הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח" - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח"

geniaXP

Recommended Posts

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו ואתה לא עבד לעצמך, תגיד שבא לך לעשות מה שעולה לרוחך ונגמר הסיפור, לכן אתה לא יכול לבוא בטענה לרבנים ההולכים בדרך התורה.

כל הזמן אצלך זה תחרות :screwy:

אתה בשקל לא מכיר אותי אולי רק מהסיפורים של אנשי האחזקה של הכת אתה יודע שוטפי המוחות שלכם שמתארים את ה"חילוניים" בסיגנון שרחמנא ליצלן היו האנטישמים מתארים את היהודים : עם שתי קרניים וזנב ,

כל החילוניים בשביכם הם תאוותנים ,חשקנים עבדים ליצרים שלהם , אתה מסכן , רק רחמים יש לי עליכם ,חתיכת גיזען שטוף זימה מודחקת . אתה חושב שאין עוד בני אדם טובים ? רק חסרי חוט השידרה העבדים של הכת ?

כל המטרה של הכת שלכם היא רק כוח לראשי הכת - נקודה .

אני אדם שעושה את הבחירות שלו ולוקח עליהן אחראיות , להבדיל מאנשים פחדנים בעלי ערך עצמי נמוך שמחפשים להם רק מי שיגיד להם מה לעשות ויקח עליהם אחראיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כשאין מה לומר דיוד:

כמה רחוק הלכת, כפי הידוע לך אני מבית חילוני ואף רוב יומי נמצא בסביבה כזאת.

ומשום מה, מעולם לא כתבתי את מה שציינת ,כך שאתה בדיוק כמו אנטישמי הוא לא אשם במה שהאיכלו אותו כי הוא לא בודק -כמוך.

תעשה את הבחירות שלך, אך אל תכניס את הראש לדרכה של התורה ותעשה שם משחקים שכמובן שיתאמו לדרכך . :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק שאתה בא מבית חילוני זה רק מראה מהיא הסיבה להערכה עצמית נמוכה , שינאה עצמית

זה שאתה באת מבית חילוני לא מונע מימך בפנים לחשוב שאתה צודק והם טועים , המשפחה הפרטית שלך , ההורים שלך שהולידו אותך וגידלו אותך אתה לא מכבד את הדרך שלהם ולא חושב שהם צודקים , זו שינאה עצמית רוני , זה במיקרו , במקרו הכת שלך עושה אותו דבר למדינה בישראל , זותי שתומכת בכת אתם בתור שיטה חושבים שאתם צודקים והמדינה טועה , הכת מתפרנסת על המדינה ויורקת לה בפנים בעת ובעונה אחת ,

אני עובד ומממן אוכל לאנשים שברוב חוצפתם עוד באים לחנך אותי ?

מה שאתה עושה למשפחה שלך זה מה שהכת שלך עושה למדינה שלך , אותו דבר רק סדר הגודל שונה .

פחדנות מובילה לערך עצמי נמוך שמוביל לשינאה עצמית , זה המהלך מבחינת הפן הפסיכולוגי של הכת שלך , הן בתחומי האזרח הפרטי והן בתחומי הציבור .

אלו תכונות רעות מאוד שיכולות להוביל לחורבן הן של המדינה והן של האדם הפרטי , חייו של בן אדם שטוף פחדים , ערך עצמי נמוך ושינאה עצמית הם קצרים ואומללים הן לעצמו והן לסביבה שלו .

הסיבה היחידה שהכת שלך יכולה לצמוח כאן היא הסעד שהציונים נותנים לכת הזו , ההגנה מפני אוייבים והמטריה הכלכלית , בגולה ראינו היכן היגעתם , הייתם נכחדים , ה"ציונים" הם אלו שהצילו אותכם הן מכליה רוחנית והן מכליה גופנית וזו התודה שלכם ? התנשאות ויריקה לבאר שאתם שותים מימנה ? תתבייש לך .

