Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 53 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

בונא חצי יום אני לא פה וכבר נוספו עשרים עמודים? (:

דגדגה, גם לי היו בעיות של איפוס הכסף.

לא בפרסטיג' אבל קרה לי כמה פעמים שקניתי דברים ופתאום גם לא היה לי את הדברים שקניתי וגם לא חזר לי הכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רואה את זה קצת אחרת, במשחק כמו COD אני דווקא מעדיף שהסינגל יהיה מאוד מתוסרט ויותר חזק בצד של העלילה והדרך שבה המשחק מספר לי את הסיפור. לא אכפת לי אם הגיימפליי לא מחדש יותר מדי. בשביל גיימפליי יש לי את המולטי...

העלילה של המשחק לא חייבת להיות ממש מפתיעה. מה שיותר חשוב שאני אהנה ממנה כמו מסרט טוב ובזה אני חושב ש BO הצליח בצורה ממש טובה. [br]פורסם בתאריך: 14.11.2010 בשעה 16:28:39

;D

מסכים איתך בכך מילה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם נראה לי טועים לגבי העניין עם IW, ACTIVISION וTREYARCH.

Activision יצרו משחק אחד בהתחלה, שנקרא Call of duty. בשלב כלשהו, לא יודע מתי, הם החליטו למכור את המותג ולהפוך אותו לFranchise. (לאלה מכם שלא יודעים מה המושג לעיל אומר, אנא העזרו בלינק או בקצרה, Franchise=שחברה אחת מאפשרת לחברה אחרת להשתמש בשם שלה המוגן בזכויות יוצרים, אך החברה שמשתמשת בשם, חייבת בתשלום לחברה עם הזכויות יוצרים על השם)

לכן, כל שנה חברה אחרת תקנה את הFranchise, את השם, ותבנה את המשחק, שActivision בעלת זכויות היוצרים תפרסם,

נראה לי שActivision וטרייארק, וActivision ואינפיניטי וורד סגרו איזה חוזה שרק הם יקנו את הFranchise כל שנה, כי זה לא מקרי שכל שנה אותם חברות מייצרות את אותו הFranchise.

סליחה על החפירה. הייתי חייב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם נראה לי טועים לגבי העניין עם IW, וTREYARCH.

Activision יצרו משחק אחד בהתחלה, שנקרא Call of duty. בשלב כלשהו, לא יודע מתי, הם החליטו למכור את המותג ולהפוך אותו לFranchise. (לאלה מכם שלא יודעים מה המושג לעיל אומר, אנא העזרו בלינק או בקצרה, Franchise=שחברה אחת מאפשרת לחברה אחרת להשתמש בשם שלה המוגן בזכויות יוצרים, אך החברה שמשתמשת בשם, חייבת בתשלום לחברה עם הזכויות יוצרים על השם)

לכן, כל שנה חברה אחרת תקנה את הFranchise, את השם, ותבנה את המשחק, שActivision בעלת זכויות היוצרים תפרסם,

נראה לי שActivision וטרייארק, וActivision ואינפיניטי וורד סגרו איזה חוזה שרק הם יקנו את הFranchise כל שנה, כי זה לא מקרי שכל שנה אותם חברות מייצרות את אותו הFranchise.

סליחה על החפירה. הייתי חייב

:lol: :lol: :lol: :lol:

ההסבר הכי גרוע ולא נכון שקראתי מזה הרבה זמן.

למה אתה מנסה להסביר משהו שאתה לא יודע? ולמה אתה מנסה להסביר מה זה מותג? כמה טמבלים אנחנו נראים לך?

נתחיל ממשהו אחד שאתה צריך להבין: אקטיביז'ן היא מפיצה, והיא בעלת החברות. אינפיניטי וטרייארק הן חברות בת שלה שמותקצבות על-ידיה ולכן גם עובדות על-פיה. מדובר באולפנים של אקטיויז'ן. הראשון [והמצוין יש לאמר] פותח ע"י אינפיניטי וורד שהורכבה ממתכנתים ש"ערקו" מEA אחרי סיום הפיתוח של מדאל אוף הונור אלייד אסולט. והופץ ע"י אקטיביז'ן. כנ"ל לגבי השני. השלישי כבר פותח ע"י טרייארק, שהיא גם חברת בת של אקטיויז'ן [מן הסתם]. אקטיויז'ן פשוט החליטו שיותר משתלם להפיץ את המשחק באופן שנתי [מן הסתם ::) ] ולכן גם נותנים לכמה אולפנים לפתח עבורם את המותג COD, שנמצא בבעלותם הבלעדית. הם לא קונים אותו ולא עושים הסכמים או כל מיני תיאריות ביזאריות שרשמת פה. הם גם לא הגדירו את המשחק כ"מותג" :lol:. הם פשוט מפיצים אותו על בסיס שנתי, מה שנכנס תחת ההגדרה של פרנצ'ייז.

לאחרונה אקטיויז'ן החליטו להפעיל עוד אולפן לפיתוח משחקי COD, ע"מ לתת יותר מרחב לנשימה לכל אחד מהאולפנים. [ואולי לכסות על הדרך על העובדה שחצי מהאולפן של אינפיניטי ערק בחזרה לEA ]

טוב אין לי כוח להרחיב, אבל עשה טובה. למה אתה מנסה להסביר את מה שאתה לא יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...