Fallout : New Vegas - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout : New Vegas - הדיון הראשי

C991Now

Recommended Posts

• תגובות 405
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חבל שאנשים שלא מכירים את הסדרה משחקים ב-F3 ו-NV וחושבים זה Fallout, פשוט חבל.

Fallout 2, בלי בעיה, תופס מקום גבוה ב-10 המשחקים הכי טובים אי פעם. הוא רק מתחיל די לאט, לוקח בערך שעה-שעתיים עד שיוצאים מהכפר ומקבלים נשק (firearm), עד אז הוא מרגיש די כמו RPG ג'נרי.

זה בדיוק מה רוצים. הם רוכשים את אהדת הדור שלא ידע את Fallout וזה נותן להם חופש פעולה עצום. הדור שגדל על Fallout המקורי ועדיין משחקים במחשב זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה לא לחסל את ה-BoS עד כמה שאני יודע זה ללכת עם ה-NCR ואז יהיה אופציה להגיע לשלום בניהם. אם הגעת כבר לשלב הזה עם האוס אז המשימות של ה-NCR נכשלו כבר ממזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני מנסה לעשות עכשיו. איך אני משכין שלום בין BoS ל- NCR?

אני עושה משימות גם של אלה וגם של אלה.

דרך אגב, חוץ מאשר שביתת זמנית שתורמת להצלתם של שני חיילי NCR, יש דרך נוספת לגרום ל Great Khans להתיידד עם עוד קבוצות או להשכין שלום עם ה NCR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון אפשר להגיע לפשרה בין האוס לBOS, אבל רק אם הולכים בקו של mcnamara.

בו נגיד ש"מר האוס" כבר לא ממש רלוונטי.. ;D, לאור הקריזה שחטפתי עליו. אני רק מתבאס שעשיתי כ"כ הרבה בשבילו.

כרגע YES MAN בשליטה.

איפה אני מוצא את הבסיס המרכזי של NCR? עם מי אפשר לדבר? הבנתי שיש להם איזה מפקד עליון.. או שזה כבר מאוחר מידי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו נגיד ש"מר האוס" כבר לא ממש רלוונטי.. ;D, לאור הקריזה שחטפתי עליו. אני רק מתבאס שעשיתי כ"כ הרבה בשבילו.

כרגע YES MAN בשליטה.

איפה אני מוצא את הבסיס המרכזי של NCR? עם מי אפשר לדבר? הבנתי שיש להם איזה מפקד עליון.. או שזה כבר מאוחר מידי?

גם אני קצת הסתבכתי עם המפקדה של ה NCR חיפשתי אותם בכל מקום ובסוף גיליתי שהם בכלל בניו וגאס... :kopfpatsch:

פשוט תמשיך קדימה כל הזמן כשאתה נמצא בחלק העשיר של העיר (איפה שכל בתי הקזינו נמצאים) ובסוף הדרך נמצאת המפקדה שלהם. רוב הסיכויים שעוד לא מאוחר מדי ואתה יכול עדיין להצטרף אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר חבר ב-BOS אני יכול להיות גם חבר ב-NCR במקביל? (שאני חושב על זה יש מצב שאני גם חבר ב-BOOMER FACTION) או איך שקוראים להם

אם אני לא טועה, או שהם סתם אוהבים אותי והסכימו לעזור לי במלחמה, אבל קיבלתי מהם את המדים שלהם אז אני לא סגור על זה.

בכל מקרה אני לא מחפש להצטרף-NCR, אלא יותר להביא אותם לשליטה, הם ניראים לי הכי נורמלים מכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר חבר ב-BOS אני יכול להיות גם חבר ב-NCR במקביל? (שאני חושב על זה יש מצב שאני גם חבר ב-BOOMER FACTION) או איך שקוראים להם

אם אני לא טועה, או שהם סתם אוהבים אותי והסכימו לעזור לי במלחמה, אבל קיבלתי מהם את המדים שלהם אז אני לא סגור על זה.

בכל מקרה אני לא מחפש להצטרף-NCR, אלא יותר להביא אותם לשליטה, הם ניראים לי הכי נורמלים מכולם.

להביא אותם לשליטה זה להיות בצד שלהם ולהצטרף אליהם. זה לא אומר שאתה לא יכול להיות עם עוד קבוצות אחרות, אבל ברור שלא עם קבוצות יריבות ל NCR כמו הלגיון של קייסר. אם ה NCR הכי נורמלים במשחק? לא יודע... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מ-BOS שאני חושב שהם בסה"כ בסדר, מי נורמלי יותר מ-NCR? כל השאר לגיון, PG, והקאנס וכ' ניראים לי סתם פסיכים..

