Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 49 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יותר טוב לעקוב דרך פה:

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1573227

לכל מי שביקש - הנה דיון שמרכז את כל הFIXES הקיימים למשחק.

מוזמנים לנסות\להתנסות ולעקוב.

אגב ממה שהבנתי ואני רואה ומרגיש, המשחק לא משתמש בשיט בGPU.

אחד המשחקים היחידים שלא גרמו לכרטיס מסך שלי להאיץ את מהירות המאווררים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה FIX הטוב ביותר הוא לבקש Refund' date=' אבל דברים לא עובדים כך בעולם הזה.

[/quote']

לך תמצא משחק ב190 שקלים שנותן לך תמורה כזאת, לך תמצא משחק שנותן לך חצי משעות ההנאה.

כאילו הם COD זה איזשהו חוק שמגיע לגיימרים באשר הם, זאת סדרת משחקים כל כך טובה שהיא נהפכת לפק"ל חובה

המנוע הגראפי לא מנצל מספיק את הכרטיס מסך ואז נשאר עומס שנופל על המעבד שפחות טוב בהתמודדות...

חבל... בדיוק הפוך מ C.O.D6 M.W

המנוע הזה מבוסס האבוק, רעב מאוד למעבד, אותו דבר קרה בASSASSINS CREED 2, הוא לא זז לי על הנייד שיש לו מעבד ברמה של E6550 בדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תמצא משחק ב190 שקלים שנותן לך תמורה כזאת, לך תמצא משחק שנותן לך חצי משעות ההנאה.

כאילו הם COD זה איזשהו חוק שמגיע לגיימרים באשר הם, זאת סדרת משחקים כל כך טובה שהיא נהפכת לפק"ל חובה

המנוע הזה מבוסס האבוק, רעב מאוד למעבד, אותו דבר קרה בASSASSINS CREED 2, הוא לא זז לי על הנייד שיש לו מעבד ברמה של E6550 בדיוק

מה יותר מעבד מ 920 מאוברקלק מהתחת?... שאצייד את המערכת באיזה Tyan דיואל-זיאון עם 16 ג'יגה ברעם?... גם אז זה לא ירוץ כמו שצריך. המשחק המזוהם שלהם לא שחיק (כן, עדיין!), שזה @שוט מביך. :-[

מה שיותר מטריד הוא שעושה רושם שמבחינתם הם כבר פתרו את הבעיה, וזה לא הולך עוד להשתנות מכאן. לא מספיק יש לתעשיה את DICE, עכשיו יש גם רפליקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יותר מעבד מ 920 מאוברקלק מהתחת?... שאצייד את המערכת באיזה Tyan דיואל-זיאון עם 16 ג'יגה ברעם?... גם אז זה לא ירוץ כמו שצריך. המשחק המזוהם שלהם לא שחיק (כן' date=' עדיין!), שזה @שוט מביך. :-[

מה שיותר מטריד הוא שעושה רושם שמבחינתם הם כבר פתרו את הבעיה, וזה לא הולך עוד להשתנות מכאן. לא מספיק יש לתעשיה את DICE, עכשיו יש גם רפליקות.

[/quote']

PHENOM X6 CORES

6870

4GB RAM

+FRAPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להסביר לי משהו שאני בעצמי הברתי לכמה וכמה אנשים פה, הכוונה היא שחלק מהבעיות נפתרו, הSTUTTERING נפתר לרבים וניצול המעבד הגבוה/ניצול כ. המסך הנמוך כבר לא מהווה בעיה לאנשים שמעבד שלהם יכול לסבול את זה, לעומת זאת כאלה עם דואל קור כמוני כנראה עדיין סובלים מFPS נמוך פה ושם.

נראה מה עם זה כשאחזור הביתה...

אוקי הבנתי. לי בכל אופן יש מרובע ליבות והבעיות עדיין ממשיכות למרות הפאטצ' ששוחרר לפני כמה ימים. לפני שעתיים בערך המשחק עבד ממש מצוין בשרת אחד, אבל מהר מאוד הבעיות שוב חזרו. בינתיים זה בא והולך, מדי פעם זה משתפר אבל שוב חוזר לעשות בעיות. עדיין אין תיקון שעובד ל99% מהשחקנים במשך 99% מהזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שהמשחק הזה זולל לך 100% משאבים, בלי HT אצלי וב4300MHZ אני בסביבות ה40% במקסימום, זה משהו אחר

זה בדיוק העניין, שהוא לא. :-\

הקרטועים לא נובעים מצריכת משאבים מוגזמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי ששיבח את COD כמו לא יודע מה.

מצטער, זה לא כזו תמורה מדהימה לכסף.

אתה רוצה תמורה מטורפת? Starcraft 2 זה דוגמא מצוינת לכך. משחק מלוטש, מצוין, עם סינגל מעולה, עלילה מצוינת, ומולטיפלייר עוד יותר טוב. והיתרון שלו? הוא גם הולך להשאר שם הרבה שנים, בניגוד לCOD:BO שאתה כבר מעכשיו יודע שהוא יהיה תקף רק לשנה הקרובה. לא יותר מזה. כי בנובמבר הבא עוד COD כבר ייצא. [ולמי שבא להגיד לי עכשיו "אבל סטארקראפט 2 זה חרא! הוא משתמש בנוסחה קיימת ולא משנה שוב דבר!" אז תמנעו מהשימוש במשפט הזה. אם אתם כותבים בדיון הזה אז כנראה שקניתם את COD:BO, ואפרופו מיחזור של אלמנטים מצליחים ומשחקיות שחוזרת על עצמה... לא שיש לי בעיה עם זה, כן?]

אני לא מתלונן, COD:BO היה אמור להיות תמורה סבירה לחלוטין לכסף ששילמתי. כרגע הוא לא שווה אפילו דולר אחד. הוא לא שחיק בעליל.

אגב, למי שטען שהמשחק נראה פחות טוב מMW2 אני חולק עליכם. הוא נראה סבבה, ובניגוד לMW2, הוא משתמש בכמות היסטרית של אפקטי PARTICLES שזה משהו שאני ממש אוהב במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...