Fallout : New Vegas - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout : New Vegas - הדיון הראשי

C991Now

Recommended Posts

מה שבעיקר מאט את הדמות זה שריון כבד (אפשר לדעת את הסוג שלו בתפריט של החפצים) ואם יש לך שלוף שצריך שני ידיים כדי להחזיק אותו, כמו למשל רובה (אין בעיה עם אקדחים למשל).

מהירות הריצה לא ממש הפריעה לי במשחק, בדר"כ השתמשתי עם אקדח ולגבי השיריון הגדרתי HOTKEY לשיריון והורדתי אותו כל פעם כשרצתי ולבשתי אותו במהירות כשיצא לי להתקל באויב. מה שכן, יש הרבה שטחים פתוחים ולפעמים זה קצת משעמם להגיע ממקום למקום.

פשש..יפה, על זה לא חשבתי...

לא נורא, נעשה את זה ב-Fallout 4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 405
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

^^^

זה אלמנטרי, ווטסון. תגיד לי גם שלא חשבת לשים STIMPAK בתור HOTKEY.

מה שמעצבן זה שהם ביטלו את האפשרות להשתמש במקש "2" בתור HOTKEY אפילו אם מקצים מקש אחר להחלפת תחמושת ב OPTIONS. :facepalm:

בוא לא נגזים, Stimpack זה אלמנטרי. הבעיה שכל פעם שאתה נכנס לקזינו, לוקחים לך הכל ואז ה-Hotkeys מתאפסים.

ובקשר לתחמושת, לא הרגשתי שינוי של ממש בין הסוגים, בהתחלה עוד ניסיתי ככה לזרום איתם ולהחליף מדי פעם, אבל אחרי זה פשוט יריתי את הכדורים הרגילים (ויש לי מאות אויבים שיכולים להעיד שגם זה כואב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed: איזה באג מעצבן!!! :pissed:

נכנסתי לבונקר של BoS דרך האינטרקום דיברתי עם רמוס והוא רוצה לקחת אותי ל Elder אבל אני תקוע במקום, לא יכול לזוז, לא יכול לקפוץ, לא יכול אפילו להסתכל על ה PipBoy.

:bash:

עריכה:

אז מה עשיתי? העלתי את ה SAVE שלפני שנכנסתי לבוקר וכייסתי את ה MOTHER FUCKER. לקחתי ממנו רק את המפתח לדלת. משום מה לא קיבלתי קארמה רעה. כשהגעתי ל ELDER הוא שאל אותי אם שקלתי את ההצעה שלו כאילו כבר דיברנו בעבר, מה שלמעשה לא! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מחכה לPATCH.

הבאג המזעזע שקשור לTURRETS בחדר האחרון בVAULT 11, דפק לי את האפשרות לדבר עם MS HOUSE, והאופציה היחידה שיש לי היא להרוג אותו.

זה חתיכת באג שובר משחק.

אלו מכם שהתקדמו קצת במשחק בטח חושבים, מה הקשר בין VAULT 11 ל MS HOUSE ?

אז זהו, שלא אמור להיות קשר, אבל מישהו בOBSIDIAN נתן לTURRETS בVAULT 11 את אותו הקוד של הרובוטים של מר האוס.

אז אם מסיימים את V11 עד הסוף, הרובוטים של האוס הופכים לאויב, ואי אפשר לדבר עם האוס גם אם משתמשים בקונסול כדי להפוך אותם חזרה לנטרלים.

בנתיים כבר כמעט הגעתי לדרגה 30 רק מקווסטים צדדיים ושוטטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה ב VAULT 3 .

איך אני משיג את הרכיב הזה בשביל לסיים את הקווסט ששלח אותי מנהיג ה BOS?

חיפשתי את המנהיג של הנרקומנים האלה בVAULT אבל לא מצאתי.

מצאתי רק איזה ריינגר אחד שנתן לי מפתח כדי שנוכל לחסל אותו ביחד אבל אין לי מושג איך להגיע אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה ב VAULT 3 .

איך אני משיג את הרכיב הזה בשביל לסיים את הקווסט ששלח אותי מנהיג ה BOS?

חיפשתי את המנהיג של הנרקומנים האלה בVAULT אבל לא מצאתי.

מצאתי רק איזה ריינגר אחד שנתן לי מפתח כדי שנוכל לחסל אותו ביחד אבל אין לי מושג איך להגיע אליו.

תמשיך לחפש, הוא נמצא שם למטה יושב על כסא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק לא רע בכלל ,אבל הוא לא ברמה של 2 או הראשון בכלל ,שם העלילה הרבה יותר מעניינת וגם המשחק עצמו לדעתי !

מבחינת כתיבה אפילו לא קרוב לרמה של 2 או 1. לדעתי זה בגלל הקונסולות והעובדה שיש דיבוב לכל דמות. מבחינות אחרות הם דווקא לא רעים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת כתיבה אפילו לא קרוב לרמה של 2 או 1. לדעתי זה בגלל הקונסולות והעובדה שיש דיבוב לכל דמות. מבחינות אחרות הם דווקא לא רעים בכלל.

אני עכשיו בודק את העניין, התחלתי לשחק ב-Fallout 1 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...