הכל אותו דבר , הרבנים שלכם נועדו לשרת אותכם בפועל יוצא שאתם משרתים אותם

הציונים הם אלו שמגינים ומאכילים אותכם אתם יורקים להם בפנים

המשפחה שלך גידלה אותך אתה חושב שהם טועים ואתה צודק

איזה עולם אתם חיים בו , רחמנא לצלן . :facepalm:

[br]פורסם בתאריך: 15.11.2010 בשעה 17:47:12

הייתי מקדיש לך את השיר של בוב מארלי

שהינה חלק מהמילים שלו :

Bob Marley: Coming In From The Cold

Would you let the system make you kill your brotherman?

No, no, no, no, no, no! No, Dread, no!

Would you make the system make you kill your brotherman?

(No, Dread, no!)

Would you make the system get on top of your head again?

(No, Dread, no!)

Well, the biggest man you ever did see was - was just a baby.

תפסיק להיות שייך למערכת שגורמת לך לשנוא את אחיך ושעולה לך לראש , תתעורר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר שמאוד שנוא עלי שמגדירים אותי לקבוצה שאיני שייך ,וכל שכן כל מה שתיארת את החרדים להבדיל מקיצוניים .

בנתיים נראה שרק אתה צודק גם בלי שום ביסוס. אני לא צריך להשיב לדברים שמעולם לא כתבתי .

כל אדם אני מכבד באשר הוא, אבל ברור שאם לדעתי משהו לא צודק אני לא אצדיק אותו, מחשבה מאוד "עמוקה " הבאת ,זה שיצאתי מהוריי ,אני צריך להסכים בכל דרכם -חבל שלא נולדתי למשפחה קניבלית לפחות דויד היה מוגש בצלחת.

תתעורר חבר בנתיים השנאה יוצאת ממך. וכל מיני שטויות על רבנים -כבר ZAP הראה לך שאתהב סך הכל בלון נפוח ,אני לא צריך להתחיל מהתחלה ולהציג שאלות איך הרבנים נהנים ומה הם מקבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זב ?

איזה חוטם ?

אני יודע לבד שאני "בלון נפוח"

אתה אף פעם לא הצדקת את אלו שאינם סוברים כמוך וכמו הרבנים שלך

אתה אף פעם לא העלת את האפשרות שיתכן שאתה והרבנים שלך טועים

אתה אף פעם לא הבעת הערכה ולא נתת כבוד ( שאתה דורש לדעות הרבנים שלך ) לאף אדם ולאף דעה אחרת משל מי שהרבנים שלך אמרו

זה שיצאת להורים שלך זה אומר שהם "טובים" אם אתה חושב טוב על עצמך והם "רעים" אם אתה חושב רע על עצמך ( ואתה אחי חושב רע על עצמך כניראה )

אל תחקור במופלא מימך ? :lol: :lol: :lol: זה מה שהרבנים שלך רוצים :lol: :lol: :lol:

על ידי המעשים שלך אתה הגדרת את עצמך , לא אני הגדרתי אותך , ההגדרה היחידה שיש לי כלפייך היא "אח" אבל זו אפילו לא הגדרה אלא קבלה של המציאות .

זה מי שאתה , את מה שאני , אני יודע ,אני לא צריך בטח לא עבדים שיגידו לי .

( ולא רוני , אתה לא עבד של "אלוהים" אתה עבד של בני אדם :screwy: )

אתה שייך למערכת שמעודדת אותך לשנא ולהתיהר על האחים שלך , זה הכל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד, אני מציע שתבדוק באמת מהי השקפת היהדות בשביל שלא תקפוץ למסקנות לא נכונות.

אני רוצה להשחיל מילה על כמה עניינים שהועלו:

בקשר לרבנים, למרות שזה לא אותו דבר כמו עורך דין (הרבנים לא באים לייצג אותך לפני שופט / הקב"ה), אני רוצה למשול אותם לעורכי דין.

למה כשאתה הולך להישפט אתה לוקח איתך עורך דין שייצג אותך? אתה צריך שמישהו יגיד לך מה החוק? פתח את ספר החוקים של מדינת , תראה מה החוק אומר, תעמוד על שלך ותקבל את פסק הדין נכון.

