Fallout : New Vegas - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout : New Vegas - הדיון הראשי

C991Now

Recommended Posts

FALLOUT 2 הוא המושקע ביותר מבחינת עלילה גיוון של התקדמות משקיות גראפיקה (באותה התקופה המשחק היה מהמובילים בתחום) המון המון נשקים ומשימות צד,במילה אחת אגדה.

אני ממליץ לכל מי שלא שיחק זה משחק חובה לכל . :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 405
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עזרה ב VAULT 3 .

איך אני משיג את הרכיב הזה בשביל לסיים את הקווסט ששלח אותי מנהיג ה BOS?

חיפשתי את המנהיג של הנרקומנים האלה בVAULT אבל לא מצאתי.

מצאתי רק איזה ריינגר אחד שנתן לי מפתח כדי שנוכל לחסל אותו ביחד אבל אין לי מושג איך להגיע אליו.

הוא נמצא בקומה התחתונה בחדר אחורי ולידו יש שני כלבים. החלק שאתה מחפש נמצא בארון שבצד השמאלי של החדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול

Fallout: New Vegas - Version 1.1.1

* Companions now show up as waypoints on the map

* Companions will always fast travel with you, unless told to wait or sent away

* Fix: DLC error/save corruption

* Fix: Stuttering with water effects

* Fix: Severe performance issues with DirectX.

* Fix: Controls temporarily disabled after reloading Cowboy Repeater while crouched

* Fixed crash using the Euclid C-Finder while having the Heave Ho perk

* Fix: Entering the strip after Debt Collector causes crash and autosave corruption

* Fix: Using Mojave Express dropbox can cause DLC warnings

* Fixed crash when buying duplicate caravan cards from a vendor in a single transaction

* Crafting menu should filter valid (bright) recipes to the top of the list

* Fix: Sitting down while looking down a weapon's ironsights leaves player control locked

* Fix: If a companion is knocked unconscious with broken limbs they stay broken on respawn

* Fix for varmint night scope effect persisting in kill cam

* Fix for giving companions armor that adds STR does not increase their carry weight

* Fix NPC Repair menu displays DAM as DPS

* Having NPC repair service rifle with forged receiver decreases CND

http://store.steampowered.com/news/?feed=steam_updates&appids=22380

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מחכה לPATCH.

הבאג המזעזע שקשור לTURRETS בחדר האחרון בVAULT 11, דפק לי את האפשרות לדבר עם MS HOUSE, והאופציה היחידה שיש לי היא להרוג אותו.

זה חתיכת באג שובר משחק.

אלו מכם שהתקדמו קצת במשחק בטח חושבים, מה הקשר בין VAULT 11 ל MS HOUSE ?

אז זהו, שלא אמור להיות קשר, אבל מישהו בOBSIDIAN נתן לTURRETS בVAULT 11 את אותו הקוד של הרובוטים של מר האוס.

אז אם מסיימים את V11 עד הסוף, הרובוטים של האוס הופכים לאויב, ואי אפשר לדבר עם האוס גם אם משתמשים בקונסול כדי להפוך אותם חזרה לנטרלים.

בנתיים כבר כמעט הגעתי לדרגה 30 רק מקווסטים צדדיים ושוטטות.

אני סיימתי את Vault 11 הרבה הרבה לפני שאפילו דיברתי או שמעתי על Mr. House ולא היה לי בעיה איתו. יכול להיות אתה מתכוון לבונקר ב-Fortification Hill?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני מתכוון לVAULT 11.

יש חדר מתחת לOVERSEER שנוצר כדי לצמצם את האוכלוסיה שלשמה שלחו אנשים שזכו בהגרלה למות.

אחרי סרטון קצר וויסקי וסיגריה הקירות עולים וצבא של וTURRETS שי קשה לשרוד אותם יורים עליך.

הTURRETS משויכים בקוד (בטעות טיפשית) לרובוטים של MR HOUSE.

וזה מה שדופק את הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://fallout.wikia.com/wiki/Vault_11#Bugs

On the , to fix the faction problem at the Lucky 38, open the console and enter this command: setally 1267AB 0001B2A4 - unfortunately, Mr. House still won't talk to you.needs verification

There´s a way to "cheat out of that bug" with the console commands. You have to enter the tgm console-command for godmode while sitting in the chair, watching the vault-tec video right after you entered the chamber, then after the hidden doors open and the robots and gun turrets attack you and your followers, you use simply the "kill" commands on the robots and the "disable" commands on the turrets on your console to get out of that buggy situation without fail the House-Quest..needs verification

יש איזה בית שאני יכול לזרוק בו חפצים שלא יעמיסו עלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ניסיתי את הקוד אבל זה לא עוזר (כמו שכתוב שם) עדיין אי אפשר לדבר איתו.

להימנע מזה אפשר אם יודעים את זה מראש.

אני משתמש בחדר שמשכירים/מקבלים בNOVAC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני משתמש בחדר שב- NOVAC, אבל זה רק בגלל שאני IDOLIZED שם. אפשר לבחור בכל אחד מאלה:

http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout:_New_Vegas_places#Player_Housing

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...