Fallout : New Vegas - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout : New Vegas - הדיון הראשי

C991Now

Recommended Posts

אם כבר ל-fallout online, לפחות אינטרפליי עדיין מחזיקים את אחד מהמפתחים המקוריים. ואם לא זה אז wasteland 2, משחק ההמשך לאב הרוחני של fallout, גם ע"י אחד המפתחים המקוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 405
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מוצא מידע על wasteland 2.

במשחקים הקודמים יש כל כך הרבה ערים/ישובים לחקור, קווסטים, קבוצות, ארגונים ופוליטיקה. הבחירות משפיעות על מהלך המשחק. ב-FO3 מגהטון זו "העיר" האמיתית היחידה עם איזה ארבע קווסטים בלחץ ושאר הערים זה mini dungeons שכל המטרה בהם זה להיכנס, לדפוק headshots לכל מה שזז, לבזוז את השלל ולהמשיך לאתר הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאנשים שלא מכירים את הסדרה משחקים ב-F3 ו-NV וחושבים זה Fallout, פשוט חבל.

Fallout 2, בלי בעיה, תופס מקום גבוה ב-10 המשחקים הכי טובים אי פעם. הוא רק מתחיל די לאט, לוקח בערך שעה-שעתיים עד שיוצאים מהכפר ומקבלים (firearm), עד אז הוא מרגיש די כמו RPG ג'נרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלו שמשחקים יש דילמה..

מר האוס רוצה במשימה הנוכחית שלי להרוג את כל BOS, וממש לא בא לי להרוג אותם, אבל הוא לא משאיר לי ברירה ואני לא אוכל להתקדם בלי להרוג אותם.

יש הצעות? אלטרנטיבות? כדי בכלל לעשות משימות בשביל מר האוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם בשבילי זה היה Deal Breaker. לפי מה שקראתי אין אופציה להמשיך עם האוס מבלי להרוג אותם. הבעיה שאם אתה מגיע איתו כ"כ רחוק אתה כבר לא יכול להחליף נאמנות לטובת ה-NCR. המקסימום שאתה יכול זה לחבור ל-Yes Man.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאלו שמשחקים יש דילמה..

מר האוס רוצה במשימה הנוכחית שלי להרוג את כל BOS, וממש לא בא לי להרוג אותם, אבל הוא לא משאיר לי ברירה ואני לא אוכל להתקדם בלי להרוג אותם.

יש הצעות? אלטרנטיבות? כדי בכלל לעשות משימות בשביל מר האוס?

אני לא הלכתי בכלל עם מר האוס וגם אני קיבלתי (מקבוצה אחרת) את המשימה הזאת. לא התחשק לי אמנם אחרי כל מה שעברנו במשך שלושה משחקים... אבל עשיתי את זה בסוף. נראה לי שזה פשוט חלק מהעלילה, למרות שסביר להניח שיש דרך אולי לעקוף את זה. נדמה לי שבמשחק הזה ממילא אין אפשרות ללמוד מהם איך להשתמש ב POWER ARMOR אז אין ממש סיבה להשאיר אותם בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שלמדתי מהם וקיבלתי גישה לפאוור ארמור ואני למעשה "אחד מהם".

בגלל זה לא בא לי להרוג אותם. גם כל הדברים שלי מאוחסנים בסייף האוס שלהם, נראה לי אני יעביר אותם ליתר ביטחון.

נראה לי שאני אלך ל-YES MAN ואבדוק אם יש אפשרות להרוג את המר האוס הזה, שגם ככה מתחיל להביא לי עצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי "נדמה לי" ::)

ניסיתי לעשות הרבה מהמשימות של BOS כדי לקבל את היכולת הזאת, אבל בסוף נשברתי וחיסלתי אותם.

אני בדר"כ מעדיף לשחק בלי מדריכים ולכן לא בדקתי אם האפשרות הזאת קיימת גם בניו וגאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...