אני שואל כי זכור לי שהייתה מלחמה בין NCR ל-BOS באיזה שהוא שלב ובגלל זה הם היו ב-LOCKDOWN לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא בפעם הראשונה שנתקלתי בLEGION בעיר NIPTON ושמעתי את הסיפור שלו על החטאים של העיר ולמה הם שרפו אותה, חשבתי שיש בזה צדק פואטי, אפילו גאוני משהו.. במדבר הצחיח והאלים.

רק אחר כך כשראיתי את התמונה הכללית הבנתי שהם מטורפים על כל הראש, ויש אלטרנטיבות יותר טובות לשמור על חוק וסדר.

NCR סך הכל מנסים ליצור מדינה מסודרת עם צבא מסודר ולשמור על החוק.

כל שאר הקבוצות המיליטנטיות הם או חבורת פושעים או מטורפים או חיים בעבר וצריכים להשתנות.

וזה כולל את BOS שכמה שאני אוהב את הקונספט שלהם, הוא יותר מתאים לתחילת הסיפור של הסדרה ולא למצב שהתפתח ודורש התארגנות גדולה וגמישה יותר.

אני שואל כי זכור לי שהייתה מלחמה בין NCR ל-BOS באיזה שהוא שלב ובגלל זה הם היו ב-LOCKDOWN לא?

BOS חולים על ומאמינים שזאת הדרך לעליונות ושליטה.

במפעל הכוח HELIOS הם התבצרו כנגד כל הגיון טקטי, בגלל שהמנהיג שלהם שהיה מדען גילה שהמקום תוכנן גם להיות נשק במקרה הצורך ולרתום את כוח השמש להתקפת .

בזמן שהוא מנסה לגלות איך להפעיל את זה, הכוח העיקרי של BOS היה בנחיתות אסטרטגית ולכן הפסיד לNCR בבושת פנים.

המעט שנשארו נסגו והתחבאו בבונקר, ובגלל המספרים הנמוכים נכנסו לLOCKDOWN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למעשה אם אני מתחיל רומן עם NCR אני הולך להיזרק מ-BOS?

ניראה לי שאני אלך בכל מקרה עם NCR, מה שאתה אומר מחזק בשבילי את הרושם שקיבלתי במשחק.

כמובן שאם זה בכלל אפשרי אחרי שהרגתי את האוס היצור הזה ושמתי את YES MAN בשליטה על הקזינו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קראת את העמודים האחרונים בטח ראית שאנשים מדברים על זה שאפשר להשכין שלום בין NCR ל- BoS.

אז לא, אם תעשה משימות עבור ה- NCR, לא ישנאו אותך ב- BoS.

אני התחלתי את זה הפוך. כשהייתי liked ב- NCR התחלתי לעשות משימות עבור BoS. עכשיו אני liked ב- BoS וכבר idolized ב- NCR.

אגב בהמשך, ה- Elder של BoS מבין את הטעויות שלו ומתחיל להוציא פטרולים מהבונקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה זה נותן גם ככה השירשור גדוש בספוילרים אבל יאללה:

אכן אפשר להגיע לפשרה בינהם, ואפילו לגרום להם להילחם ביחד בהובר דאם כמו שאתה בטח יודע ..

אני כבר בקרב הסופי, את האמת, אם היה לי זמן הייתי מתחיל מהתחלה אחרי שהכרתי לעומק את המשחק, ועושה הרבה דברים בצורה שונה לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה-

נכון שעוזרים לגולס בריפקון לעוף "לעולם מעבר" יש משימה למצוא את משלוח ה-stealth boys ולדווח לנייטמשהו (היצורים הכחולים האלה...)?

אז הרגתי אותם כי רציתי את המשלוח לעצמי, אחרי שקראתי בהודעה שהמשלוח הוחזר לריפקון HQ הלכתי לשם והפכתי את המקום מקצה לקצה ולא מצאתי.

מצאתי רק איזה רובה פלזמה נחמד "Q35 מודולרי", אבל איפה המשלוח?!, יש מצב שאין משלוח וזה סתם היה בשביל הקוואסט :'(?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסרים 5 מהמשלוח, והם מפוזרים ברחבי אתר הניסוי

# Stealth Boy on the table near the Food sanitizer in the same room marked as "food"

# Stealth Boy x2 in an easy locked safe. From the front door go past the front desk and up the stairs. Behind an easy locked door on your first left.

# Stealth Boy x2 in an average locked safe in the administrator's office on the third floor. Go up the staircase near the assembly room with the metal staircase to the labs. Also contains a 10mm pistol (Fallout: New Vegas) caps and pre-war money. A terminal nearby hints at a stash in the building and gives the password.

http://fallout.wikia.com/wiki/REPCONN_Test_Site#Notable_Loot

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...