הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח" - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרב עובדיה יוסף: "תפקיד הגויים – לשרת את היהודים בימות המשיח"

geniaXP

Recommended Posts

תכניס לעצמך טוב טוב לראש . כשאדם חוטא הוא צריך לקבל יסורים כדי שיתכפר לו ...ואם תמשיך בדרך הזאת תביא על עצמך יסורי תופת .

:screwy:

זה לפי האמונה שלך, שאין לה שום הוכחה.

תגיד...אתה יכול להיות איש צדיק והכל, וואללה אני לא מזלזל בבחירה שלך, כי זה מה שעושה לך טוב וזה מה שחשוב....אבל....ראית פעם בן אדם שקיבל יסורים מהקדוש ברוך הוא על חטאים?

6. "לא תרצח." מצווה זו הינה נגד רצח בכוונה תחילה של אדם אחר. -יש סיפורים אמיתיים שאפילו רבנים גדולים רוצחים.

7. "לא תנאף." מצווה זו נגד יחסי מין עם כל אחד שאינו בן הזוג. -כמה יהודים שוכבים עם כל מי שהם רואים?

8. "לא תגנוב." מצווה זו הינה נגד לקחת כל דבר שאינו שייך לנו ללא רשות. -אתה מכיר מישהו שבחיים לא גנב?

9. "לא תענה ברעך עד שקר." מצווה הינה נגד לתת עדות שקר על אדם אחר. זוהי ביסודה מצווה נגד שקר. בחייך, פה אני לא צריך להסביר אפילו.

אלוהים נתן כולה 10 חוקים (לפי התורה), ו-4 מהם נשברים יום יום על ידי אותם יהודים. איפה אלוהים שיתן עונשים על חטאים?

עכשיו בוא נעזוב דקה את התורה, ונכנס למדע. למה שהתורה קורה "בקר", אנחנו קוראים לזה "בעל חיים", ולמה בעל חיים? כי יש לו חיים, זה יצור שיש לו חיים.

כמה חיים מדינת הקדושה לוקחת בחודש? אתה יודע? הרבה מאוד, עכשיו את האמת, המדע הוכיחה שאדם יכול לחיות בלי בשר, כל מה שיש בבשר יש בצומח.

כמה הרג יש? זה לא חטא, נכון? כי זה כולה חייה שאין לה מוח ונשמה, והיא נועדה בשביל שיוכלו אותה! חחחחחחחח.

גבר, אם לחשוב טוב טוב, אין דבר כזה צדיק בעולם הזה.

נתקדם קצת, יום כיפור, לזרוק על אנשים אבנים? דתיים חרדיים? זה נראה לך הגיוני?

בקיצור, לדעתי אתה צריך לקחת את עצמך בידיים, לשים את כל ההרגלים של האמונה שלך בצד ולחשוב טוב טוב, האם אלוהים רוצה שתחייה כמו שאתה חיי? או האם הוא רוצה שתיהיה חופשי?

אני בחרתי חופש.

אתה יכול לבחור לשנוא אותי אבל אני עדיין אוהב אותך, ולא בגלל שה' אמר לי, או בגלל שזה רשום בתורה, אלה כי אני רוצה בכך. אתה מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנחנו לא שונאים אף אחד. גם במשנה ובגמרא היו מחלוקות. זה אומר שבעלי הדעות השונות שנאו זה את זה?

אם הייתי שונא מישהו לא הייתי מתקשר איתו בכלל. להפך, יש לי מחויבות להיות מעורב בעם שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שונא ושכמותך שונאים ,לא ניקתם את ההתנהגויות האלו מהחברה שלכם ומקצת מיזה אנ מקבל כאן בפורום , מקללים גונבים מתיהרים זורקים אבנים מתלהמים מחריבים מפחידים מאימים מעליבים חותרים שקרנים אההה זו שינאה וזה שאתה לא יודע את זה רק הופך אותך להיות יותר מסוכן . אתם בני אדם כמו כולם , יש טוב איתכם ויש רע , בדיונים בפורום אתם כלפי מה שאמרתי ככה מתנהגים .

תכניס לעצמך טוב טוב לראש . כשאדם חוטא הוא צריך לקבל יסורים כדי שיתכפר לו ...ואם תמשיך בדרך הזאת תביא על עצמך יסורי תופת .

בקשר לעמלק , אין שום סכוי שיזכו לחיי העולם הבא לכן הם ימחו , חוץ מצדיקים ותמימים יש גם רשעים ארורים בעולם הזה .

מה עם כל המחבלים שטובחים בנו ? אם אלוהים יגיד להרוג אותם אז גם אז תכעס עליו ? אה...פתאום כן צריך להרוג ? זה מה שבדיוק עשה עמלק בור ועם הארץ .

הבעיה שלך שאתה כופר בימות משיח תחיית המתים וחיי העולם הבא ..ובוכה ומתאונן על עולם שלא שייך לך .

