשון שלי :)

מצד שני אני ממש מתבאס מזה שאתם לעט לעט משתעממים ועוזבים :'(

לא עוזבים ,לMW2 אני לא אחזור כי יש לו את הבעיות שלו, כפי שאמרתי, אני אמצא את ההנאה בבלאק אופס עד שיצא MW3,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנחתי לתומי שהכוונה לSHOOTERS של פעם,אלה שהדמות כבר זזה בשבילך והכל מתרחש מאליו ולך רק נותר לכוון ולירות, כמו VIRTUA COP 2 ודומיו..

יריות מסילה נכון זה סוג המשחקים וזה מה שיתכוונתי

משחק מסילה או בכללי משחק לינארי זה משחק שמגביל אותך ללכת במסלול מסוים בלי יותר מידי חופש

בגדול האפך ממשחקים כמו אובוויליון

בFPS בסינגל פליר של הרבה משחקים מהשנים האחרונות זה בדרך כלל בהמצע

כי כן צריכים להגיע למקומות מסוימים וללכת בדרכים מסוימות אבל כן יש גם קצת חופש לשוטט פה ושם

במשחק הזה בכל משימה שעברתי עד עכשיו בכלל לא היה חופש לכלום והמהבחינה הזאת זה קרוב ליריות מסילה

אפילו בחלק של הקרח שהתחלתי לא נתנו לי לשוטת כי היה כתוב שאתה מאבד את החברים שלך

מין הסתם הם לא יצרו מספיק מקום לשוטטות ובגלל זה ההגבלות

המשחק ניראה יפפה אבל זה על חשבון ההגבלות

עצב לומר את זה ואני אומר את זה בזהירות רבה, נכנסתי לMW2, הוא פשוט יותר טוב מבלאק אופס, יותר משחק ,יותר ארקיידי, יותר כייפי, יותר זורם,

הסינגל שלו היה מבולגן לגמרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה סינגל? לא כזה מעניין, אתה יודע, סינגל משחקים, מסיימים, נגמר הסיפור, מולטי פלייר זה מה שנשאר אחרי הכל ,אז....

בכל אופן, נכנסתי לדקה וחצי של משחק בשרת, הכל בלגן כזה, אנשים יורים סתם בלי קשר ואתה מת, אתה אפילו לא מבין איך, אני משער שזה עניין של פינגים,

אתה צריך לפרק על מישהו קרוב לחצי מהתחמושת שלך לפעמים ואולי בסוף גם תידקר איכשהו, בקיצור, זה לא זה ,לפחות יש GUN GAME, הדבר שהציל את המשחק הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה סינגל? לא כזה מעניין, אתה יודע, סינגל משחקים, מסיימים, נגמר הסיפור, מולטי פלייר זה מה שנשאר אחרי הכל ,אז....

בכל אופן, נכנסתי לדקה וחצי של משחק בשרת, הכל בלגן כזה, אנשים יורים סתם בלי קשר ואתה מת, אתה אפילו לא מבין איך, אני משער שזה עניין של פינגים,

אתה צריך לפרק על מישהו קרוב לחצי מהתחמושת שלך לפעמים ואולי בסוף גם תידקר איכשהו, בקיצור, זה לא זה ,לפחות יש GUN GAME, הדבר שהציל את המשחק הזה .

אם אתה לא אוהב בלאגן אז תכנס ל S&D.

בנוגע לתחמושת, מהנסיון שלי זה קורה ספציפית עם ה MP5 שאתה מקבל בתור ראשוני.

ברגע שהנחתי את הידיים שלי על ה AK הבעיה נפתרה והתמקדתי בבעיות של הלאגים והדרופים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא אוהב בלאגן אז תכנס ל S&D.

בנוגע לתחמושת, מהנסיון שלי זה קורה ספציפית עם ה MP5 שאתה מקבל בתור ראשוני.

ברגע שהנחתי את הידיים שלי על ה AK הבעיה נפתרה והתמקדתי בבעיות של הלאגים והדרופים :P

?? ? ??

מה??

תיכנס לגיימפליי שלי קצת, תבין שאין לי בעיה עם הנשקים עצמם, זה רק עניין של חיבור (פינג),

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פינג עד 130 זה בסדר גמור.

לא חסרים סרברים עם פינגים נמוכים אפילו מ-100, ואני באופן אישי לא חווה שום לאגים.

הזכרתם את MW2.

אני שיחקתי בו אולי איזה חצי שעה כמה שבועות אחרי שיצא (בפרוץ, כדי לדעת אם לקנות), ועד כמה שזכור לי ממש לא אהבתי.

ביררתי גם אם כדאי לקנות אותו עכשיו, ובכל סקר של "BO vs MW2" ראיתי שיש לבלאק אופס יתרון משמעותי בהצבעות.

אני באופן אישי מאוד נהנה מבלאק אופס. אולי כי אין לי שום בעיות של ביצועים ולאגים.

ובתור אחד ששיחק בכל הסדרה, אני יכול להגיד שהוא הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...