סייברקלין - גימיק פרסומי או הפתרון האולטימטיבי למקלדת המטונפת שלי? - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סייברקלין - גימיק פרסומי או הפתרון האולטימטיבי למקלדת המטונפת שלי?

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 144
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חחחח. איזו בדיחה! אני לא מאמין לאיזה רמה HWZONE ירדו, בתור אחד שמוכר את המוצר ברשת מוכרת, כל לקוח חזר ורצה להחזיר את המוצר הזה.

המוצר לא עושה את העבודה ואם אתם רוצים לחסוך כסף תקנו את הביצה עם המפלצת שיש לאחים הקטנים שלכם (יש כאלה שמגיעים עם ריחות וכאלה ללא)

דרך אגב יש למוצר את אותו הריח של הבצים. זה בדיוק אותו חומר של" Swiss" רק שלא רשום :) ......

הנה תמונה, יש כאלה במלא חנויות וזה מגיע בצבעים שונים

easter-eggs-by-terren-in-Virginia.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לרדת ברמה? האתר בא ובחן את זה ומצא את זה כמועיל ועלתה כתבה קצרה! אולי גם אם עושים כתבה על מסך/מארז/עכבר שלא מוצא חן בעיינך תגיד שקשה להאמין לאיזה רמה ירדו ?!

מותר לי להביע דעה. אני גם ניסיתי את המוצר וכמו שרשמתי לקוחות קונים ומתלוננים.

עד היום לא ראיתי דבר כזה באתר HWZONE, וזה מריח לא טוב... אני נכנס בעיקר לקרוא כתבות וראיתי את זה בעמוד הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

**זו התגובה האחרונה שלי בנושא**

מישהו אמר משהו על דעתך? זכותך להביע דעה שהמוצר חרא ובלה בלה בלה. אבל איך אתה משרבב את האתר לפה אלוהים אדירים? מריח לא טוב? כתבה בעמוד הראשי? היתה עניינות רבה בנושא (ראה כמות תגובות פה בדיון) ולכן הוחלט שרונן יקבל דוגמית וסה"כ צירפו לינק לדיון ולכמה שורות שהוא רשם על המוצר..ממש קונספירציה של האתר והיבואן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הודעות הספאם המיותרות נמחקו, אתם מתבקשים לא לשלוח תגובות שאינן קשורות לנושא הדיון, שהינו המוצר, ולא השאלה "האם האנשים שמגיבים בדיון הם אובייקטיבים או לא".

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DARK-SPIRIT - כמי שחי את הנושא יום ביומו, אני לא מבין את התגובה שלך. חוץ מלקוח אחד אחד שניסה לאסוף לכלוך ממקום ספוג במים, לא הגיעה אלי ולא החזרה אחת ! לא אומר שאין לקוח לא מרוצה, כי אנחנו הישראלים לקוחות מורכבים משהוא, אבל אני מזמין אותך לבדוק בגוגל את התגובות למוצר. חפש גם ב- על פידבקים ותחכים.

ואם אתה באמת מוכר ומתקל בבעיה נקודתית, אל תשמור לעצמך את המידע. ספר לבעלים שיעבירו את המידע לרשת ומשם אלי לפתרון מידי.

ועוד נקודה למחשבה - אם המוצר לא טוב, מדוע הרשת בה אתה עובד עדין ממשיכה ומחזיקה במוצר .. ? תחשוב על זה.

שבוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DARK-SPIRIT - כמי שחי את הנושא יום ביומו, אני לא מבין את התגובה שלך. חוץ מלקוח אחד אחד שניסה לאסוף לכלוך ממקום ספוג במים, לא הגיעה אלי ולא החזרה אחת ! לא אומר שאין לקוח לא מרוצה, כי אנחנו הישראלים לקוחות מורכבים משהוא, אבל אני מזמין אותך לבדוק בגוגל את התגובות למוצר. חפש גם ב- על פידבקים ותחכים.

ואם אתה באמת מוכר ומתקל בבעיה נקודתית, אל תשמור לעצמך את המידע. ספר לבעלים שיעבירו את המידע לרשת ומשם אלי לפתרון מידי.

ועוד נקודה למחשבה - אם המוצר לא טוב, מדוע הרשת בה אתה עובד עדין ממשיכה ומחזיקה במוצר .. ? תחשוב על זה.

שבוע טוב

אין הרבה אנשים שיחזירו מוצר של פחות מ50 ש"ח רק כי הם לא מרוצים ממנו, בטח שלא כשהוא נרכש מהאינטרנט. זה פשוט לא שווה את הטרחה מה גם שברוב המקרים הם לא יצליחו.

מוצר לא צריך להיות טוב או בעל מחיר משתלם כדי להימכר טוב, וב99.99% מהמקרים התנאי היחיד כדי שמישהו יסכים למכור אותו זה שהוא יניב רווחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזור על הנקודה שהעליתי (ושנמחקה מכאן) - המוצר הזה, כמו רבים לפניו במיוחד מאז היסטריית שפעת החזירים, משחק על הנקודה האנטי-בקטריאלית.

הם במיוחד משחקים על הנקודה (הנכונה ד"א) שמקלדת המחשב היא ככל הנראה המקום הכי ג'יפה בבית/משרד.

כמו הרבה מוצרים "אנטי-בקטריאליים" אחרים מעניין אותי לדעת על מה הם מבססים טענה זאת (האם בוצעה בדיקה במעבדה מוסמכת לעניין ובלתי תלויה?)

מעניין אותי גם לדעת תוך כמה זמן ממועד הניקיון המקלדת חוזרת למצב הג'יפה הבסיסי שלה (להערכתי - מהר מאוד).

בכל מקרה - אם אתם מודאגים מהסוגיה הבקטריולוגית, הפתרון המוכח והפשוט ביותר הוא להחזיק על שולחן העבודה בקבוק של ג'ל אלכוהול (70% אלכוהול - רצוי אריזת חיסכון גדולה) ולנקות את הידיים כל פעם שמסיימים לעבוד (או לפני ששולחים את היד לחטוף נישנוש מול המסך)...

בנוגע לשאר תכונות החומר - בתור מישהו שסובל ממקלדות מטונפות במחשב הנייח ובניידים שלו ואין לו יותר מדי זמן פנוי - אני בהחלט אשקול רכישת החומר בכפוף לעוד ביקורות מחברי פורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יותר מ20 שנה לא הזדקקתי למוצר שכזה וכנראה אשרוד עוד 20 שנה בלעדיו.

לא חסר מוצרים שמתימרים להיות פורצי הדרך בכל תחום,ממכשיר לקילוף תפוח אדמה או ניקוי בקיטור או מכשיר הפלא לקוביות בבטן.

אני מאמין שכל אחד מאלה עובד בצורה כזאת או אחרת אפשר לגשת רגע ל"ערוץ הקניות" ולראות עוד 1000 מוצרים שדומים ל CC.

השאלה האמיתית האם בן אדם צריך את זה,עם כל הכבוד אני לא הולך לנקות את שפורפרת הטלפון שלי או אם אני מנקה את המקלדת אז אני יעשה את זה פעם ב..

את ה50 שקלים אשים בצד ואשמור אותם לתרומה לאנשים שאין להם מה לאכול ולא לקנות שטויות כגון CC,אם הייתי צריך אחד כזה כנראה אני היתי מגיע למוצר ולא הוא מגיע אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...