לעתיד לבוא הקב"ה מוריד את כל הגויים לעמק יהושפט ומוכיח לעיני כולם שלא היה שום עם שסבל כישראל לכן שכרו גדול יהיה מכולם .

אחי , זה שינאה עצמית והלקאה עצמית ביחד , אלוהים ברא אותך כדי שיהיה לך טוב :" וירא אלוהים כי טוב " כל פעם שאתה לא רואה טוב , אתה לא רואה דרך עיניי הבורא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תביא דוגמאות. תדבר על ההשקפה שת התורה.

התורה לא מכוונת לקללות (יש איסור על כך), לא לגניבות (גם על כל יש איסור), לא ליוהרה (וגם על כך יש איסור!)

גם על שנאה וכו'..

אף אחד פה הוא לא מלאך, אנחנו לא מושלמים ומודים בזה. כל אחד צריך להשתפר והשאלה היא אם יש לו שאיפה והאם יש לו לאן לשאוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי מוסד חילוני אחד בו המקום לימוד מכיל 300 איש מגיל 18 ומעלה שיש בו תא פתוח עם כ80 פלאפונים (אפילו כמה אייפונים 4) , כשהמקום פתוח 24 שעות ביממה ואף פעם (אף פעם!) לא נעלם משם פלאפון אחד.

עוד דוגמאות?...

תן לי מוסד חרדי אחד שזה באמת ככה (שיש שם כמה אייפונים 4 בתוך תא פתוח עם כ80 פלאפונים 24/7).

אני יפרסם את זה בבתי כנסת ותראה איך הם נעלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך להביא לך שום דוגמאות ,

אם אתה לא רואה בעצמך את היוהרה שלך אז בטח שאני לא עובד בשבלך , אתה תרגיש לפי התגובות שלי .

ממש כמו במציאות , אתם חושבים שאתם נישאים ומורמים מהגויים שלחו לכם שונאים שישימו לכם מראה מול הפנים , אבל אתם , עיזות עיוורות , זה מה שאתם , עם של עבדים ועיזות עיוורות , את הציונים האחים שלכם אתם מנאצים עאלק קוראים להם בועלי נידות ואוכלי שפנים אבל תעזוב , זה התפקיד של העיזה העיוורת ששמתם לכם בראש .

באמת תעזוב , אני אגיד לך משהו כזה , תקרא את זה טוב אולי אפילו פעמיים ושלוש כדי שתבין ,

אתם גורמים חילול השם בצורה שאתם מתיחסים למי שלא חושב כמותכם .

( אתם במיקרו ומקרו הדוגמה הכי טובה למי שרוצה לשנוא אתכם ברגע שהרב שלכם אומר משפט כמו המשפט שהוא הכותרת של התרד הזה , רק שינאה הוא יקבל משפטים כאלה מעוררים את שינאת הגויים עליכם אתם לא מבינים לא את אלוהים ולא את עצמכם , אם לא היו הציונים , העם הזה היה מתכלה והכת הרבנית לא הייתה מועילה בכלום )

ואל תסביר לי ואל תביא לי מקורות תשמור את ההסברים שלך והמקורות שלך לעצמך ,מי שלא מבין כאן זה אתה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארט טאטום מוסדות חרדיים אני לא מכיר הרבה. בישיבה שאני לומד בה זה בדיוק ככה.

דוד11 אני מקבל את הביקורת שלך יכול להיות שנשמעתי מתנשא אבל לא התכוונתי.

אני חושב שכל מי שלא מאמין בדת שלי טועה וזה הגיוני, ואני גם מאמין שהדת גורמת לבן אדם להיות יותר מוסרי אבל בפועל לא אמרתי שאנחנו יותר טובים מכם במשהו. ציון לבן אדם (לדעתי כמובן) רק ה' יכול לתת, אבל זה לא סותר את זה שאני מרגיש בטוח להשאיר תארון שלי פתוח בישיבה ולא בתיכון חילוני.

עוד פעם, אני משתדל לאהוב כל יהודי, ואני לרוב אפילו מעדיף חילונים על חלק מהחרדים, זה שאני חושב שאתם טועים זאת לא יוהרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה איזה עולם

קוקו בכלל לא התכוונתי אלייך , כמו שכתבתי ממקודם , לטעמי מדינת התברכה בתנועה איכותית והיא הציונות הדתית , קבוצה שדת היא איננה מכשול אלא תמריץ לבניה ושיפור הכלל ( מדינה / עם ) וטיפוח הפרט ( ערכי משפחה ואיכות אינדודואלית ) .

תורה ועבודה :xyxthumbs: אין תורה בלי עבודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא אם הבנתי שהתכוונת אלי כנראה שגם אני צריך לתקן משהו...

