Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 50 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

וואי וואי... treyarch אומרים שהם עובדים על הבעיה, לא טוב לכם

יצאו שני עדכונים, לא טוב לכם

הם מודעים לזה שעדיין קיימת בעיה והם עובדים עליה, לא טוב לכם

לא נמאס לכם עם כל הטרולינג על המשחק? עוד שבוע לכולם יסתדרו הבעיות, אולי השנאה שלכם למשחק פשוט הדדית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא טוב לי? מצוין, שיוציאו אותו כמה שיותר מהר.

ואני ממש לא אודה להם על זה.

הם הוציאו משחק במצב לא שחיק בכלל. ועוד העיזו לקחת עליו 60$. זה מחובתם לספק פאצ' כזה בהקדם האפשרי. ואני בכלל מקווה שהם יצליחו לתקן את זה.

זה המשחק הראשון שהצליח להרתיח אותי ככה.

אפילו GTA4 שהיה מלא בתקלות בהשקה [שרובן עדיין לא תוקנו], היה שחיק אז לא התלוננתי אפילו פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל מאיפה לך הידע איזה תקלות תוקנו ואיזה לא תוקנו? כשתלמד חצי מהזמן שהאנשים של הכינו את המשחקים האלה למדו אני חושב שתהיה לך זכות הביקורת. אז כן יצא משחק שמהיום הראשון הוא מפוצץ בשחקנים לא כמו שום משחק שיש ותקלות קורות אז מתקנים.

עשיתי פרסטיז' וחצי ממשחקים מהנים נטולים בעיות, לא במקרה ולא בסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל מאיפה לך הידע איזה תקלות תוקנו ואיזה לא תוקנו? כשתלמד חצי מהזמן שהאנשים של הכינו את המשחקים האלה למדו אני חושב שתהיה לך זכות הביקורת. אז כן יצא משחק שמהיום הראשון הוא מפוצץ בשחקנים לא כמו שום משחק שיש ותקלות קורות אז מתקנים.

עשיתי פרסטיז' וחצי ממשחקים מהנים נטולים בעיות, לא במקרה ולא בסבל.

אתה אשכרה מגן עליהם בזמן שהם הוציאו משחק שהוא לא שחיק? לא בסינגל ולא במולטי?

what's wrong with you? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red,2,300]יש פה הרבה יפי נפש..

אם גם לכם היו קוראות את התקלות האלה,תאמינו לי שהייתם מקללים את המשחק בלי סוף ולא הייתם מפסיקים לקטר!

הסינגל כזה מסריח.. נסחפו עם העלילה האיטית! משימות לא קשורות..ובעיות FPS עם דרופים בתמונה.

כנ"ל לגבי המולטי + בעיות PING מסריחות.

עם מפרט 8400DUAL ,9800GX2 ,4GBDDR2,המשחק אמור לרוץ כמו ענק !!!!

ניסיתי את כל האפשרויות כדי לסדר את התקלות ושם דבר לא עוזר ! פאק במוצר!

נחכה עוד קצת ונראה אם יש שינוי..

[/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DAGDE

DJ

SIMON

ברשותכם

אתם יכולים דקה להיכנס לרשימת שמות, לחפש שחקן אדום עם השם JONNYBOY ולעשות לו UNBLOCK??

הלווו! יווהוו! שומעים אותי??? ממש כמו לדבר אל קיר

אומרים לכם שהם מחפשים פתרון

זה לא כל כך פשוט

אין פתרון קסם שפשוט לא בא להם להשתמש בו! (ואני לא רוצה עכשיו תגובות כמו, יש פתרון קסם, REFUND...

זה כל כך הרבה סקריפטים, וכל כך הרבה תוכנה, וכל כך הרבה דברים שתחלמו לדעת רבע מהם, ואתם מתלוננים...

אתם לא זוכרים מה היה בCOD4 בהתחלה?? כל השרתים קרסו, ואנשים התלוננו, "הם היו אמורים להיות לכזו כמות של אנשים.." וברבורים מדרגה ראשונה.

אז אנא מכם, חכו לעדכון לפני שהמד הודעות שלכם עולה.