בערך, ככה זה עם רבנים. אני רוצה לדעת מה התורה מכוונת אותי לעשות. התורה היא דבר קצת מורכב, כמו שכבר הזכרתי, היא לא מיועדת לדור ספציפי ולא לתקופה מסויימת אלא לכל הדורות ולכן צריך להבין מתוכה את העקרונות. בן אדם פשוט לא יתחיל לחקור ולבדוק כ"כ הרבה בשביל לדעת מה צריך לעשות במקרה מסויים שהתורה לא הזכירה באופן מפורש. ב"ה יש לנו רבנים, אנשים חכמים שלמדו את התורה הקדושה ויודעים את כיוונה ובהם אנחנו יכולים להעזר בשביל לדעת מה לעשות במקרים מסויימים.

בקשר לדרך החיים, אתה טוען שלא צריך הכוונה, בן אדם יודע בעצמו מה טוב ומה לא. "אני לא צריך שיגידו לי מה לעשות, אני יכול לבד."

לקחת אחריות זה יפה מאוד אבל תסתכל על העובדות בשטח. תבדוק באחוזים את רמת הפשיעה בקרב הציבור הדתי ובקרב הציבור החילוני. אני בטוח שאתה יכול להעריך לבד על סמך הידיעות שהתוודעת אליהן שבמגזר הדתי מתבצעים פחות מעשי פשע וגם כאלו פחות חמורים.

כשהמוסריות היא בגדר המלצה, זה לא תופס. כשמגיעים לרגע האמת - תמיד נוותר. בטח ובטח כשזה לא דבר מוצק ומוגדר שכתוב אלא רק רעיונות שמוכרים בקרב הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראבק , אמרתי לך אל תהיה דתי ? תהיה מה שאתה רוצה , רק תפרנס את עצמך ואל תקרא לי פושע , זה הרבה ?

אתה בא להסביר לי ואני לא שאלתי אותך בכלל . לך תעבוד אוכל חינם ! תהיה חכם בשביל עצמך ולא על חשבוני , זה לא מסובך ?

תפרש את התורה בצורה שתהיה טובה לכולם ,אחרי זה תבוא לפרש לי אותה אם אני אשאל , מתנשא , גאוותן .

עאלק , תלך תבדוק בעצמך , כל היום רק טוען שטויות שמאכילים אותך כבר 2000 שנה , אתה לא רואה שזה שקר :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת עובד וגם אבא שלי עובד. אני ממש לא חי על חשבונך.

זה שאתה בוחר להיטפל לקבוצת מיעוט שנקראת חרדים זאת קטנוניות גמורה.

התורה לא סתם מפרטת דינים בנוגע לעבודה, כנראה שהיא גם דוגלת בזה.

יצא שלזרם מסויים בדת היהודית יש תפיסה קצת שונה, לא אמרתי שהם צודקים. אבל צריך להבין שזה לא כל הציבור, וגם לא רובו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהמוסריות היא בגדר המלצה, זה לא תופס. כשמגיעים לרגע האמת - תמיד נוותר. בטח ובטח כשזה לא דבר מוצק ומוגדר שכתוב אלא רק רעיונות שמוכרים בקרב הציבור.

כמעט כתבתי "בולשיט".

בתור בנאדם אתאיסט לחלוטין אני יכול להבטיח לך שאני בנאדם טוב ומוסרי מאוד. כמוני עוד מליוני אנשים. אגב גם בדת יש די והותר מקרים בלתי-מוסריים. HELL, בתנ"ך אפילו מסופר על עיר שלמה שמוקדשת למחייתם של אלפי רוצחים (אם לא יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת עובד וגם אבא שלי עובד. אני ממש לא חי על חשבונך.

זה שאתה בוחר להיטפל לקבוצת מיעוט שנקראת חרדים זאת קטנוניות גמורה.

התורה לא סתם מפרטת דינים בנוגע לעבודה, כנראה שהיא גם דוגלת בזה.

יצא שלזרם מסויים בדת היהודית יש תפיסה קצת שונה, לא אמרתי שהם צודקים. אבל צריך להבין שזה לא כל הציבור, וגם לא רובו.

שקר

אתה זה שנטפל לקבוצת מיעוט , אתה רק קורא לקבוצה הזו "רבנים"

( אתה נטפל במובן שאתה מקבל מהם את כל הצרכים השיכליים והנפשיים שלך ומאבד את זהותך כאינדבדואל )

אני רק מראה לך שהדרך שלהם רחוקה מלהיות מושלמת ושהדרך שלהם משרתת אותם בלבד ולא אותי או אותך , זה הכל .

