Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 47 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אחזור הביתה רק מחר, אז בינתיים עדיין יש חבר'ה עם DUALCORE או אפילו קוואד שהמשחק מקרטע להם בכל זאת אחרי כל הפאטצ'ים?

כן ואין לי מושג מה יכולה להיות הסיבה

יש לי מחשב דיי טוב שעומד בדרישות והמשחק עם תקיעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזור הביתה רק מחר, אז בינתיים עדיין יש חבר'ה עם DUALCORE או אפילו קוואד שהמשחק מקרטע להם בכל זאת אחרי כל הפאטצ'ים?

הבעיות לא קשורות בכלל למפרט המחשב שלך. יש אותן גם לאנשים עם "מפלצת ביצועים". הבעיה קשורה לקידוד של המשחק ו/או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, פשוט בושה, הכ. מסך בקושי מנוצל והמעבד נאנס קשות, אבל אמרו לי שטרייארך פרסמו שהם עובדים על עדכון בפורומים שלהם/ בשל סטים.

השאלה אם זה באמת יעזור או שזה עוד עדכון "חרטא" כמו כל אלה שהיו עד עכשיו שהוסיפו עוד 10FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע עם יסתדר או לא

המשחק מעפפן הסינגל גרוע ומציק והמולטי לא שחיק(לא מתחבר לשרתים פיגים גבוהיםםםם )

רק דבר אחד מציל אותי זה המשחקים עם הבוטים....

סינגל גרוע?? סינגל גרוע??

ידידי, אני אמנם רק בחצי המשחק, אבל אני כבר יכול להגיד שמדובר באחד הסינגלים המשובחים ביותר שיצאו אי פעם. נשקים טובים, אזורים יפים ומעוצבים טוב, פידבק טוב לפגיעות (דם, איברים שעפים..) פיצוצים מספקים, עלילה מעניינת וסאונד משובח.

אז מה, מה רע לך תגיד לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

כשאני מתחיל פרסטיג' גם הכסף, הLAYERS וכל התמונות שפתחתי נמחקות?

כסף כן אבל התמונות והEMBLEM לא אז תבזבז את כל הכסף על זה לפני שאתה עושה פרסטיז (אגב לגבי הEMBLEM אני לא בטוח אבל התמונות 100%)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי עוד עם כרטיס מסך חזק מאוד וגם מקרטע אחריי העידכון הקטן, לרוב זה בין 55 ל60 FPS על 1680X1050 עם הכל על מקסימום, ופתאום יורד ל 25 עד 30 FPS , המנוע חייב שידרוג מהחברה, אני מאוכזב מאוד שכך חברה רצינית מיהרה למכור מוצר לא מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...