סייברקלין - גימיק פרסומי או הפתרון האולטימטיבי למקלדת המטונפת שלי? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סייברקלין - גימיק פרסומי או הפתרון האולטימטיבי למקלדת המטונפת שלי?

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אלה הם חיקויים, השאלה אם החיקויים אפקטיביים כמו המוצר המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צפיתי אתמול בסירטוני גולשים של המוצר -כן אני יודע שיש גם סירטוני פרסומות -אבל במקרה הזה לא היו יותר מידי צופים

וזה ניראה אמיתי -בכל מקרה לפי הפרסומות זה פועל חלקית

עם מישהו חולם על איזה "מוצר קסם" כצפוי זה לא

אבל זה כן מנקה חלק מהדברים

בעניין חידקים -זה כבר אני לא יודע

אני בכל אופן לא יתרשמתי -אבל אני יחכה לביקורת באתר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחיל להמאס פה מהתגובות של אנשים, "באיביי יותר זול" או "ב DX יותר זול". אנשים זה שוק חופשי אף אחד לא מכריח אתכם לקנות את זה. אם אתם חושבים שהיבואן גנב/רמאי/שקרן/עושק אל תקנו. התגובות האלה פשוט מפגרות, מצטער על המילה. אם אתם חושבים שאתם יכולים להרים עסק בצורה יותר טובה אז תפתחו עסק.

אנשים פה מסתכלים על מחיר באיביי של מוצר שיכול להיות מהמפעל זיופים הכי סיני ומשווים אותו למוצר מקורי בחנות בקניון רמת אביב. תנסו להביא את המוצרים לישראל ונראה אתכם. תקבלו יצרנים שמכריחים אתכם לקנות ביורו, תקבלו מכסים ומיסים. נראה אתכם מתמודדים עם אגרות נמל או עם קונטיינר שנתקע. אחרי זה תשלמו שכירות, מיסים בישראל כמו ביטוח לאומי ומע"מ ותחזיקו עסק ואז תנסו למכור במחיר של איביי.

אם יש לכם תגובה עניינית תגיבו, אם לא זה פשוט תת רמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי מה ההבדל בין זה לבין מגבונים לחים?

אני מנקה איתם כמעט הכל והם מנקים יופי! מקלדת ועכבר נראים חדשים ואין כמעט משהו שהם לא מנקים..

בדבר לכלוכים אפשר להעמיד את המקלדת ולתת מכות קלות בצד, הכל יוצא..

כשאני הראה סרטון שמוכיח שהוא מנקה טוב יותר הדעה שלי אולי תשתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגבונים לחים לא נכנסים לכל מקום ולא בהכרח תופסים את הלכלוך ובאותה מידה יכולים לדחוף אותו.

בהנחה וזה עושה את העבודה עדיין לדעתי המחיר יקר מדי, אם נאמר שזה מספיק ל100 שימושים ("לחיצות") בחישוב זריז זה מספיק לאולי 5 נקיונות של רכב/20 נקיונות של מקלדת ובשימוש משולב הייתי מהמר שתוך שבועיים החומר מתבלה. אולי אני אקנה את זה כדי לנסות, אבל לא נראה לי שאני אופתע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מהנדס חומרים לעתיד, כשראיתי לראשונה את הפרסומים לסייבר קלין, ישר חשבתי לעצמי שאין מצב שהחומר הזה לא מתפרק תוך כדי העבודה ובאמת מנקה וסופג לכלוך כמו שטוענים בחברה. כמה שטעיתי.

כשנועם, היבואן של סייבר קלין, פנה אלי והציע לשלוח לי דוגמית להתרשמות ישר קפצתי על המציאה. לאחר כמה ימים קיבלתי בדואר את המוצר בקופסה מפלסטיק, זה שעלותו 43 ש"ח (לפי האתר של סייבר קלין). המוצר מגיע אטום הרמטית בקופסת פלסטיק, ובעת פתיחתו הוא מצטמק טיפה. אפרופו פתיחה, אני לא מצליח להבין את האופנה האחרונה של יצרני האריזות, בה הם מדביקים פלסטיק שכמעט ולא ניתן להסרה. הייתי צריך סכין יפני, מספריים גדולות ומספריים קטנות על מנת לפתוח את הפלסטיק העליון בצורה ראויה... אבל ניחא, העיקר שפתחתי אותה :)