כל מה שנאמר לעיל לא מתייחס לSNIPER434 מכיוון שהוא באמת ניסה הכל, ואני ואח שלי יודעים את זה.

וכן כן, אני מבין שיש המון בעיות וזה מתסכל, אבל חברה, שרדנו שנה, סבלנו שנה, אפשר לסבול עוד חודש חודש וחצי, ולהבין כמה טוב המשחק הזה.

מה אתם עכשיו חושבים שהם נהנים באמבטיקה של כסף? אולי, אבל הם זורקים הוראות במרץ, והעובדים שלהם, אלה שבאמת מבינים במחשוב, ולא רק בעסקים, עובדים במרץ על מנת לטפל בבעיה.

ועדיין, כדי שלא תשכחו את הפואנטה של התגובה חוץ מלרסן את מי שלא מבין

DAGDE

DJ

SIMON

ברשותכם

אתם יכולים דקה להיכנס לרשימת שמות, לחפש שחקן אדום עם השם JONNYBOY ולעשות לו UNBLOCK??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב יונתן ...

חבר'ה, תעזרו בסבלנות, הכל משחק שיש אחריו באז וביקוש תהנה בעיות מסוג זה, אין ברירה, אומנם פה מדובר גם באופטימציה נוראית אבל עדיין, עובדים על זה,אני מאמין שתוך שבוע וחצי שבועיים כולם יכולו ליהנות מהמשחק הזה, בסך הכל הוא ממש טוב, יש בו המון המון אופציות שעוד לא הספקנו להסתכל עליהן וליהנות מהן רק כי אנחנו מתעסקים כל הזמן באיך זה עובד ואיך הפינגים ולמה ככה... זה לא שאני סקפטי ולא מבין, דיברתי ככה בדיוק לפני שקיבלתי את המשושה ליבות שלי אז קל לי לדבר עכשיו כי הכל זורם אצלי חלק גם עם חבילת 12 מגה , אני אומר שנמתין קצת, אחרי הכל אני לא רוצה לחשוב שקניתי סרבר סתם :'(

אני רוצה שכולנו נהנה ממנו, סך הכל אני רואה הרבה חבר'ה פה שמשחקים שעות והכל זורם להם, אולי לא מושלם אבל עם ההנאה מתעלמים מהבעיות הקטנות (במידה והן קטנות), תנסו ליהנות ממה שיש כרגע ,זה זמני, מקסימום תחרשו קצת על זומבים, זה אחלה משחק בפני עצמו.

סורי על החפירה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, למשחק ממש אין דרישות חומרה גבוהות. כל מי שזה לא רץ אצלו כמו שצריך - זה לא בגלל חומרה. זה אולי , מערכת הפעלה, לא יודע מה, אבל בטוח לא חומרה.

אצלי הוא רץ חלק, מגיע להגבלת 60FPS שיש לו (במולטי, בסינגל עוד לא שיחקתי) כמו גדול.

אני משחק על 1680X1050 במסך 22 אינץ', טקסטורות על High ועם AAX4

פנום 2 תלת ליבתי במהירות 3.2GHZ (במקור פנום 2 555 שפתחתי לו אחת)

4 ג'יגה זיכרון

HD4770

יש פה אנשים עם מערכות חזקות הרבה יותר משלי והמשחק עושה להם stuttering. אין סיכוי שזה בגלל חומרה.

הבעיה שלי זה הבעיה עם השרתים. מאתמול בצהריים מערכת השרתים עובדת ממש גרוע (אם בכלל עובדת), פרייבט לא עובד בכלל. וגם כשמשחקים עם פינג 100 מול אנשים עם פינג 40 אני מרגיש שהם על טורבו ואני בהילוך איטי. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אלו שמתלוננים על הסינגל אני ממש לא מבין אותם הסינגל לדעתי מצויין ולא נתקלתי בבעיה אחת הכי קטנה שיכולה להיות אפילו פעם אחת.

המולטי יתוקן בימים הקרובים תיהו בטוחים,חוץ מזה שמאתמול בערב זה שחיק לגמרי הPING הכי גבוהה שהיה לי הוא 120 וגם זה לא ממש הפריע למשחק חלק.

במילה אחת סבלנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...