ומעניין שתורה ועבודה זה מושג מאוד גבוה של הרב קוק שבכלל היה חלק מתורת הסוד עד שבני עקיבא הוציאו אותו והיום כולם משתמשים בו ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתדל לאהוב כל יהודי, ואני לרוב אפילו מעדיף חילונים על חלק מהחרדים, זה שאני חושב שאתם טועים זאת לא יוהרה

למה "לאהוב כל יהודי"? למה רק יהודים? מה לגבי נוצרים ומוסלמים? הרי כל האנושות החלה מאדם וחווה, יוצא שכולנו אחים. הם היו יהודים? לא, נוצרים? לא, בודהיסטים? לא. הם היו אנשים, בדיוק כמוך וכמוני, כמו נסראללה וכמו ברק אובמה.

אתה רואה אחי, למרות שיש מצב שאתה לא מודע לכך, אבל כבר עכשיו יש בך גזענות נסתרת.

תרשה לי לראיין אותך, בשביל מה אתה לומד בישיבה? מה זה נותן לך? למה בחרת ללמוד בישיבות? (אני לא בא בקטע של לעקוץ או לצחוק עלייך חס וחלילה! פשוט מעניין אותי איך ולמה אנשים חושבים כפי שהם חושבים). הרי כל אחד רואה את העולם אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון יש בזה אולי קצת גזענות. אני לא משתדל לאהוב אנשים שבחיים לא יאהבו אותי כמו שאני וכמו שאני שואף להיות.

אבל כל יהודי אני צריך להשתדל לאהוב מעיקרון הרי יש לו את הבסיס הוא רק עוד לא הבין... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז אני נוצרי, כן זה כך, אבל אני בכלל לא מאמין בדתות, בשבילי אני קודם כל בן אדם, אתה קודם כל בן אדם, לכן אין שום סיבה שבעולם שאני לא אוהב אותך :xyxthumbs:

למרות שאתה לא בטעמי, יש לך זקן וזה....אני עדיין אוהב אותך :)))

סתם אח שלי, לא לקחת את זה רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@קוקו

מי שלא עובד איננו מבין את התורה , העבודה היא חלק בלתי נפרד מהחיים , התורה היא "ספר ההוראות" " נוסחה" של החיים לכן אינך יכול להבין את התורה אם אינך חי חלק מהחיים , אתה אינך יכול להבין את המיכלל , סתם לדוגמא , אם אתה לא עובד לא תהיה לך הערכה לכסף , לא תהיה לך הערכה לכסף אתה תהייה גנב ( לא תבין כמה קשה זה להשיג את הכסף הזה לכן אתה בקלות ובלי חרטה תקח את הכסף של רעך )

ממש כמו שקרטה הוא חלק מפילוסופיית חיים כך גם עבודה היא חלק מתורה - עובדה , מספיק לקרא שם , באף מקום לא כתוב להיות פרזיט , אפילו הכוהנים שאין להם נחלה צריכים לעבוד .

ואני מצדיק את האהבה שלך לעמם שלך , קודם תאהב את עצמך ורק לאחר מכן תוכל ללמוד לאהוב מישהו אחר . זה בסדר גמור , אחד מהכיפות הסרוגות אמר פעם משהו שפתח לי את העייניים , הוא אמר כך " אני אוהב את הערבי הרבה יותר מאשר אני אוהב את האמריקאי או הארופי" אני שמעתי בדבריו את ההבנה שלו עצמו שהוא מרגיש חלק מהאדמה הזו ובאמת הערבי שיש לנו איתם מחלוקת ואפילו קשה מאוד עד כדי דמים הוא משפחה שלנו יותר מאשר האמירקאי וכו' .

@Overshot

מה הקשר לנוצרי , זה לא משחק שסכומו אפס , אם אדם אוהב את העם שלו זה לא אומר שהוא שונא מישהו אחר , שינאה היא כאשר אתה עושה פעולות נגד האדם האחר , כמה שאני מכיר את הציונות הדתית בתור תנועה הם מרוכזים בעצמם ולא עושים פעולות "נגד" כמובן , כמובן שיש את הקיצוניים גועל נפש ולא דבר מייצג אם כי מובן מדוע זה צמח , אני מדבר כרגע אך ורק מבחיה אידיאולוגית , אני ראיתי כיצד הם הציונים הדתיים מתעסקים עם ה"עמים האחרים" , הם לא מתעסקים , אם הוא לא אוהב אותך הוא ישתדל להימנע מלהתעסק איתך ולהתרחק ואם הוא מוכרח להתעסק איתך הוא יקדש שם שם ברבים ויהיה ישר והגון איתך .

וכן אני מודע לאנשים כמו מרזל ובין גביר או הרב שכתב את הספר ההוא , אנשים מטורפים זה ברור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח"ו לא אמרתי שאפשר ללמוד תורה בלי לעבוד...פשוט המושג "תורה ועבודה" זה מושג עמוק...

לעבוד זה הייתה מחלוקת בגמרא אם זה חובה או שאפשר ללמוד תורה כל היום וקבעו שחייבים לעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...