0004.jpg

כמדגם לקחתי את המקלדת שלי, Logitech EasyCall Desktop, שאיתי כבר כמה שנים טובות ולא נוקתה אף פעם בצורה יסודית (ובתור עורך לא הייתי מגזים אם הייתי אומר שהפח שלי פחות מאובק ומלוכלך ממנה). בנוסף למקלדת, לקחתי גם את המחשב הנייד שלי, X200s, לניקוי, מחשב שגם הוא נמצא הרבה בשימוש, ובאקלים המדברי של באר שבע מתלכלך מהר מאוד באבק.

אחרי שהוצאתי את הסוללות מהמקלדת האלחוטית, העברתי את גוש הג'יפה הירוק בעדינות על המקלדת, והתוצאות לא היו מזהירות במיוחד. האבק הפשוט שעל פני השטח, זה שאפשר להעיף בקלות על ידי פוו קטן, נעלם מיידית, אך עדיין נשאר אבק דבוק ועיקש על המקשים ובתוך המקלדת עצמה. לא אמרתי נואש, ובשלב השני (והאחרון מבחינתי) הפעלתי כח רב על הגוש, כך שהוא ממש נמרח בצורה אגריסיבית על המקלדת ונכנס, גושים גושים, אל תוכה. התוצאות ממש הדהימו אותי, לא פחות.

המקלדת, ששנים אני מכיר אותה כמקלדת אפרורית ומלוכלכת, חזרה להיות שחורה ומצוחצחת כאילו קניתי אותה לפני ימים ספורים. גוש הג'יפה ממש ספג לתוכו את כל חלקי האבק ואפילו את גושי האבק שנתקעו בין המקשים ומתחתיהם. אמנם דרוש הרבה כוח כדי להחדיר טוב את הגוש למקלדת, אבל התוצאה הסופית מעולה.

0001.jpg

0002.jpg

0003.jpg

במחשב הנייד התוצאות היו זהות, וכל פיסת אבק ולכלוך שהיו עליו נעלמו כלא היו.

0005.jpg

0006.jpg

0007.jpg

לצערי (ולצערו של מיני ;D), את המסך לא ניתן לנקות בעזרת הג'יפה. זה משאיר עליו כתמי לחות ורק מורח את הלכלוך.

בשורה התחתונה, המוצר בהחלט מומלץ ולדעתי האישית גם מחירו סביר בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט מעניין!

אבל השאלה היא מהו אורך חיי המדף של הסייבר קלין (בתוך הקופסא) אם אני משתמש בו אחת לכמה זמן (פעם בשבוע, שבועיים) ?

כי נראה לי שאחרי נקיון הגון אחד כמו שהוצג פה, השימוש יפחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתם עושים על המקלדת שלכם, גם אם אני לא אנקה את המקלדת כמה חודשים היא תראה חדשה.

אם קשה לכם להשתמש בצמר גפן ואלכוהול או מגבונים לחים וכו... ובא לכם לזרוק כסף על המצאה שיעילה לא פחות

ממה שעומד ברשותיכם בכל בית בישראל אז בבקשה.

ומה שעוד אחרי שימוש זה גן עדן לחיידקים, אחרי שאני מנקה משהו אני מעדיף לזרוק לפח את אמצעי הניקוי.

(ב-45 שקל אני כבר רוכש מקלדת חדשה - http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=kspbiyalik&uin=9017)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי, לא התלהבתי בכלל.

אפשר לראות כתמים דבוקים למקשים שלך שהסייבר קלין לא הוריד.

לפני מספר ימים בעקבות הדיון החלטתי לנקות לעצמי את המקלדת ועבודה של 20 דקות הביאה לנקיון מושלם. פשוט מוציאים את המקשים (לא תקף למחשב נייד) מעיפים עם ספריי רוח או פשוט ניעור ואז אפשר לעבור עם מברשת שיניים לחריצים קטנים, לוקחים קערית מים וכל כפתור נכנס לתוך המים ומקבל ייבוש אישי וכך גם הכתמים יורדים וזה מחזיר את הברק למקלדת. 20 דקות על השעון והמקלדת שלי נראת כמו חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...