אתה ניטפל לדעות ההזויות שלהם .

הרבנים לא מאמינים בתורה , הם מאמינים בהלכה שזו התורה הפרטית שהם המציאו !

כבר מספר רב של פעמים הצהרתי ואני חוזר על כך , הקבוצה בתור אינדבדואלים ואפילו בתור קבוצה היא מצויינת אין בעיה , הבעיה היא עם השיטה , אתם כבר לא שולטים על השיטה , השיטה כבר תפסה בעלותת על השכל שלכם , בשבילי אתם כמו "נרקומנים" "עבדים" ,, זה לא המכור - זה הסם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Yoav.G, נחמד מאוד שאתה בן אדם מוסרי. כל הכבוד. אבל שוב, העובדות מדברות בעד עצמן.

קרא את העיתונים שלכם ותראה מה הולך במדינה הזו.

בטח שיש בתנ"ך מקרים לא מוסריים. כל זה במטרה לחנך מה לא לעשות.

פעם אתאיסט הראה לי סרטון מגוחך למדי. הוא מראה שהנת"ך לא מוסרי בעליל.

כמובן שכל הסרטון הזה הוא שטות גמורה וגורם למי שהכין אותו להיקרא טיפש.

כתוב בתורה שאדם מסויים רצח אדם אחר. זהו! אין מוסריות בתורה, כתוב על רצח!

נו באמת, איזו מין הסתכלות זו? תהיו רציניים שניה ותקראו מה כתוב.

מסופר על רשע שעשה מעשה שאח"כ גם הקב"ה הענישו על כך.

זה כל כך מזעזע אותך שיש עיר שלמה שמוקדשת למחייתם של אלפי רוצחים?

זה שיש היום כלא? זה פתאום לא מזעזע? זה בדיוק אותו דבר.

אם היית בודק היית יודע שזאת לא עיר עם קניונים ומסיבות, ורק מי שרצח בשוגג מותר להיכנס לעיר ואסור לו לצאת ממנה.

דוד, הרשה לי לומר שאתה מחרטט.

אנחנו לא הולכים עיוורים אחרי רבנים. לא כל רב שיצא בפסיקה נלך אחריה.

אם רב מסויים יטען טענה ויבסס אותה על פי התורה - זאת סיבה ללכת אחרי הפסיקה הספציפית שקבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מחרטט את כל התגובות שלך - "דעת תורה" עאלק .

יש לכם סדר אכילה בין הרבנים יש היררכיה אצלכם ויש תנועות ויש מאבקי כוחות בין הרבנים , אתם אותו דבר כמו כולם , קשקשן מתכחש לאמת , כמו שאמרתי , עבד שרץ להגן על האדון שלו , אני זה שרוצה לשחרר אותו אני זה הרע , אפילו בבני לא כל כך רצו לצאת ממיצרים ולקבל את התורה - ליצן אתה חושב שאתה שונה מהם ? אתה ושכמותך מתים מפחד של התמודדות עם המציאות , אתה הטפיל לכן הרבנים מנצלים אותך , ממש כמו משפט עבד עברי , זה למה רוצעים את אוזנו למשקוף , או כמו שאמר הקב"ה :" לא בך מאסו , בי מאסו" ( לפחות זו רוח הדברים ) אתה מאסת בלהקשיב ללב שלך ולשכל שהאלוהים שם בקודקדך ואתה רוצה להמליך על עצמך מלך , אתה רק קורא לו רב .

ואתה עובד ? במה ? אתה משגיח כשרות ? או אולי אתה בלן במקווה ? או שאתה משרת רב עירוני ? או אולי אתה דיין ? כל אלו הם עבודות שנעודו להחזיק את המערכת שלכם .

אם אלוהים היה אוהב אותכם הוא היה עושה שיהיה לכם פחות חם עם המעילים :lol: אבל אפילו לא אלוהים ולא האדונים שלכם הרבנים אוהבים אותכם - תראה איך הוא מאריך את הקיץ :lol: אפילו הרבנים שלכם אומרים שזה בגלל החטאים שלכם :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...